KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Joko Virtual, Deep Carbon Black (Tusz wydłużający i podkręcający)

3,5 na 515 opinii

kkamiila
    16 października 2012 o 23:06
    1 / 5
    nie mój typ
    wg. mnie tusz wgl nie spełnia oczekiwań. Nie podkręca, tylko troche wydluża i wgl nie pogrubia. Osypuje sie i nie za ciekawie prezentuje się na rzęsach. Używam tego produktu od: 2miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

murderondancefloor
    25 czerwca 2012 o 18:48
    3 / 5
    Bardzo przeciętny
    Kupiłam go z ciekawości, recenzji wcale nie ma takich tragicznych, poza tym był bardzo tani. Jednak tusz obsypuje się, odbija na dolnej powiece. Co prawda kolor jest intensywnie czarny, tusz lekko pogrubia i podkręca, jednak po kilku godzinach rzęsy są oklapnięte. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

diet_coke
    7 kwietnia 2012 o 17:54
    2 / 5
    świetnie wygląda, ale się obsypuje
    + Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy + gumowa szczoteczka łapie wszystkie, nawet krótkie włoski + ogólnie bardzo dobry efekt wizualny + świetna cena, polski produkt, łatwo dostępny w niesieciowych drogeriach ale... co z tego, skoro po 5-6 godzinach obsypuje się i odbija na dolnych powiekach?:( i to sam z siebie, bez deszczu, łez i potu ;). gdyby był lepszej jakości, na pewno kupiłabym go jeszcze nie raz, a tak - zapewne wyrzucę go po tygodniu używania, bo efekt pandy (która, przy próbach starcia palcem, tylko się rozmazuje), zupełnie dyskwalifikuje ten tusz. wielka szkoda!

alma11
    5 kwietnia 2012 o 11:49
    5 / 5
    Zaczne od tego, ze próbowałam różnych tuszy. Przeróżnych. Kupiłam bo był tani. Zapłaciłam 11 pln na allegro. Konsystencja - dla mnie jest w sam raz. Nie jest ani zbyt wodnista, ani zbyt zwarta. Tusz dobrze nabiera się na szczoteczkę, w dobrej dla mnie ilosci. Szczoteczka - z rodziny gumowych. Bardzo przyjemnie się nią operuje, dociera do malych rzęs i tych w kącikach oczu. Dokładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Efekty - po nałożeniu jednej warstwy widze efekt napewno pogrubienia i lekkiego podkręcenia, Bardzo przyjemny Po nałożeniu drugiej warstwy efekt jest spektakularny. Rzęsy robią się gęste, podkręcone - wręcz nienaturalnie, i długie. Kolor tuszy jest bardzo głęboki. Nie skleja, nie obciąża rzęs. Nie robi grudek nawet przy trzeciej warstwie(!). Jednak troszkę długo zasycha a przez to łatwo odbija się na powiece, ale umożliwia wyczesanie rzęs, gdyby się posklejały i wyprofilowanie ich niemal idealnie. U mnie nie obsypuje się. Rzęsy po 16 godzinach z tuszem są w 85 % takie jak były po nałożeniu. Nie jest wodoodporny, ale wilgoć mu nie straszna. Troszkę ciężko się zmywa, ale można mu to wybaczyc, patrząc na efekty swoich poczynań. Nie uczulił mnie, a co ważne mogę go również używac ( jednej warstwy) przy soczewkach - tu niespodzianka. Ja sięgnę po niego z chęcią, bo jest tani, działa rewelacyjnie, rzęsy nie wypadają. Można czegos chciec więcej? Mam porównanie z półkami cenowymi od 8 pln do 140 pln. I gdybym miała zapłacic za ten tusz 50 -60 pln to tez bym go kupiła, Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania
    Używa produktu od:rok lub dłużej

LadyL_K
    31 marca 2012 o 22:33
    4 / 5
    Daje radę
    Otrzymałam tusz w prezencie, więc nie wypowiem się na temat jego ceny. Plusy, które zauważyłam to: +wygodne opakowanie +głęboka czerń +pokrywa rzęsy po same końce +podkręca +nie podrażnia oczu +dobrze się zmywa Minusy w moim przypadku: -po kilku godzinach od nałożenia pozostawia "słoneczka" -trzeba nałożyć dwie warstwy dla widocznego efektu Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego