KWC LogobyWIZAŻ logo

deterministka
    15 listopada 2009 o 14:28
    5 / 5
    Doskonały
    Zgadzam się ze wszystkimi plusami, które wypunktowały moje poprzedniczki. Dla mnie podstawową zaletą jest deilkatne krycie. Właściwie wtopienie się w skórę. A cery nie mam idealnej, ale nawet jak "wyskoczy" jakaś niespodzianka,to lepiej moim zdaniem wygląda naturalnie, delikatnie zminimalizowana fluidem niż zakryta czymś za wszelką cenę. Właściwości pielęgnujące dopełniają całości. Można go czasem dostać na aukcjach. Używam tego produktu od:2lat z przerwami Ilość zużytych opakowań:1,5
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    mariea
    13 października 2011 o 1:37
    3 / 5
    dla suchej i normalnej cery
    Daję 3 gwiazdki bo podkład jest fajny, chociaż akurat nie dla mnie (cera mieszana). W ogóle nie ma co liczyć na jakiekolwiek krycie, jest niewidoczny na twarzy, co dla niektórych jest niewątpliwą zaletą. Ślicznie pachnie. Ujednolica koloryt cery w dyskretny sposób. Jak komuś tylko na tym zależy będzie zachwycony. Delikatnie matuje. W moim przypadku się nie sprawdził, oddałam go mamie (cera sucha), jest zachwycona i trzyma go na specjalne okazje;) Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Michell72
    12 sierpnia 2011 o 20:21
    2 / 5
    nie rozumiem zachwytów
    Podkład sklasyfikowany na drugim miejscu powinien byc jako lider podkladem na miano kcw,tymczasem jest średni ot nijaki..lekki,nie zakrywa przebarwien,błyszczę sie po aplikacji nieestetycznie..porazka moim zdaniem i jesli szukacie rozświetlenia polecam Teint Miracle Lancome w odcieniu 04 bo 03 to dla chińczyków chyba:):) w sztucznym świetle jest niezastapiony..dziennym faworytem jest chanel,Make uu for ever HD a Guerlain zaliczam do moich najwiekszych kosmetycznych wpadek:(:(nie polecam.. Używam tego produktu od: 2 tyg Ilość zużytych opakowań: 2 spore probki
    Używa produktu od:rok lub dłużej

sysia0412
    4 czerwca 2011 o 17:35
    3 / 5
    skąd ta wysoka pozycja?
    Po przeczytaniu jego pozytywnych opinii rozpoczęłam żmudne poszukiwania podkładu. \\nSprowadzałam go az z Tajlandii. Na podkład czekałam prawie 3 tygodnie , rozpakowałam, zaaplikowałam i po 10 minutach zobaczyłam ostateczne efekty.. Podkład zwyczajny, gorszy od obecnych podkładów Guerlaina. \\nEfekt był bardzo delikatny,naturalny wygląd, skóra lekko rozświetlona.Szału nie ma. \\nPo 2 godzinach zauważyłąm ,że podkąłd znika z twarzy i dodatkowo zmienia wygląd twarzy na gorszy .... Nie polecam, daje 3 gwiazdki bo lubię markę Guerlain , a podkład nadaje się dla osoby bez niedoskonałości . \\nJednakże nie umywa się do Parure gold , który jest moim faworytem. \\n
    Używa produktu od:nie określono

moniasze
    26 października 2010 o 23:47
    2 / 5
    JESTEM NA NIE
    Zachęcona bardzo dobrymi opiniami zakupiłam owe "cudeńko" :) Jednak nie podzielę dobrego zdania. Guerlain Divinora zdecydowanie nie jest dla mnie, choc robilam do niego wiele podchodow :) Na "+" - jest lekki, nie tworzy maski - latwo sie rozprowadza Na "-" - slabe krycie.. nie maskuje niedoskonalosci - wysusza mi cere - podkresla pory i ewentualne suche skorki - zbyt intensywny zapach - preferuje szklane, przezroczyste buteleczki Wiec na tym konczy sie moja "znajomosc" z tym podkladem. Ogolnie nie polecam. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opak.
    Używa produktu od:tydzień