Bielenda, Graffiti, Żel do włosów (różne rodzaje)

Bielenda, Graffiti, Żel do włosów (różne rodzaje)

Żel z odżywką i mikrokapsułkami witamin E + B5 Zapewnia ułożenie trwałej fryzury. Pielęgnuje i odżywia włosy dzięki zawartości prowitaminy B5 i mikrokapsułek z wit. E. Żel rozprowadzić na podsuszone włosy i ułożyć fryzurę.

To nie to

plusy:
+ męski zapach

minusy:
- skleja włosy
- nie utrwala fryzury

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ bardzo niska cena
- niewygodne opakowanie

Swietny.

Idealny zel dla wlosow kreconych - pomoga w utrzymaniu fryzury caly dzien, zmiekcza i nawilza wlosy, nie usztywnia.
Przyjemny zapach.
Nie uczula.
Dobra polska firma.
Polecam!
Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 (głównie zielony)

Idealny dla loków

Używam go do utrwalenia skrętu i w tym celu sprawdza się idealnie (wersja biała).

Plusy
- podkreśla skręt
- nie skleja włosów
- nie wysusza
- efekt utrzymuje się cały dzień

Minusów nie zauważyłam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo ładnie podkreśla skręt

Używałam już wersji białej - bardzo mocnej i granatowej - mocnej.

-żel bardzo ładnie utrwala fale i podkreśla je, mam po nim ładny skręt, utrzymuje się od rannego mycia, do wieczora, a i na drugi dzień również, znam jednak mocniejsze i bardziej podkreślające żele, ale o nich kiedy indziej ;)

-nie skleja włosów, mogę go nakładać i nakładać, choć potem oczywiście go odciskam, ciężko z nim przesadzić, można nakładać go sporo

-po odciśnięciu żelu, mam po nim bardzo miękkie i elastyczne włosy, nie wysuszone

-żel nie zawiera wysuszającego alkoholu

-bardzo dobry do odświeżenia fryzury na drugi dzień, nałożony mokrymi rękami na zwilżone włosy

-tani, łatwo dostępny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Naprawdę świetny kosmetyk :)

Jak dla mnie ten produkt to bomba! :D
W końcu odnalazłam sposób aby odżywić moje loki na kolejnego dnia :) Zawsze musiałam spinać, ponieważ po nocy nie nadawały się do "użytku" ;) Ten żel nałożony na suche włosy przez kolejne dni daje neisamowity efekt. Moje loki nie są obciążone ani podniszczone. Żel się nie wykrusza a drobinki dziwnym sposobem "znikają" ;)
Nie dam 5, bo jednak nie odżywia...choć kto wie co będzie po jakimś czasie ;)
Jednak mi to nie jest tak bardzo potrzebne- włosy pielęgnuję zawzięcie i pieczołowicie za sprawą wizażanek- moze dlatego też ten żel tak dobrze na nie działa :) Nie wiem, ale jak dla mnie do odświeżania nie mam nic lepszego :)
A uwierzcie mi- wiele sposobów już wypróbowałam ;))

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy

Gdyby nie ten zapach...

(Oceniam wersję przezroczystą)

Używałam go na początku studiów do ujarzmiania moich loków. Żel nie wysuszał włosów, nie tworzył białej skorupki, nie wykruszał się. Łatwo było go zmyć. Miał odpowiednią konsystencję, czyli nie był gęsty ani rzadki. Fryzura wytrzymywała zadziwiająco długo. Trochę denerwujące miał te małe drobinki... Był bardzo wydajny. Przestałam go używać, bo za każdym razem kiedy go kupiłam, jego zapach był gorszy, włosy nieprzyjemnie pachniały.... :rolleyes:

Czas używania produktu: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

niezbyt fajny

Czy ja wiem, niezbyt ładnie pachną (ja miałam ten pomarańczow- "bardzo mocny" niby). ma taki sztuczny zapach, a już po wysuszeniu włosów to w ogóle, szkoda słow...mi akurat te zielone granulki nie zostały na włosach ale co z tego jesli raczej nie spełnia funkcji żelu. trochę potrzyma ale dosyć kiepsko, no cóz za taką cene moze być, ale raczej nie polecam ;]

Używam tego produktu od: niedawna i już niedługo :P
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nieudany...

Ja mam żel koloru czerwonego. W moim przypadku zakup tego żelu byl totalnym niewypalem... Nie chcialam mieć trwalej fryzury tylko podkreślać różne partie wlosów, ale jakoś mi się to nie udalo bo efekt byl gorszy niż jakbym używala wody... Jedyną zaletą tego żelu jest to że nie skleja wlosów i go na nich nie widać. Może inne kolory są lepsze, ale tego nie polecam.

ujdzie w tłoku

Mam ten niebieski( mocny) i wcale nie jest taki mocny:) Troszkę pacyfikuje fryzurę ale bez przesady.Drobinki u mnie są widoczne naszczęście tylko w opakowaniu a nie na włosach:)Ładnie pachnie, nie skleja, bez problemu da sie go wyczesać.Troszkę za wodnisty i mało treściwy.Ja go uzywam by troszkę przygładzić i "ulizać" moje puszące się włosy.Taki sobie przeciętny żel, generalnie nic specjalnego ale nie mogę też powiedzieć ,że jest zły.Można go mieć za te 4 złote.

Średniaczek.

Dobry, ale mógłby być lepszy. Chociaż czy to możliwe przy moich włosach?????;) Mam najprostsze druty świata, na których każdy, nie wiem jak mocny żel trzyma się niemożliwie króko:( Najgorsze jest to, że nawet fryzjerki mają z tym duży problem ( a mam krótkie włosy!! moja ślubna fryzura była układana prze 70min:( i wciąż "padała"). Więc skoro nic nie działa na moje włosy to i szkoda mi wydawać pieniążki na jakieś drogaśne specyfiki:) Żel działa przez chwile, na początku włsy są troche sklejone, ale kilka minutek później już żel wsiąka i fryzurka wyglada bardzo naturalnie i trzyma się dość długo. Nie cały dzień (jak w dzień śłubu),ale z pół dnia jest w porządku. Później troszkę "klapnie";) Jak zauważyła jedna Wizażanka i ja także, żel później brzydko się wykrusza i wygląda jak łupież:( Nie pielęgnuje ale i nie szkodzi włosom. Taki przeciętniak. Pzrystępna cena, duże opakowanie.

ujdzie w tłoku

To jest mój pierwszy żel, trudno mi więc go ocenić. Mnie zadowala. Ułożone kudełki trzymają się praktycznie cały dzień. Wadą jest to, że po paru godzinach mam wrażenie, że żel "wykrusza" się z włosów. Taki pseudołupieżowy pyłek. Fuj. Nie zawsze tak jest, ale jest. Bardzo wydajne bydle :) Jakiegoś szczególnego pielęgnowania nie zauważyłam, ale krzywdy też nie robi. Ładnie pachnie

przecietniak

jakosciowo jest raczej pzecietny dzialanie odzywki jest niezauwazalne a po regularnym stosowaniu wypadaja wlosy...no ale sproradycznie "moze byc" do idealu mu daleko..