Eva Natura, Len, Krem na dzień nawilżająco-matujący z biokompleksem lnianym i filtrami UV

Lekki, dobrze wchłaniający się krem na dzień zapewniający głębokie i długotrwałe nawilżenie, dający natychmiastowe uczucie odprężenia. Efekt nawilżenia i łagodzenia podrażnień skóry wzmacnia dodatek aloesu i oleju z pestek winogron. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Krem pozwala zachować młodzieńczy wygląd skóry. Polecany do cery mieszanej i tłustej, także delikatnej i wrażliwej, dla kobiet powyżej 25 roku życia.

Skład: Aqua, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Aloe barbadennsis leaf juice, Caprylic/ Capric triglyceride, Linum usitaissimum (linseed) seed extract, Vitis vinifera (grape) seed oil, Glycerin, Aluminum starch octenylsuccinate, Cetyl alcohol, Linum usitaissimum (linseed) seed oil, Phenoxyethanol / Butylparaben / Ethylparaben / Methylparaben / Propylparaben, Octyl methoxycinnamate, Benzophenone-3, Tocopheryl acetate, Carbomer, Parfum, Sodium hydroxide, PEG-8 / Tocopherol / Ascorbyl palmitate / Ascorbic acid / Citric acid

zadowolona

Tak jak mówi producent: lekki, dobrze wchłaniający się krem na dzień zapewniający głębokie i długotrwałe nawilżenie, skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Jestem z niego zadowolona:)

bez zachwytu

Krem o lekkiej konsystencji, z zapachem charakterystycznym dla serii len.
Oczekiwalam lepszego matu, ale chyba nikt nie stworzyl kremu, ktory matowalby zadowalajaco, czyli na dluzej.
Po kilku godzinach czulam, ze mam krem na twarzy, lekkie obciazenie, a tego nie lubie.
Nawilza dosc dobrze.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

wart zakupu

Trzeba sobie zadać pytanie czego oczekuję od danego produktu? Ja nie spodziewam się cudów po kosmetykach.

Krem ma wiele zalet, wady też są, ale w moim przypadku nie mają one znaczenia, bo przeważają zalety.

Mam cerę najtrudniejszą w pielęgnacji: TRĄDZIKOWĄ.

na PLUS:
- nie powoduje nowych wykwitów
- nie zatyka
- konsystencja
- cena
- dostępność

na MINUS: (jeżeli już mam się czepiać)

- Za słabe nawilżenie. Nie wierzę w produkt, który by zatrzymał/zblokował wydzielanie sebum na mojej twarzy (kremy matujące itp.) -tak jak dzieje się to w przypadku ANTIDRALU (produkt na pocenie). Więc lepiej, żeby producent zrezygnował z efektu matującego, który nie działa.
- zapach (nie odrzuca mnie, znam gorsze)

Ogólnie kosmetyk udany i oby producent nie zmieniał go na gorszy. W składzie nie widzę parafiny itp. W innych kremach tego producenta są! Cieszę się, że kupując go na ślepo trafiłam.

Używam tego produktu od: 1-e opakowanie
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-ego

świetny, polski, tani

Plusy - i tylko plusy:
* lekka konsystencja
* łatwo się wchłania
* matuje przyzwoicie - oczywiście nie ma cudów, wiadomo
* ma filtry
* lubię zapach - lniany, nienarzucający się - ale to subiektywne
* cena, cena, cena!!!

Generalnie - warto spróbować, nawet jeśli się nie pokocha, bo cena jest b. niska. Poza tym łatwo dostępny.

Używam tego produktu od kilku miesięcy (wymiennie z innymi kremami)

bardzo go lubię

Kupiłam go latem po przeczytaniu recenzji w KWC i nie załuję.Latem moja cera staje sie mieszna i lekko sie przetłuszcza i wtedy jest dla niej rewelacyjny.
- wspaniale nawilza cere jest leciutki
-nie pozostawia zadnego filmu
-u mnie sie wchłaniał całkowicie ale cera nie zostawała sciągnieta
- cera po nim wydawala sie taka lekka swieża i taka niczym nie posmarowana
-czy matuje nie wiem bo ja od kremów nie wymagam takich własciwosci są od tego inne specyfiki.
-Moim zdaniem krem rewelacyjnie nadaje sie na lato i jest do cery mieszanej.

rozczarował mi z czasem

Kremów tego typu miałam już tyle, że mogłabym nimi obdzielić cały kraj;-))) Przestałam już dawno temu wierzyć, że istnieja dobre kremy matujące. Ten mnie mile zaskoczył. I tak:
- nie podrażnia, wręcz łagodzi
- matuje średnio, ale trzeba mu to wybaczyć
- nawilża dobrze
- zapach mi nie przeszkadza
- ładne opakowanie
Niestety, po dłuższym stosowaniu podrażnia i bardzo wysusza cerę;-(
- rozsądna cenaUżywam tego produktu od: 2 tygodni

Średni

Hmmmmm.. sama nie wiem. Najpier minusy: okropny zapach ( przypomina mi stare kremy babci, które wąchałyśmy z kuzynką jako małe dziewczątka i mam wrażenie, że od ponad 20 lat nie zmienił się ich zapach), matuje na ....może godzine, świecę się po nim w pracy okrutnie!! Plusy: dobrze sie rozprowadza i jest dość miły....i to by było na tyle.

Używam tego produktu od:miesiąca

Odstraszający zapach

Krem ma praktyczną, niezbyt gęstą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje, nie podrażnia skóry i nie wysusza jej. Daje dobry efekt nawilżający (matujący niestety słaby), ale dla mnie dyskwalifikuje go okropny, nachalny zapach (chyba lnu), który trwałością i intensywnością przebija najsilniejsze perfumy i przyprawia mnie o mdłości. Jeśli komuś ta woń odpowiadałaby albo nie przeszkadzała, to krem mógłby być całkiem udanym kosmetykiem (zwłaszcza przy tak niskiej cenie), ale mój nos go nie toleruje.

matuje na 20min. :/

Dobrze sie wchłania, dobry pod makijaż, zapach w ogóle mi nie odpowiada (zalatuje tandetą ), matuje, ale na króciutko!!! Świece sie cały dzień, mam cere mieszaną.
Zauważyłam pryszcze podczas stosowania, znajoma tez go używała i tez zauwazyła,ze na poczatku pokazuja sie pryszcze lub tzw. "kaszka", podobna ma to zejść... ciekawe kiedy! Juz go wiecej nie kupię. Ale zebym była jakoś strasznie z niego niezadowolona to nie! Ujdzie...

Używam tego produktu od: miesiaca

dobry

Zniechęcona wszelkimi kremami "matująco-nawilżającymi",które juz po kilku dniach wysuszały mi skórę na wiór przestałam takowych używać.Jednak latem moja mieszana cera domaga się matowienia.Zachęcona recenzjami Wizażanek oraz niską ceną postanowiałm wypróbować i.. jest to moje odkrycie! :
-krem jest lekki
-szybko się wchłania
-matuje na długo
-pieknie pachnie
-jest delikatny,nie podrażnia
-nie wysusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-posiada filtry UV.
Jeśli po dłuższymm okresie stosowania okaże się
równie dobry jak teraz dodam piątą gwiadkę.
EDIT 04.10.2006: niestety nie okazał się na tyle dobry by dać mu piata gwiazdkę :( I niestety na dłuższą metę nie nawilża.Zabieram 1 gwizadkę
Używam tego produktu od: tygpdnia

znakomity krem !!!

Daję mu 4 gwiazdki i dorzucam jedną za to że to najlepszy krem na dzień jaki udało mi się spotkać!!! a do tego jest niedrogi :)
Pollena Ewa wymiata droższą konkurencję bo krem "matujący" zwykle oznacza też "wysuszający", a ten faktycznie nawilża, do tego cudownie uspokaja moją cerę, która robi się miękka i jedwabista w dotyku.
Nie zapycha porów.
Warto kupić- serdecznie polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa

CUDOWNY

Jestem posiadaczką cery mieszanej, ale wrażliwej i naczynkowej w związku z czym ciągle poszukuję skutecznego, matującego specyfiku i coś mi się wydaje, że chyba wreszcie go znalazłam:)
Matuje natychmiastowo, a jednocześnie cudownie nawilża cerę:) Buźka naprawdę wygląda zdrowo i promienieje świeżością. Nie jest to mat na cały dzień, ale przynajmniej skóra nie świeci się ze zdwojoną siłą jak po innych specyfikach, które tylko wysuszały, a matowiły cerę co najwyżej przez godzinę. Początkowo na miejsca, które są zdecydowanie bardziej suchymi partiami i miejsca naczynkowe nakładałam inny specyfik, ale postanowiłam dać szansę temu kremikowi i znowu zaskoczenie, bo smarując nim całą twarz zauważyłam, że buzia jest doskonale nawilżona i absolutnie niepodrażniona (zero zaczerwienienia) :)
Poza tym kremik ten ma leciutką konsystencję i mało przeszkadzający zapaszek, szklany słoiczek i jak najbardziej przystępną cenę, czego chcieć więcej? Mam zamiar pozostać z nim na dłużej jeśli będzie spisywał się tak jak dotychczas:) Polecam.

Używam tego produktu od:około 1,5 miesiąca