Herbapol Pruszków, Fitoterapia, Maseczka ziołowa dla cery tłustej i mieszanej `Kwiat bzu`

Antyseptyczne właściwości zawartego w maseczce wyciągu z kwiatów bzu chronią przed infekcjami skórę skłonną do zapaleń, dokładnie ją oczyszczając. Dzięki zawartości witaminy F skóra odzyskuje utraconą elastyczność, staje się gładka i zadbana.

Skład: aqua, salvia officinalis, sambucus nigra, salix alba, humulus lupulus, cetearyl alcohol (and) ceteareth-18, kaolin, isopropyl myristate, sorbitol, C.I. 77891, paraffinum liquidum, ethyl linoleathe, ethyl oleate, ethyl palmitate, ethyl stearate, ethyl linolenate, zea maydis (com) starch, citric acid, zinc oxide, parfum, methylparaben, propylparaben, BHA

Cena: 9zł / 75ml

moje najlepsze maseczki

Piszę te rezenzję z pewnym żalem, gdyz właśnie dowiedziałam się, że Herbapol Pruszków zaprzestał produckcji całej seri maseczek.
\\nA były to naprawde najlepsze maseczki jakie kiedykolwiek miałam, o właściwej konsystencji, oczekiwanym działaniu i praktycznie bez wad. Polecałam wszystkim koleżankom .
\\nBardzo żałuję, że juz nie będę miała okazji kupić

Świetna

Same plusy
-przy mojej mieszanej cerze jest antyseptyczna, ściągająca, oczyszczająca, jednocześnie nie wysusza policzków,
-ujednolica cerę
-jest delikatna, ale skuteczna
-ma specyficzny, ale przyjemny zapach
-jest super wydajna i super tania.

Trzeba jednak poużywać dłużej, żeby osiągnąć naprawdę zadowalające efekty.Nie \'powala\' od razu.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Bez ... Bez wad :)

Naprawdę świetny, polski, niedrogi produkt!
Maseczka kupiona za ok. 11 zł w zielarni spełnia swoje zadanie.
Zioła, glinka w składzie. Zapach... specyficzny (ale można się przyzwyczaić). Świetna wydajność.
Maseczka oczyszcza, wygładza cerę, dobrze działa na pory skóry. Nie zasycha w taką sztywną skorupę jak inne maski z glinką, które używałam. Dobrze się zmywa. Ujednolica koloryt, odświeża, rozjaśnia skórę.
Jednym słowem - skuteczna polska maseczka (o niebo lepsza niże polecana i chwalona Mint Julep z Queen Helene).
Polecam!

ideał bez wad

Nie znajduję w tej masce wad:
-nie szczypie po nałożeniu
-idealna, nie za gęsta konsystencja
-piękny zapach
-łatwo się zmywa, bo nie zastyga na twarzy
-twarz oczyszczona, nawilżona i zadbana
-zmniejszyła się częstotliwość występowania zaskórników (stosuję razem z peelingiem)
-tania (9-10zł)
-polska

Niczego więcej nie oczekuję po maseczce.

...tylko trzeba się jej trochę naszukać na mieście...

Wyjątkowo dobry, polski produkt

To chyba moje największe odkrycie maseczkowe ostatnich miesięcy. Szkoda tylko, że to cudo jest tak trudno dostępne.
Przyjemna w użyciu, pachnie ziołowo, łatwo się rozprowadza, szybko zasycha, ale nie jest to ściągająca twarz skorupa. Działanie naprawdę obłędne - niektóre krostki przysuszone, inne wyłażą na wierzch, podskórne gule się zmniejszają. Do tego cera zyskuje promienny wygląd, ma ujednolicony koloryt, a pory zostają oczyszczone z sebum i zmniejszone.
Starcza na mnóstwo, mnóstwo aplikacji. Cena tego produktu jest śmiesznie niska jak na taką wydajność. Nie będę więcej szukać ideału wśród maseczek, bo już go znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Dobra i polska!

Ogromną radość zawsze sprawia mi znalezienie tanich perełek kosmetycznych polskiego producenta. Tą maseczkę wyczaiłam w internetowej aptece Dbam O Zdrowie. Po przeczytaniu składu, stwierdziłam, że produkt jest wart uwagi, a do ostatecznej decyzji popchnęła mnie niska cena i uwielbienie do kwiatów bzu.

+ ściąga pory,
+ porządnie oczyszcza,
+ wygładza cerę, pozostawiając ją miękką i o ładnym kolorycie,
+nie zastyga do końca,
+ dobrze się zmywa,
+ jest tania i wydajna

+ / - zapach: ja go pokochałam, ale jest specyficzny - połączenie zapachu bzu i nieokreślonych ziół, stąd porównania z kroplami żołądkowymi i Amolem ;)

- leciutko szczypie tuż po nałożeniu na wypeelingowaną cerę

Fajny patent ma maseczkę oczyszczającą, ściągającą, wygładzającą i nawilżającą w jednej tubce. :)

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Bardzo dobra

Maseczka jest delikatna, a jednocześnie bardzo dobrze oczyszcza, skóra jest po niej gładziutka, pory zwężone.
Niezbyt lubiłam inne "agresywne" maseczki, ta jest idealna, działa i nie powoduje pieczenia czy zaczerwienienia twarzy.

Zapach ziołowy, specyficzny nie każdemu może się podobać. Mi nie przeszkadza, lubie tego typu zapachy.

Podsumowując: bardzo dobry produkt za naprawde małe pieniądze!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

super, też do cery wrażliwej

Mam cerę mocno mieszaną. Potrzebuję dobrego oczyszczenia, ale zawsze używanie maseczek oczyszczających typu glinka czy peel-off to była katorga - zawsze podrażniały mi skórę. Ta maseczka jest zupełnie inna.

Plusy:
- dobrze oczyszcza, zwęża pory, matuje
- nie podrażnia, nie przesusza
- bardzo wydajna
- super konsystencja - łatwa w aplikacji
- nie zasycha w twardą skorupę, tylko w delikatną elastyczną powłoczkę
- łatwo się zmywa (też ewenement jak dla mnie)
- tania i wydajna (płacę 12 złotych w osiedlowym sklepie zielarskim)

Minusy:
- tylko jeden - zapach (takie połaczenie waleriany z kroplami żołądkowymi, ale można się przyzwyczaić ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno

Znakomita

Naprawdę świetna maseczka. Tania, co prawda kiepsko z dostępnością (najprędzej w sklepie zielarskim), delikatna, ale skuteczna - zwęża pory, wydajna, odświeża cerę, wygładza i oczyszcza, ma przyjemny zapach, nie wysusza, stosowana regularnie poprawia stan cery. Używam jej raz w tygodniu i widzę efekty.

Moim zdaniem dla cery tłustej doskonała.

fajna

Bardzo fajna, naturalna maseczka z wieloma wyciągami roślinnymi. :) To takie połączenie maseczki roślinnej z glinką, bardzo udane. Po nałożeniu czuję lekkie mrowienie na skórze (delikatne, nie jest uciążliwe) a to chyba najlepszy dowód na to, że maseczka faktycznie coś robi :D Maseczka bardzo skutecznie zwęża pory, po jej użyciu są one mniej widoczne, oczyszczone. Oprócz tego zbiera nadmiar sebum, przez kilka kolejnych dni skóra nie świeci się nadmiernie. :) Co ważne, przy delikatnej skórze nie zasycha na kamień, przez co nie trzeba jej zmywać szorując. Oczyszcza umiarkowanie, ale nie oczekiwałam tego przy tak łagodnym działaniu. Wydajna, tania, ładnie pachnie. Polecam :DUżywam tego produktu od:6 miesięcy

Bardzo fajna maseczka, tania i niezwykle wydajna. Latwo się aplikuje i zmywa, przyjemnie oczyszcza, wygładza i delikatnie rozjasnia cerę. Łagodzi wszelkie zmiany. Szkoda tylko ze efekt zwęzonych porów krótko się utrzymuje. Ale coz, i tak jest godna polecenia dla cer mieszanych.

Używam tego produktu od:pol roku

przyjemna ;)

Używałam tej maseczki kilka lat wstecz, poleciła mi ją wtedy moja dermatolog i znalazłam ją w lubelskiej aptece, gdy mialam niewielkie problemy z krostkami, zaskornikami itp. Zapach bardzo przyjemny, kremowa, lekka konsystencja chociaż może zbyt lejąca - czasem "wylewało" mi się za dużo, bardzo wydajna, a stan cery po jej uzyciu był o wiele lepsza - rozjaśniona, wygładzona skóra, wykwity uspokojone, pory w miarę oczyszczone i mniej widoczne. Polecam

Używam tego produktu od: kilka lat temu