Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny korektor

Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny korektor

Polecany do skóry tłustej i trądzikowej, do punktowego stosowania na wykwity, zaskórniki, pryszcze. Dzięki kompleksowi silnie działających substancji antybakteryjnych, działa szybko usuwając niedoskonałości skóry. Daje się równomiernie rozprowadzić. Produkowany jest w trzech odcieniach. Regularnie stosowany delikatnie przysusza skórę w miejscach występowania wykwitów, przyśpieszając gojenie się stanów zapalnych i zmniejszając skłonność do powstawania nowych. Nie zatyka porów.

Idealny

Mój ukochany korektor.
Odkąd tylko zaczeły się moje problemy z cerą szukałam korektora, który miał za zadanie pokrywać niedoskonałości, nie pogarszać stanu cery oraz pasować kolorem do mojej dość bladej twarzy - żaden nie spełniał moich oczekiwań, aż trafiłam na ten, w którym zakochałam się od pierwszego użycia i mam nadzieję, że nie będę musiała go nigdy zmieniać.

Początkowo używałam go punktowo, obecnie stosuje go \'jak podkład\' na całą twarz i dalej wygląda świetnie. Jako jeden z niewielu posiada idealny dla mnie odcień (z lekkim żółtym podtonem), nadaje się on zarówno na zimę (1) jak i na lato (zmieszana 1 z 2). Może nie kryje idealnie, jednak zawsze można nałożyć grubszą warstwę, która nie tworzy efektu maski i wygląda naturalnie. Najważniejszą jego zaletą jest to, że faktycznie leczy podskórne niespodzianki - po jakimś czasie od nałożenia moja cera staje się bardziej wyrównana.

Plusy:
+++ naprawdę leczy
++ idealny odcień stapiający się ze skórą
+ niezatyka porów
+ trwały
+ lekka konsystencja
+ cena

Minusy:
- dostępność

Ilość zużytych opakowań: Ponad 20

Bardzo dobry korektor

Korektor jest swietny, nakładany punktowo na twarz idelanie stapia sie z moja cera, mam nr.2 ma fajna konsystencje i długo się utrzymuje a przY tym na prawde leczy pryszcze ! jedyne do czego sie przyczepie to, to ze jest mało wydajny ale nie jest tez drogi. Polecam bardzo !

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

spodziewałam się lepszego ale lepszego nie znajduję

jeśli któraś z was ma poważniejsze ślady, blizny, niedoskonałości do zakrycia to ten korektor na pewno sobie nie poradzi. jak pisze producent, ten korektor powinno się stosować przed podkładem - bez sensu, bo przy nakładaniu podkładu korektor się wyciera i nie ma po nim śladu. a stosowany na podkład wyróżnia się kolorem i na moim podkładzie np wyróżniają mi się jakieś sine placki w miejscu które właśnie chciałam zakamuflować...
- bardzo mało wydajny
+ największym plusem tego korektora jest na pewno fakt, że nie zapycha porów i nie działa w żaden inny sposób negatywnie na skóre, przynajmniej na moją, a ta jest bardzo wybredna.
+ latem ideał, korektor solo wygląda b. dobrze i wówczas nie potrzeba już obciążać skóry podkładem.

gdybym miała niewiele do zakrycia to na pewno byłabym zadowolona, ale na dzień dzisiejszy muszę szukać czegoś lepiej kryjącego.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: użytkuję pierwsze

Bardzo dobry produkt

+ wydajny
+ kremowy
+ równomiernie się rozprowadza
+ gama kolorystyczna
+ całkiem ładnie pomaga przy gojeniu drobnych niespodzianek

- niepraktyczne opakowanie (sporo kosmetyku może się zmarnować)
- dostępność
- może mocno wysuszyć skórę

Wg mnie tylko i wyłącznie do użytku punktowego, może nadmiernie przesuszać skórę. Stosowałam go sporadycznie, ponieważ drobne krostki pojawiają się u mnie praktycznie wyłącznie przed okresem albo po spożyciu czekolady (:P), w związku z czym miałam go z pewnością dłużej niż rok.
Najjaśniejszy odcień jest idealny dla kobiet z jasną cerą, ładnie się utrzymuje, produkt jest na prawdę bardzo dobry.

Używam tego produktu od: grubo ponad rok

niezastąpiony

Uwielbiam ten korektor. Kolor jasny - "1" idealnie pasuje do mojej cery. Świetnie współgra z podkładem i pudrem. Nie nadaje się jednak na duże powierzchnie.

