KWC LogobyWIZAŻ logo

Sylwia1900r
    16 grudnia 2010 o 11:17
    2 / 5
    Nie polubiłam go.
    Lubię kosmetyki firmy Joko, są dobrze napigmenowane, trzymają się na twarzy, błyszczyki też mają dobre właściwości nawilżające. Ten błyszczyk mi nie podpasował z powodu zapachu właśnie, drażnił mnie, ciągle ta czekolada i czekolada, słodka spożywcza, pobudzająca apetyt. Jakbym chciała ciągle ją jeść to do spożywczego bym poszła. Wiem że na nim pisze że jest czekoladowy i tym producent ucieszył fanki tego zapachu. Ja po nim byłam cały czas głodna i zła. Dla mnie się widocznie nie nadawał, właściwości pielęgnacyjne miał na wysokim poziomie.

Adzia15
    12 września 2010 o 15:08
    4 / 5
    Uwielbiam:)
    Dostałam od przyjaciółki,mam odcień 202. Błyszczyk cudownie pachnie i smakuje,pięknie się mieni i podkreśla usta. Ma piękne opakowanie,stanowiące ozdobę kosmetyczki. Dobrze się rozprowadza(nic się nie waży ani nie roluje),nawilża usta i nie podkreśla suchych skórek. Trwałość-taka,jak w innych błyszczykach-ok 3 h. Myślę,że jeszcze kiedyś kupię,bo naprawdę go polubiłam:) Polecam. Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

eve61
    10 marca 2010 o 19:31
    3 / 5
    Krótkotrwały efekt
    Ładne opakowanie, śliczny zapach, pyszny smak to jak widać nie wszystko... Mam piękny kolor 202 - beżyk, kawa z mlekiem - coś takiego. Po nałożeniu usta są przepiękne, lśniące itd itd. Szkoda, że nie ma gęstej konsystencji, tylko taką mazidełkowatą, za bardzo płynną, dlatego schodzi z ust zdecydowanie za szybko! I dodatkowo blednie. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

zffazoffana
    2 czerwca 2009 o 21:56
    4 / 5
    jestem na TAK !
    jest naprawde swietny ! nie rozmazuje sie i jest widoczny na ustach przez naprawde dlugi czas. Świetna konsystencja i zapach czekolady mmm. A najlepsze jest to ze jest niedrogi i starcza naprawde na dlugo. Ja uzywam nr 200 i jestem naprawde bardzo zadowolona. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 2

ariewawa
    29 maja 2009 o 20:23
    5 / 5
    Genialny !!!
    Jako ,że lubuje sobie zapachy ,a tu jeszcze dochodzi smak ten błyszczyk jest niesamowity.Jak na błyszczyk całkiem przyzwoicie utrzymuje się na ustach.Mimo swoich drobinek nie wysusza ust oraz nie wygląda jakbym obsypała sobie usta brokatem.Powinnam odjąc gwiazdke za słabą kolorystyke ,gdyż pasuje mi tylko 200.Jednak ten kolor a raczej delikatna nabłyszczająca poświata jest praktyczna ,do wszystkiego pasuje.Dodam ,że jest to jedyny błyszczyk do ,którego wracam ,gdyż zazwyczaj wole wypróbowywać ,za to wielki plus !Cudo ! Polecam ! :) Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej