KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Schwarzkopf Gliss Kur Intensywna odżywka 3-minutowa do włosów farbowanych i po trwałej

4 na 514 opinie

myszka2020
    2 lipca 2010 o 22:25
    2 / 5
    była okropna ;/
    Miałam ją kiedyś i nie wspominam dobrze :/ Okropnie przetłuściła mi włosy, zbiła je w brzydkie tłuste strąki już na drugi dzień rano, były nieładne i nieświeże. Myślałam, że je wygładzi, ujarzmi, a uzyskałam brzydką, przylizaną szopkę. Za tak małą pojemność i tę cenę nie opłacała się. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

gold fish
    17 kwietnia 2009 o 18:33
    3 / 5
    bez rewelacji
    odzywka jak odzywka, moglaby byc lepsza... wlosy sie po niej ladnie rozczesuja - i to wlasciwie jedyna zaleta no i konstystencja...tez jest ok. ale raczej jej nie kupie ponownie Używam tego produktu od: 2 mies Ilość zużytych opakowań: 1 opak
    Używa produktu od:rok lub dłużej

bazylia
    6 listopada 2007 o 15:18
    1 / 5
    fatalna :(
    Zachecona pozytywnymi opiniami postanowiłam po raz kolejny dać szansę kosmetykom tej marki i ... gorzko sie roczarowałam! Po jednokrotnym zastosowaniu maski dostałam koszmarnego łupieżu, a po drugim problem sie nasilił. Włosy przetłuściły sie dosłownie w ciągu kilku godzin (normalnie myję je co 2-gi dzień), były bardzo obciażone i zupełnie sie nie układały. Oddałam tubę koleżance, uprzedzając, że to na jej ryzyko i z tego o wiem, ona też tylko raz użyła produktu, a reszta wylądowała w koszu (miała podobny do mnie problem). Kosmetyk uważam za zupełnie nietrafiony i szczerze odradzam jego stosowanie wrqażliwcom, chyba, że macie ochotę przez dłuższy czas walczyć z łupieżem (zaznaczam, że nigdy wcześniej nie miałam tego problemu!). Używam tego produktu od: użyłam 2x Ilość zużytych opakowań: jw

maliinka
    3 maja 2007 o 19:41
    4 / 5
    Bardzo dobra.!
    moje włosy są długie i gęste troszke wysuszone i zniszczone przez codzienne prostowanie i rozjaśnianie, dlatego nie obejde się bez odżywki. Odżywka gliss kur ma niezwykłą konsystencje i bardzo nawilża włosy. Są one do rozczesania palcami niezwykle miekkie i pachnące. Używam tego produktu od:2006 Ilość zużytych opakowań:10

topika
    19 maja 2006 o 22:39
    4 / 5
    BARDZO FAJNA
    Przyznam się szczerze, że podeszłam bardzo sceptycznie do tej odżywki. Do tej pory używałam tylko profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów (zakupionych w hurtowni dla salonów fryzjerskich) ale bardzo się mile rozczarowałam. Odżywka ma działanie podobne do odżywek profesjonalnych a jej cena jest nieporównywalnie niższa. Świetny kosmetyk, włosy po nim są miękkie i odżywione.POLECAM każdemu.