ZALETY
+ wydajny - starcza na baaardzo dlugo
+ kryje niedoskonałości
+ jest trwały
+ przyjemnie pachnie

WADY
- ciężko go dostać w aptekach

Używam tego produktu od: cztery lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Po domowemu

Trochę dziwią mnie tak pozytywne recenzje tego kosmetyku, bo ma on kilka wad, które w moich oczach go dyskwalifikują:

- jest nietrwały, trzyma się dosłownie kilkadziesiąt minut i znika;
- niehigieniczne opakowanie - skoro jest antybakteryjny, to siłą rzeczy będzie stosowany na niespodzianki, nie wyobrażam sobie smarować się nim prosto ze sztyftu;
- widoczny, osadza się w przesuszonych miejscach.

Plusy:
+ tani;
+ wydajny;
+ najjaśniejszy kolor 01 nadaje się dla bladolicych;
+ ma zbitą konsystencję, ale nie tłustą jak np. Pan Stick Maca Factora;
+ delikatnie uspokaja niespodzianki;
+ dla mnie do użytku domowego, kiedy nie męczę cery podkładem, ale wciąż chcę wyglądać dobrze mimo czerwonych niespodzianek.

Wiem, że jest trudno dostępny i raczej nie zadam sobie trudu by go szukać.

polecam

Od dawna poszukiwałam dobrego korektora. Zachęcona recenzjami na wizażu kupiłam Flos Lek. Dość często niestety na mojej twarzy pojawiając się różne "niespodzianki", dlatego korektor jest niezbędny. Zdecydowanie spełnia swoje funkcje. Kryje i nie zatyka porów.
Ja mam jaśniejszy odcień i obecnie jest nieco za jasny, ale i tak spełnia swoje fukncje. Zapłaciłam za niego trochę ponad 10 zł. Poza tym ma wygodne opakowanie i jak dla mnie dość wydajny (ale nie używam go codziennie, raczej 2-3 razy w tygodniu i punktowo).

Używam tego produktu od: około 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ideał !!!!

Super korektor. Ja dałam za niego 12 zl. Moj odcien to nr2 naturalny. Super zgrywa sie z moja cera. Ładnie kryje. Troche nawet podlecza wypryski. Ma wygodną forme sztyftu. Jedyne co mnie drażni w opakowaniu to to ze zatyczka nie trzyma sie sztyftu. Poza tym same plusy.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Niezbędnik

Niestety moja buzia często ma coś do ukrycia, dlatego korektor na stałe gości w mojej kosmetyczce. Zanim trafiłam na FlosLek używałam wielu innych. Kiedy metodą prób i błędów pierwszy raz zetknęłam się z tym korektorem wiedziałam od początku, że już się nie rozstaniemy :) Zatem do rzeczy:
* kolor: jest dostępny w 3 kolorach, ja jestem bardzo blada i 1 jest dla mnie idealna
*krycie: u mnie radzi sobie prawie ze wszystkim, czy to całkiem spora niespodzianka czy czerwona blizna
*dostępność: chyba wszędzie poza sieciówkami w stylu Rossmana lub Natury
*opakowanie: bardzo wygodne, w mojej opinii znacznie lepsze niż sztyfty lub kremy

Jedynym minusikiem może być niezbyt duża wydajność. Z tym, że może być to kwestia sporna - wiadomo zależy od częstotliwości używania. W moim przypadku przy codziennym stosowaniu w dość sporej ilości starcza na ok 1.5 miesiąca :)

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

KWC

kupuję go już od jakiś trzech lat. zawsze ten, najjaśniejszy czyli odcień nr 1. Ładnie kryje, lekko wysusza dane miejsce. Nie używam go jedynie do zatuszowania niedoskonałości. Kolorek nr 2 jest troche pomarańczowy. Widać go na twarzy. Ale jedynka idealna. Korektorek starcza na krótko, mało go w opakowaniu.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Polecam!!

Korektor jest świetny!! Odkąd zaczęły się moje problemy z cerą próbowałam różnych kosmetyków i dziękuję Bogu za odkrycie tego cuda!! Był moim ratunkiem w wielu sytuacjach! Naprawdę super się spisuje przy małych jak i większych wypryskach. Nie tylko maskuje, ale również przyspiesza gojenie się. Jedynym minusem jest jego wydajność. A zaznaczam, że miałam dość poważne problemy z cerą, ale za jego pozytywne działanie warto kupić więcej opakowań. Bardzo podoba mi się jego opakowanie, taki sztyfcik, łatwo się nakłada, ma super gładką taką jakby milutką :) konsystencję, lekko wysusza skórę, doskonale łączy się z podkładem. Używam nr 01 do bladej cery - idealnie się sprawdza (nie jest różowy ani pomarańczowy).

Łatwo dostępny w drogeriach.
Używam go od ok. 2 lat i zużyłam kilkanaście opakowań.

Niezły

Jak narazie jest to najlepszy korektor, jaki miałam okazję testować. Dobrze kryje. Zauwazyłam, że wysusza też wypryski. Jednym z minusów jest fakt, że nawet najjaśniejszy kolor odbiega od mojej bladej karnacji (ale nie jest to ogromna różnica). No i ciężko go zakupić w mojej okolicy.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania