KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Yes To Yes To Carrots, Pampering Carrot Juice Shampoo (Delikatny szampon do włosów)

3,8 na 523 opinie

x0x0
    17 lipca 2009 o 23:44
    3 / 5
    dla nieproblematycznych włosów
    Miałam wysokie oczekiwania wobec tego szamponu, ale niestety trochę rozczarował. Podejrzewam, że moje włosy po prostu nie są targetem tego szamponu :-). Polecałabym raczej do włosów normalnych bez tendencji do przesuszania się, albo przetłuszczających się, zdecydowanie nie dla włosów, które potrzebują wyjątkowego odżywienia. Odnoszę wrażenie, że szampon dobrze oczyszcza włosy, ale też ich zupełnie nie odzywia/nawilża. Jest bardzo wydajny, i smakowicie po nim włosy pachną. Zachęcający jest jadalny skład i niewygórowana cena. Opakowanie wygodne. Polecam, ale dla włosów niewymagających. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Fiks
    18 czerwca 2013 o 5:34
    4 / 5
    Pachniaczek, może nieco przeciążać
    Pachniaczek :crazy: Szampon ma cudniarski zapach, ale niestety przy dłuższym stosowaniu nieco przeciąża mi włosy. Na co dzień zdecydowanie lepiej spisuje się na mnie wersja pomidorowa i tą właśnie polecam dla osób z lekko przetłuszczającymi się włosami.
    Używa produktu od:nie określono

Vinagrito
    24 stycznia 2013 o 20:14
    1 / 5
    nie dla mnie
    Kupiłam szampon w przecenie zachęcona naturalnym składem, po umyciu włosy wygladały tragicznie, wielki suchy kołtun, niedajacy sie rozczesać... na moich włosach długich i prostych zupełnie się nie sprawdził i do tego bardzo je przetłuszczał :( oddałam mojemu chłopakowi, który myje włosy codziennie i jemu pasuje, więc straty nie ma ;) Używam tego produktu od: 2 tygodnie Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Ivi 1988
    3 stycznia 2013 o 23:20
    1 / 5
    a jedniak nie :(
    Ostatnio moje wlosy byly w nieciekawej kondycji i na etapie wypadania, takze zaczelam kupowac bardziej naturalne w skladzie szampony. Natknelam sie na ten w internecie, gdzie mial b dobre opinie (podobnie jak cala seria carrotki) i znalazlam go przypadkiem w sklepie holland and barret za 6 funtow. Wydawalo mi sie to ciut zbyt duzo za szampon, ale w koncu ma te cale marchewki w skladzie, 99.4 proc naturalnych skladnikow, brak parabenow oraz mineraly i jest tym naturalniejszym odpowiednikiem, ktorego byc moze potrzebuja moje wlosy, tak wiec sprobowalam. Pojemnosc rowniez jest dobra, bo 500 ml (standardowa duza butla). Opakowanie jest plastikowe, przezroczyste, co pozwala latwo sledzic ubywajaca zawartosc. Jest na pewno mniej "wypasione" niz L\\\'Oreale i inne ale wdzieczne i naturalniejsze. Zakretka jest rowniez niemilosiernie :) plastik fantastik, ale prosta i szybka w otwieraniu. Przypomina mi herbal essences. Szampon pachnie prawdziwymi swiezymi marchewkami z tylko odrobina cukru. Rozumiem,ze ten zakup moze po czasie przeszkadzac lub sie znudzic, jednak ja jestem nadal na etapie "lubenia";). Ogolnie sugeruje,ze jak ktos nie lubi marchewek, to niech nawet nie probuje zakupu, bo zapach do delikatnych nie nalezy. Konsystencja jest pol-gesta, pol-lejaca sie. Jak dla mnie w sam raz, po dove i head and shoulders mialam troche dosc tych gestowcow, gdzie latwo nalozyc ich zbyt duzo. Yes to carrots ma lsniaca, pol-leista ale dobrze przyczepna do skory glowy forme. bardzo ladnie sie pieni i szybko splukuje. Nie zauwazylam ani razu,zeby mi obciazyl glowe. Owszem, zalezy to tez od odzywek,jakie po nim stosowalam ale juz poniekad wiem, ktora jest ciezka a ktora nie, wiec szamponu winic nie bede. Pasuje mi ten szampon i jestem zadowolona. Nie wiem, jakie beda moje odczucia, keidy zuzyje cala duza butle, bo lubie produkty zmieniac, ale do tego ciezko mi sie przyczepic. Dobrze oczyszcza i mimo,ze stosuje codziennie to nie wysusza. Jest wlasnie dosc delikatny do czestego stosowania. Nie podraznia, nie spowodowal u mnie lupiezu. Tak na marginesie liczylam,ze pomoze mi z wypadajacymi wlosami no ale sie przeliczylam. Producent jednak tego nie obiecuje i ten produkt nie byl rowniez do tego zaprojektowany,wiec.. Ogolem ogolem ciekawa, naturalna pozycja na rynku szamponow. Polecam i mysle,ze kupie ponownie, a jesli nie carrotke, to yes to cucumber lub tomatoes, dla odmiany EDIT: Niestety zauwazylam,ze przyczynia mi sie do wypadania wlosow!!!:( Bardzo sie martwilam jakis czas temu,co jest tego przyczyna, w ogole go o to bym nie posadzila - naturalny sklad itp! Nawet obwinialam moj biedny Head and Shoulders....Po ponownym myciu nim wlosow problem wypadania wrocil :(:( Teraz wiem,ze to on byl tego sprawca rowniez wczesniej! Szampon dokupilam, bo moj chlopak go uwielbia, wiec ostatnio chcialam do niego wrocic... Juz wiem,ze nie jest dla mnie!!! PS To jest ewenement, gdyz zaden szampon nie spowodowal mi lupiezu a co dopiero wypadaniaL:( Ogolnie przestrzegam, choc moze u wiekszosci sie sprawdzi.. .
    Używa produktu od:kilka miesięcy

CatherineF
    28 marca 2012 o 9:07
    4 / 5
    Tylko dobry
    Ten szampon ma bardzo dobry, naturalny skład, ładny zapach, fajną galretkową konsystencję, jest wydajny i dobrze się pieni. Włosy po jego użyciu są całkiem niezłe, nie wysusza (ale też nie nawilża), układają się dobrze. Na początku używało mi się go całkiem przyjemnie, jedna kpotem zapach zaczął wydawac mi się mdły, kondycja włosów nie poprawiła się, więc daję "tylko" cztery gwiazdki. Chyba nie kupię ponownie, są lepsze za tę cenę. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: całe opakowaie 0,5l
    Używa produktu od:kilka miesięcy