Dr. Hauschka, Rosen Creme (Krem z płatków róży (stara wersja))

Dr. Hauschka, Rosen Creme (Krem z płatków róży (stara wersja))

Preparat odżywczo-ochronny na dzień. Krem jest przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej, suchej, wrażliwej oraz dojrzałej, z tendencją do przedwczesnego starzenia się. Zapewnia on skórze ochronę oraz wspiera procesy regeneracji. Olejek różany oraz wyciągi z owoców dzikiej róży otaczają skórę twarzy delikatną powłoką ochronną. Olej z orzechów Shea, wosk kwiatowy z dzikiej róży oraz wyciąg z awokado chronią przed nadmierną utratą wilgoci. Tym samym zostaje przywrócona naturalna równowaga wodno-lipidowa skóry, a jej funkcje ulegają zrównoważeniu.
Skóra z tendencją do podrażnień i zaburzeń naczyniowych (rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych) zyskuje dzięki kremowi z płatków róży delikatną i trwałą powłokę ochronną. Taki rodzaj pielęgnacji nadaje skórze cechy róży, która łączy w sobie siłę z delikatnością.

Bardzo treściwy.

Bardzo dobry krem, a firma wciąż jeszcze, mam wrażenie, mało popularna.
skóra po nim jest jakby "napita".
Plusy:
-bardzo dobrze nawilża,
-nie uczula i nie zapycha,
-fajne "apteczne"opakowanie,
-przyjemny, nienachalny zapach,
-wydajność (niewiele go trzeba, ponieważ jest treściwy),
-jest ratunkiem dla przesuszonej skóry.
Minusy:
-trochę kiepsko się go rozsmarowuje ze względu na jego gęstość, ale naprawdę warto troche się postarać, bo produkt czyni cuda ;)
Polecam.

Dobry ale nie najlepszy.

Krem jest gesty i ciezko go rozsmarowac, dlatego nakladam punktowo na twarz i rozsmarowuje delikatnie dopiero po chwili jak rozgrzeje sie cieplem skory. Czasem uzywam z olejkiem do twarzy Dr. Hauschki, taka aplikacja jest chyba najlepsza, ale nie zawsze chce mi sie bawic w mieszanie obu produktow :-) Krem nawilza dosyc dobrze, ale nie rewelacyjnie. Ma ladny rozano-ziolowy zapach. Nie jest to moj ideal, bo efekt nawilzenia jest dla mnie niewystarczajacy.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

Tylko ten

Kremu dr hauschki uzywam juz od 11 lat. :) Odtąd chyba tylko dwa razy kupilam sobie inny krem do twarzy, ale nawet ich nie zuzylam, szybko wrocilam do hauschki. Z tym kremem to jest tak, ze albo kochasz, albo nie uzywasz. Krem na mojej skorze wchlania sie dlugo, ale efekt nawilzenia starczaja na kilka dni, nie musze codziennie go uzywac, co uwazam za wielki plus. Jest przez to wydajny, po drugie ja nie jestem systematyczna, nie przepadam za codziennym smarowaniem. Krem niedlugo skonczy 50 lat i ciesze sie bardzo, ze moge uzywac kosmetyk, ktory nagle nie zniknie z polki sklepowej. Polecam sprobowac, mozna kupic probke i przekonac sie o co w tej hauschce chodzi. A moim zdaniem chodzi o naturalna klasyke. :)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście tubek.

Trochę natłuszcza, ale nie nawilża

Krem ma fajną otoczkę, sugerującą leczniczy wręcz, ekologiczny, "apteczny" kosmetyk: aluminiowa tubka, minimalistycznt design opakowania, bogata konsystencja maści, wspaniały, aromaterapeutyczny zapach. Może dlatego spodziewałam się cudów, z których żaden niestety się nie zdarzył...

Mam skórę suchą, wrażliwą, która potrzebuje głębokiego nawilżenia i natłuszczenia jednocześnie. Po raz pierwszy krem wklepałam z przyjemnością - ciężki, tłusty, bogaty. Już przy wchłanianiu coś mi nie zagrało - na twarzy długo miałam bardzo tłustą i jednocześnie mokrą powłokę. Wchłonęła się po dłuższym czasie, pozostawiając po sobie... nic. Moja skóra wypija go do cna i natychmiast wraca do swojego stanu pierwotnej suchości. A tego bardzo nie lubię. Krem ma na twarzy zostawać, żeby niwelować to wieczne uczucie suchości, a nie znikać bez śladu.
Natłuszczenie na początku, nawilżenia właściwie zero... Do tego zdarzyły się parokrotnie niemiłe niespodzianki w postaci wyprysków, co sugeruje, że krem moją skórę zapycha.

Podsumowując, krem krzywdy nie robi (oprócz wyprysków, ale to epizodycznie), pachnie przecudnie, ale nie działa tak, jak tego oczekuję :/

Używam tego produktu od: pary tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

moj jedyny

Nie sposob opisac, jak ten krem cudownie dziala na moja mieszana, zmeczona, 30letnia skore.
Gesty i ciezki, jest jedynym kremem ktory ja uspokaja, odzywia. Nakladam gruba warstwe rano i wieczorem.
Podklad nakladam na niego po odczekaniu ok pol godziny, bo dopiero wtedy to jest mozliwe.
Po ok 8 godz skora znow domaga sie kolejnego natluszczenia-nie moze sie "nasycic" tym kremem.

Co jakis czas eksperymentuje z innymi, bogatymi, mniej i bardziej naturalnymi kremami, ale zawsze wracam do niego jak corka marnotrawiaca pieniazki niepotrzebnie. Chyba jestesmy sobie przeznaczeni..

Niestety nieco zapycha, i przy ilosciach uzywanych przeze mnie nie tylko na twarz, ale i cala szyje, jest mega niewydajny. Wiec za te cechy i za cene-pol gwiazdki odejmuje. Co nie zmienia faktu, ze nie mam zamiaru zamienic go na inny. Jest absolutna podstawa mojej codziennej pielegnacji.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilosc

różane cudeńko

Krem Dr Hauschka po prostu mnie zachwycił . Na początku urzekł mnie jego zapach : prawdziwie różany, bardzo przyjemny. Oczywiście ogromnym plusem tego kremu jest skład : wyciąg z owoców dzikiej róży , masło shea , wyciąg z awokado, orzeszki ziemne, prawoślaz lekarski, czyli same dobroci natury :D .Krem jest bardzo bogaty , dość tłusty. Ja akurat preferuję właśnie takie konsystencje. Kosmetyk zupełnie nie zapycha cery, wręcz usuwa niespodzianki z twarzy. Skóra po jego zastosowaniu jest pełna blasku . Do tego jest niesamowicie nawilżona. Minusem jest to iż zbyt nie nadaje się pod makijaż . Ja aplikuję go wyłącznie na noc. Cena to około 80 zł . Tubka jest szalenie wydajna. Cenię prostotę jego opakowania . Dostępność jest raczej kiepska.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Idealny na mrozy

O różanym kremie Dr Hauschki słyszałam sporo opinii, jedne osoby były zachwycone, inne mówiły, że krem jest zbyt ciężki, ja natychmiast go polubiłam.
Byłam kiedyś posiadaczką różanego kremu Weledy, wiedziałam więc czego mniej więcej się spodziewać. Moja cera jest normalna z lekką skłonnością do przetłuszczania się, niewiele rzeczy mnie zapycha.
Krem jest gęsty, przepięknie pachnie różami, ale według mnie wymaga specjalnej aplikacji - rozgrzewamy go między palcami naszych dłoni i wklepujemy w twarz. Przy takiej aplikacji nie ma mowy o nałożeniu zbyt dużej ilości produktu, a i krem z wydajnego robi się bardzo wydajnym ;)
Za co go lubię? Za nawilżenie, naturalny skład, ale przede wszystkim za niesamowite ukojenie w zimie. Uwielbiam aplikować go w mrozy pod makijaż - podkład wygląda pięknie, twarz nie przetłuszcza się szybciej, nie błyszczy bardziej niż zwykle, a przy tym jest naprawdę dobrze chroniona przez siarczystym powietrzem. Miałam próbkę jego brata - lekkiego kremu z płatków róży, ale to nie to samo, ja zdecydowanie wolę bardziej treściwą konsystencję. Na pewno nie jest to moje ostatnie opakowanie - polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

interesujący

krem ochronny do uzywania rano- tak zaleca producent. sprawdziłam- po 8 godzinach od naozenia obecny jeszcze na twarzy. mysle, ze może byc alternatywą dla kremow cięzszych- lipidowych na jesień, gdzie zwykly nawilzajacy to za mało. pod makijaż raczej sie nie nadaje, trudno coś na nim rozsmarowac...

Natluszcza nie nawilza

Analizowalam caly sklad tego kremu, zawiera same oleje i wyciagi roslinne a na samiutkim koncu jest roza, wiec nieporozumieniem jest nazwa tego kremu, gdyz rozy on na w sobie tyle co nic. No po za zapachem, bo zapach jest rzeczywiscie rozany.
Krem jest konsystencji srednio gestej ale tlustej. Uzywam go tylko na noc, badz na dzien jesli nigdzie nie wychodze, bo krem nie nadaje sie pod makijarz ani na codzien, gdyz twarz sie po nim swieci. Moje zastrzerzenie do tego kremu jest takie, ze na mojej skorze sie nie wchlania. W zasadzie sie temu nie dziwie, gdyz z tego co mi wiadomo oleje nie wchlaniaja sie w skore, a on ich ma w skladzie najwiecej. Na poczatku myslalam, ze za krotko przed polozenie sie do lozka smaruje sie nim ale zrobilam test i posmarowalam sie ok.18 a polozylam sie ok 23 i... krem sie nie wchlona. Zuzylam prawie cala tubke i mojej skory nie nawilzyl, owszem natluszczyl ale nie nawilzyl. Odzywienia tez nie zauwazylam, tak wiec nie widze wiekszej roznicy miedzy nim a olejami.
+ za to, ze moglam go stosowac na podrazniona skore twarzy po retinolach, kwasach czy tez wysokich stezeniach witaminy c i nic sie nie dzialo ani nie szczypalo.

99,9%

Kolejny + dla DR.H kolejny super produkt..używałam już kilku kosmetyków tej firmy i z każdego(no prawie) jestem zadowolona:) mimo mojej mieszanej cery zaczęłam go stosować choć jest on raczej przeznaczony dla cery suchej...natomiast u mnie sprawdza sie doskonale,stosuje go razem z oliwką normalizujaca do twarzy i nawilża suche partie cery i o dziwo nie przetłuszcza dodatkowo już tłustych fragmentów :pdla mnie SUPER!!!!!

jestem zadowolona

Jest to już mój ostatni zakup z Dr. Hauschka. Z tego zakupu jestem zadowolona. Jest to krem do twarzy, średnio nadaje się na dzień. Dobry on będzie na dzień dla tych osób które później już nie nakładają m.in na twarz podkładu. Jest to tłusty krem i wątpię by makijaż na nim si dobrze trzymał.
Ja używam go na dzień, czasami nakładam go popołudniu po pracy po zmyciu makijażu. Dobry on będzie dla posiadaczek skóry suchej, dla tłustych cer będzie on za ciężki.
Na pewno będę go uzywac jesienią i zimą, na krem z filtrem.

Nie zatyka porów.
Jedynym minusem jest dla mnie jego wysoka cena 80 zł/30ml.

Na dni gdy mam suchą skórę jest on bardzo dobry

Kosmetyk o pojemności 5ml kosztował 14 zł w aptece

Używam tego produktu od: 27 kwietnia, co kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w sumie 3 opakowania(15ml)

Na noc

Tego kremu używam na noc, bo na dzień, pod makijaż, jest zdecydowanie za tłusty. Krem nie nawilża mojej skóry, ale idealnie ją odżywia, buzia z rana jest świeża i wygląda na zadbaną. Rano zmywam go za pomoca wacika i wody termalnej po czym nakładam porządny nawilżacz. Wielki plus za naturalny skład i przyjemny, relaksujący zapach olejku różanego.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego