KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'Oreal Paris Touche Magique, Korektor rozświetlający (stara wersja)

3,9 na 5258 opinii

Marta___S
    6 kwietnia 2012 o 14:36
    5 / 5
    Zdecydowanie polecam
    Ten rozświetlający korektor zakupiłam na allegro za 21,99zł (15,99zł korektor +6zł wysyłka). W drogerii możemy go kupić za ok. 40zł, więc udało mi się trochę zaoszczędzić. Od razu mogę powiedzieć że tej ceny którą ja za niego zapłaciłam jest zdecydowanie wart, nie wiem natomiast czy 40zł, zobaczymy jeszcze jak będzie z jego wydajnością, ale polecam szukać go na allegro. Koloru nie byłam pewna, gdyż korektora nigdy nie testowałam. Moja cera jest jednak dość jasna, więc wybrałam kolor 02 -Ivory Beige. Na pierwszy rzut oka jest dość żółty, jednak po rozsmarowaniu/wklepaniu go w skórę, idealnie się z nią stapia, nie daje sztucznego efektu, prawie go nie widać. Jest on również dość jasny - dla mnie nawet ciut za jasny, ale lepiej ciut za jasny niż ciut za ciemny - w tym przypadku łatwo o postarzenie i tandetny efekt. Przeznaczeniem tego korektora miało być ukrycie cieni pod oczami, z niedoskonałościami nie mam większych problemów, jednak gdy już się zdarzyły, ciężko było je ładnie zakamuflować tym korektorem - za mało kryje, w dodatku w moim przypadku za bardzo widać różnicę kolorystyczną między podkładem a korektorem, jednak nie obwiniajmy tym producenta gdyż nie takie przeznaczenie tego korektora. Korektor nakładam od wewnętrznej strony oka, następnie rozcieram i delikatnie wklepuję palcem, nigdy nie docieram z tym do linii rzęs, ponieważ na tym malutkim obszarze od tej najdłuższej \'zmarszczki\' do linii rzęs w moim przypadku bardzo łatwo o nadmiar jakiegokolwiek kosmetyku - dlatego ich unikam. Korektor ma lekką konsystencję, w kwestii zmarszczek nie będę się wypowiadać bo nie jest chyba z nimi u mnie tak źle. Na zdjęciach widać że drobne nierówności skóry są jakby wypełnione. Korektor lekko się błyszczy - niektórzy uznają to za ładny efekt rozświetlający. Mój korektor, jak już mówiłam jest ciut za jasny, co dość widać, więc dopiero utrwalenie (a przy okazji \'zmatowienie\') go pudrem pasującym kolorem do podkładu/ skóry daje pożądany efekt. Taki wygląd utrzymuje się raczej cały dzień, za co duży plus (oczywiście wpływ na to ma puder używany do utrwalenia). Nie wiem jeszcze czy kupię Touche Magique ponownie, zobaczymy jeszcze jak będzie z wydajnością, ale muszę przyznać że daje bardzo ładny efekt. Pewnie moja chęć testowania będzie silniejsza i wrócę do niego dopiero gdy zawiodę się innymi chwalonymi produktami. Zdjęcie 4 - \\\\\\\'nagie\\\\\\\' okolice oczu Zdjęcie 5 - z korektorem i pudrem
    Używa produktu od:nie określono

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Madziaczek32
    4 lutego 2011 o 18:04
    5 / 5
    Maqic = Helenka
    Może zacznę od 1 uwagi moje drogie panie jeśli nałożycie korektor i uznacie że sińce są widoczne jeszcze bardziej nie jest to jego wina a źle dobranego odcienia. Maqic w rożnych kolorkach jest ze mną od lat 3 mam go zawsze w kosmetyczce choć wciąż kupowałam nowe i nowe innych firm, w końcu kończyło się to powrotem do niego. Jeśli miałabym go porównać z innym była by to osławiona Helenka różnią się troszkę konsystencją i większym doborem kolorów(Helena dostępne 3 ) ale krycie jest to samo (Helenka nr 2 Magic 3 Natural Beige) Wysusza? , tak owszem jak jest po terminie(przestrzegać daty) .Nie ukrywa zmarszczek fakt Helenka też (używać baz). Odnośnie dużych cieni odkryłam to niedawno różowy jako baza pod korektor właściwy np odcień beżu rozwiązują ten problem (dzielę się informacją być może komuś przydatną) Służy mi on też do modelowania , tuszowania defektów skórnych (tu Helenka poległa) rozświetlenia. Bywają dni że nakładam korektor na całą twarz zamiast podkładu utrwalam pudrem fiksującym czy tam bronzerem też się super sprawdza np latem . Dołączonego pędzelka fakt nie używam jak dla mnie zbyteczny a można sobie nim krzywdę zrobić ;) Cena Cena Cena Na allegro można go kupić za grosze od 9,99(Helenka 120zł) w zależności od odcienia radze jednak najpierw dobrać go sobie w sklepie potem zamówić i od pewnego sprzedawcy raz trafił mi się jakiś zleżały. Czemu nie KWC ? Mam jeszcze kilka pozycji do sprawdzenia ;) więc póki co wstrzymam się z tytułem Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: kilka

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    karo83
    30 sierpnia 2014 o 17:03
    4 / 5
    Wart przetestowania
    Kupiłam przekonana, że wszystkie korektory pod oczy L\'Oreal będą tak dobre jak Visible Lift. Przekonałam się, że nie są, ale ten do złych też nie należy, :) + lekka konsystencja :) + niewielkie rozświetlenie :) + wydajny :) + łatwa i wygodna aplikacja :) + nie podrażnia oka :) + nie waży się, nie zbiera w załamaniach powiek ani zmarszczkach :) + delikatny pędzelek dobrze rozprowadza kosmetyk :( - dość trudno się wydobywa z opakowania, jedno przekręcenie nie wystarczy aby wydobyć kroplę kosmetyku potrzebną do aplikacji :( - bardzo słabe krycie :( - trwałość. Po kilku godzinach nie było po nim śladu :( - wysoka cena Ja wrócę do Visible Lift, ale przetestowanie Touche Magique było ciekawe. Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 1 op.

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Hedera_helix
    10 marca 2016 o 19:41
    1 / 5
    żenada i kpina
    Nie wiem właściwie co mnie podkusiło żeby zakupić ten "korektor". Naoglądałam się tutoriali na YT i skończyło się to fatalnie. Niestety korektor jest jakąś kpiną. Ma okropnie toporną, gęstą konsystencję, trudno go wydobyć z opakowania. Pędzelek z trudem radzi sobie z jego aplikacją. Waży się i jest okropnie widoczny. Zamiast pięknie rozświetlać i maskować cienie pod oczami (których praktycznie nie mam) gromadzi się w zmarszczkach i dodaje lat. Robiłam kilkanaście podejść, zmieniając sposób aplikacji, ale niestety nic mu nie pomaga. Zmieniłam nawet puder, bo myślałam że może to trochę zmieni makijaż po tym korektorze. Ten zabieg również nic nie zmienił. Regularna cena jest po prostu nie adekwatna do jakości, nie wspominając o bardzo małej gamie kolorystycznej w jakiej mamy ten produkt. Bardzo się na nim zawiodłam i niestety nie użyję go ponownie. Dostanie się koleżance, może u niej się sprawdzi. Używam tego produktu od: tydzień Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    matrix360
    19 stycznia 2016 o 9:41
    1 / 5
    Okropny pod oczy.
    Kupiłam go z myślą o rozjaśnieniu moich cieni pod oczami, jednak po nałożeniu korektor od razu wysycha i roluje się pod palcami. Przy użyciu gąbki jest nieco lepiej, jednak wtedy skóra wydaje się być strasznie sucha i uwidacznia suche skórki, o których nawet nie miałam pojęcia, za co ogromny minus. Dzieje się tak tylko pod oczami, jeśli użyję w innej części twarzy współpracuje o niebo lepiej, jednak specjalnie kupiłam z żółtym odcieniem aby był bezpośrednio pod oczy, a co za tym idzie nie pasuje totalnie jako korektor na inne części twarzy, poza tym mam lepsze korektory. Co rusz od momentu zakupu do niego wracam mając nadzieję, że po prostu moja skóra miała zły dzień i następnym razem nałoży się inaczej jednak za każdym razem to samo.
    Zalety:
    • - Ładny żółty odcień, w sam raz pod worki pod oczami.
    Wady:
    • - Roluje się, nie chce się wtopić w skórę, wchodzi w zmarszczki, i ogólnie bardzo ciężko się z nim pracuje.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann