KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 52% osób
    anna996
    15 maja 2013 o 9:33
    1 / 5
    Tłuste, tępe, nie wchłania się
    Mleczko zdecydowanie nie dla mnie: - gęsta, zbita konsystencja - ciężko się rozsmarowuje - nie wchłania się wcale - po mozolnym rozsmarowaniu na ciele, pozostawia świecącą tłustą warstwę jak oliwka - lepi się, nawet kiedy zastosuję w niewielkich ilościach - nie nawilża ani w żaden inny sposób nie działa na skórę - niezbyt przyjemny zapach jak mydliny - mleczko ma teraz nieco inne opakowanie niż to na zdjęciu U mnie się nie sprawdziło, widocznie moja skóra nie potrzebuje tego typu kosmetyków. Używam tego produktu od: ponad miesiąc Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

majus90
    31 stycznia 2013 o 0:24
    5 / 5
    Super!
    Ogólnie nie lubię balsamów do ciała, ani innych takich specjałów, bo moja skóra po prostu ich nie potrzebuje, oczywiście nie mówię o łokciach, piętach i dłoniach, bo tam niestety muszę ich używać. Jakoś pół roku temu zdecydowałam się jednak zacząć bardziej dbać o skórę, szczególnie, że trochę brak było jędrności. Zobaczyłam Isanę na półce w Rossmanie za śmieszną cenę 4 zł - myślę, biorę! Po tym jak minął mi szał balsamowania się, produkt odstawiłam (jak wszystkie balsamy dotychczas), ale w tym czasie skończyło mi się serum do biustu, więc stwierdziłam, że zacznę używać tego mleczka i okazało się strzałem w 10! Po regularnym używaniu widzę ogromną różnicę w stanie mojej skóry: jest jędrna, bardziej napięta i ładnie się błyszczy, oczywiście z nawilżenia jestem również zadowolona. Używam go najczęściej na noc, bo niestety trochę za bardzo się lepi, aby używać go rano jak się nie ma czasu, aby się wchłonął. Dodatkowo wspomnę o tym, że chyba działa w moim przypadku na płytkie rozstępy, bo jest różnica, a nic innego nie stosuję. Polecam wypróbować za tą cenę, nic się nie traci ! :)

Aiji_
    28 października 2012 o 23:04
    5 / 5
    Uratowało moją skórę
    Przeglądam opinie innych i zastanawiam się, dlaczego są one tak niepochlebne. Isana to pierwszy balsam, krem do ciała, mleczko czy coś z tej półki, który naprawdę nawilżyło moją skórę, także kolana i łokcie, które były koszmarem. Jest tłusty, fakt, ale jeśli to zapewnia dobre nawilżenie, to czemu nie, zwłaszcza że stosuję wieczorem. Ubrania czy pościeli nie brudzi, nie tłuści. Zresztą ta tłusta warstewka utrzymuje się niedługo. Zapach neutralny. Wydajność przeciętna, stosuję od 3 tygodni, co 2 dzień smaruję całe ciało i zostało mniej więcej połowa opakowania (w porównaniu z Joanną o zapachu bzu, którą męczyłam przez prawie pół roku...). Cena wręcz śmieszna - 4 zł w promocji. Butelka wygodna i poręczna. Warto zauważyć, że działa nie tylko od mycia do mycia, ale na dłuzej - po 3 tygodniach używania jeśli nawet 4 dni nie posmaruję się żadnym balsamem - nadal mam gładką i nawilżoną skórę. Zanim zaczęłam używac Isany to było nierealne. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to konsystencja - trochę ciężko rozsmarować, ale to jedyny minus :) Polecam, polecam, jak najbardziej polecam! Używam tego produktu od: 3 tygodnie Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Inka_1
    22 sierpnia 2012 o 19:51
    Nie dla mnie
    Kupiłam to mleczko ponad rok temu i dopiero teraz udało mi się wykończyć butelkę. Jest okropne! Gęste, tępe, tłuste, ciężko wchłaniające się mazidło o intensywnym zapachu (ale całkiem przyjemnym). Na lato za ciężkie, na zimę za mało odżywcze. Jedyny plus to cena i dostępność. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

martynusia222
    10 stycznia 2012 o 21:53
    Porażka
    Kupiłam, bo potrzebowałam czegoś taniego, co szybko nawilży skórę. Zazwyczaj używam droższych balsamów, ale chciałam oszczędzić, nie udało się. Zazwyczaj zaczynam od plusów, nie tym razem. - okropny, chemiczny, duszący zapach - nie nawilża wo ogóle - ciężko się wchłania i rozsmarowuje + cena 5 pln + na początku daje wrażenie błyszczącej, nawilżonej skóry, ale efekt szybko przemija Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 - nie zużyłam całego
    Używa produktu od:miesiąc