Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

wzmacniające, regenerujące, ochronne
olejek
odżywki do paznokci, preparaty do skórek

Serio tak wiele za tak niewiele?

Gdzieś przypadkiem trafiłam na polecajkę tego produktu i bardzo się cieszę.

Tak tani produkt, a tak świetnie nawilża paznokcie, regeneruje brwi i końce włosów.
Ma mega wygodną formę aplikacji, zapewniającą świeżość produktu.

Pięknie pachnie jakby olejkiem herbacianym.

Polecam kuracje- 3 lub 4 rybki zaaplikować na włosy od końcówek, minimum 1 h przed myciem. Cudna regeneracja i nawilżenie.

Polecam- tani i dobry produkt :)

Extra

Kapsułki keratynowa kupiłam w aptece, ponieważ szukałam czegoś co uratuje moje zniszczone paznokcie po hybrydzie. Produkt wcieralam w płytkę paznokci wieczorem przed snem. Po miesiącu regularnego stosowania stwierdzam że olejek zadziałał cuda. Paznokcie nie dość że urosły to jeszcze wzmocnił się. Także z czystym sumieniem polecam.

Nie zauważylam efektów

CHyba bardziej efekt placebo niz faktycznie działanie tychze tabletek ;) chociaz napewno poprawila mi sie odrobina skóra i paznokcie ale na włosy niestety nie wplynelo w zaden sposob :(
Fajna formula zelowych kapsulek ktore o wiele łatwiej się połyka niezeli zwykle duze tabletki zwlaszcza z opcja twist off, nowoczesna metoda ;) podobna przy witd dla dzieci ;) mi odpowiada ale szukałam czegoś aby poprawc wyglad moich wlosow ab je ujarzmic,, nawilzyc i nieco "wyprostwoac" jednak niestety nie pomoglo na to czego szukalam.

Keratynowe rybki dobre na włosy i paznokcie

Opakowanie odżywki keratynowej do włsów i paznokci marki Gal otrzymałam w prezencie od koleżaki. Nie słyszałam nigdy o nich, kiedy zaczęłam szperać na ich temat w internecie zdziwiło mnie, że zbierają tyle pozytywnych opinii. Do testowania kapsułek podeszłam więc z optymizmem i wyczekiwałam efektów.

Opakowanie zawiera 48 niebieskich kapsułek w kształcie rybek, z otwarciem typu twist off. Wnętrze kapsułki zawiera mieszankę składników tj. wit. A, wit. E oraz olejek z drzewa herbacianego, które mają działanie odżywczo-wzmacniające i polepszają kondycję brwi, rzęs i paznokci.

Zawartośc kapsułki, co mnie zdziwiło, wcale nie jest mała i swobodnie wystarcza na posmarowanie wszystkich paznokci, jak również brwi i rzęs. Płyn jest oleisty, nie spływa i z łatwością rozprowadza się go po wybranym miejscu. W przypadku paznokci regeneruje nie tylko płytkę, ale też wpływa na kodycję skórek. Moje skórki wokół paznokci mają dużą skłonność do wysychania i zauważyłam, że są dzięki keratynowym rybkom w lepszy stanie. Płytka moich paznokci po ponad miesiącu stosowania stała się twardsza i mniej podatna na mechaniczne uszkodzenia. Nie zauważyłam, by brwi i rzęsy stały się bardziej gęste, ale są ładne, czarne i błyszczące. Zawartośc kapsułek delikatnie pachnie, apach jest przyjemny, według mojego nosa kwiatowo-owocowy i nie utrzymuje się długo. Produkt nie spowodował u mnie alergii, ami podrażnień.

Keratynowe rybki to bardzo fajna opcja na odżywienie brwi, rzęs i paznokci. Ich cena jest śmieszna (ok. 12 zł za opakowanie z 48 szt. kapsułek), a kupić je można przez internet w drogeriach i aptekach on-line, jak również widziałam je w aptekach stacjonarnych. Myślę, że za tę cenę każdy powinien wypróbować ten produkt. Ja ze swojej strony mogę go polecić wszystkim Wizażankom.

Uniwersalny i skuteczny produkt do pielęgnacji paznokci, rzęs i brwi

Cenię sobie domowe sposoby dbania o kondycję brwi, rzęs czy paznokci, dlatego postanowiłam wzbogać repertuar domowego SPA o ten produkt. Ma on postać rybki, której zawartość wcieram w rzęsy, brwi oraz paznokcie i skórki wokół nich. Dla wzmocnienia efektu nakładam potem bawełniane rękawiczki i pozostawiam na noc. Po regularnym stosowaniu widzę poprawę kondycji brwi (zaczęły rosnąć nowe włoski, a także nieco ściemniały), rzęs (mniejsze wypadanie) oraz skórek wokół paznokci (większe nawilżenie). Produkt ma dość rzadką konsystencję oraz specyficzny zapach, ale nie przeszkodziło mi to w jego aplikacji. Polecam :)

Perełka;)

"Rybki" firmy Gal to jedna z tych rzeczy, które mnie na początku dziwiły. Tak długo, aż zobaczyłam efekty. Ja w swojej kolekcji miałam tylko te niebieskie maleństwa i Dermogal (wit A+E do skory twarzy), ale producent ma w swojej ofercie także koenzym Q10 (pomarańczowe) czy serum pod oczy (czerwone). Jeśli ktos lubi te forme to moze sprobowac.

A wracajac do tematu - po rybki siegnelam szukajac produktu do paznokci - szukalam po ocenach KWC i tak znalazły sie u mnie te rybcie (a Dermogal był obok nich w aptece).

Kapsułk maja ciekawa forme, choc dla mnie to jest minus. Szczerze mowiac odkrecanie codzienne tych rybek mnie meczy. Tez jesli nie wykorzysta sie całej rybki i chce wrocic kolejnego dnia to ciezko przechowac kosmetyk tak, aby sie nie wylalo. Dwa, otwarta rybka wplywa na utrate wlasciwosci przez kosmetyk. Dwa minusy.

Ale poza sposobem "podania" nie ma wiecej minusow. Te rybki to czyste złoto (albo z racji na kolor szafir). Ich dzialanie jest cudowne, zwłaszcza patrzac na cene

#OPAKOWANIE
W opakowaniu mamy 48 kapsułek twist-off w formie rybki. Takie opakowanie mozna nabyc w cenie ok 10-12 zl. Mi trudno najpierw wydobywa sie rybke z blistra, potem ciezko mi jest ja "odkrecic" tak aby nie ubrudzić dłoni. To jest dla mnie najwikesza wada. Choc dla innych moze to byc zaleta. Dzieki temu, ze mamy kosmetyk w mniejszych dawkach, dobre substancje "nie ulatniaja" sie rpzy ciaglych otwieraniu, zamykaniu i naplywaniu powietrza do opakowania. Po prostu otwierasz, stosujeszi wyrzucasz. Albo stosujesz 2-3 razy ale to i tak lepsze nize opakowania 10ml ;)

#DZIALANIE
Efekty widoczne sa po 2-4 tyg uzytkowania. Na paznokciach (bardzo slabych) pierwsze efekty zauwazylam po 2 tyg, na brwiach - po ok 4 yg.

+regeneracja paznokci - paznokcie staja sie twardsze, jakby nawilzone
+ zmniejszylo sie rozdwajanie paznokci
+ nawilżone zostały skórki i rpzestały sie zadzierac
+ poprawił sie ogolny wyglad paznokci
+ brwi sie nieco zagescily
+ rzesy zrobiło sie grubsze, zdrowsze

Z pozostałych plusów
+ nie uczula
+ nie podraznia
+ niska cena

Tak, nameczylam sie z aplikacja tych niebieskich rybek, ale warto bylo pomeczyc sie dla efektow. Pod tym katem polecam!!

Ciekawa odżywka

Ciekawa odżywka. Płytka paznokcia po jakimś czasie użytkowania faktycznie sprawia wrażenie mocniejszej i bardziej odżywionej. A skórki także są bardziej elastyczne. Aplikacja może być i plusem i minusem.

Skuteczna

Wystawiam recenzje wszystkich moich ulubionych odżywek do paznokci hurtem hihi więc nie mogę pominąć tej odżwyki - kupiłam podobnie jak sporo z Was - ze względu na rzęsy ;) potem doczytałam, że można też na paznokcie stosować - u mnie sprawdza się i do rzęs, i do paznokci (i skórek) - swietnie nawilża paznokcie, stają się twardsze i mocniejsze, rzęsy mi się wydłużyły (dolne bez malowania tuszem mam jak owadzie nóżki) i jakby ich więcej było..

lekko podrażnia oko - ale znacznie, znacznie mniej niż np olejek rycynowy (bleh!) - spokojnie mogę czytać etc - nakładam palcem na końcówki rzęs, samo się potem "rozprowadza" na całej długości, paznokcie smaruję tylko na noc - z uwagi na tłustość olejku i możliwość wybrudzenia się nim jak nieboskie stworzenie ;)

zdecydowanie produkt godny polecenia :)

Odżywka w kapsułkach.

Witam serdecznie. Kupiłam tą odżywkę po przeczytaniu opinii z tego portalu. Zainteresowała mnie niezwykła postać tej odżywki w kapsułkach twist -off.
Kapsułki są bardzo miękkie i wystarczy nakłuć ją igłą, aby wydobyć olejek. Ja stosuję ją na paznokcie i widzę efekty. Kapsułki są trochę nie poręczne, ale ja wpadłam na pomysł, aby przelać ich zawartość do szklanego pojemniczka po odżywce do paznokci( umytego oczywiście). Teraz o wiele łatwiej mi go używać.
Ma bardzo dobry skład. Co prawda intensywnie pachnie, ale to za sprawą olejku z drzewa herbacianego, który ma właśnie tak intensywny zapach. Mnie on nie przeszkadza. Najważniejsze, że działa. Na pewno jeszcze kupię. Pozdrawiam serdecznie.

Wzmocnione rzęsy oraz płytki paznokci.Tanio i naturalnie.

Po tym jak te słynne ,drogie odżywki zmasakrowały mi dosłownie rzęsy, zdecydowałam się na ich odbudowę przy pomocy naturalnych składników. Pomógł mi w tym czasie olejek rycynowy. Później natomiast zdecydowałam się recenzowane kapsułki dzięki ich dobremu składowi oraz świetnym opiniom w necie.

Zacznę od tego ,że przelewam sobie zawartość rybki do opakowania z pędzelkiem po odżywce do rzęs ,gdyż nie jestem w stanie użyć całej jej zawartości stosując nawet jednocześnie na brwi,rzęsy oraz skórki wokół paznokci. Być może straciły przez to nieco cennych składników,natomiast taka forma aplikacji odpowiada mi bardziej i nie musi część lądować w koszu.
Kosmetyk ma konsystencję olejku i specyficzny,intensywny aromat drzewa herbacianego. Stosując go na brwi oraz linię rzęs,zauważyłam zdecydowaną poprawę ich kondycji. Rzęsy stały się nieco dłuższe, mocniejsze oraz nie wypadają tak jak wcześniej.
Dzięki temu całe spojrzenie przybrało nieco kokieteryjnego charakteru ;)
Płytka paznokci natomiast uległa faktycznemu wzmocnieniu oraz wygładzeniu,jak to obiecuje Producent, a skórki paznokci prezentują się zdecydowanie zdrowiej ,dzięki właściwościom zmiękczającym oraz nawilżającym specyfiku.

Rezultaty stosowania mazidła są faktycznie zauważalne,ale nie jest to efekt natychmiastowy ,a potrzebna jest w tym wypadku systematyczność.
Opakowanie zawierające 48 rybek ,za niecałe 10 zł to deal życia po prostu ;D
Dodam,że mi jedna zawartość kapsułki starcza na kilka użyć,więc to zakup który się opłaca.

Najlepsza odżywka do paznokci

Przetestowałam już wiele odżywek do paznokci, ale żadna nie przynosiła takich efektów jak rybki GAL. Przy codziennym stosowaniu paznokcie stają się twardsze, bardziej błyszczące i odżywione. Do tego skórki są w końcu odpowiednio nawilżone, nie zadzierają się. Bardzo wygodna forma pojedynczych kapsułek, dzięki czemu nie musimy się martwić, że raz otwarte opakowanie trzeba zużyć w określonym czasie.

Hit

Zakupiłam kapsułki w celu wzmocnienia i odżywienia brwi. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to najlepiej zainwestowane 15 zł w moim życiu.
W ciągu jednej, dwóch nocy z tą odżywką moje brwi odzyskały dawną formę, znów stały się gęste i wyraźnie mocniejsze. Są niezastąpione, kiedy z jakiegoś powodu na moich brwiach pojawiają się prześwity. Dzięki odżywce odrastają i są w dobrej kondycji. Jestem im wierna od ponad roku i śmiało mogę powiedzieć że się od nich uzależniłam. Dziś już nie wyobrażam sobie wieczornej pielęgnacji bez niebieskich rybek. Nakładam je po prostu z przyzwyczajenia, bez względu na to czy brwi akurat tego potrzebują czy nie. Ale dzięki temu efekt pielęgnacyjny trwa bez końca a ja zapomniałam już co to znaczy makijaż brwi.
Oczywiście świetne działanie to niejedyne zalety produktu. Kapsułki są bardzo wydajne, tanie i łatwo dostępne. Jedną rybkę dzielę sobie na kilka porcji i nie zauważyłam, aby to miało negatywny wpływ na jakość odżywki. Jednym słowem hit.
Zamierzam wypróbować kapsułki również do pielęgnacji paznokci.