KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

La Roche-Posay Unifiance, Correcteur de Teint Film Fin (Podkład korygujący)

3,8 na 5146 opinii

Myszaczek
    13 lutego 2004 o 14:43
    3 / 5
    Pierwszy podklad
    To byl moj pierwszy podklad z prawdziwego zdarzenia i chyba zawsze bede miala do niego pewien sentyment, tym bardziej, ze nowe wersje nie umywaja sie wg mnie do starego Unifiance. Kryje swietnie wszelikie przebarwienia, plamki, czerwonosci. Nie trzeba juz uzywac korektora. O dziwo tlusta buzka nie swieci sie po nim na mile, choc wskazany jest pod spod krem matujacy. Nie wazy sie, nie uczula, jest niesamowicie wydajny, ale... Trzeba miec sporo wprawy, by nalozyc go tak cieniutka warstwka, aby nie powstalo wrazenie maski i plaskiej twarzy. Nie ma rowniez filtrow. Jesli ma sie na buzce przesuszone miejsca nie beda wygladaly zbyt dobrze. no i niestety nieco obciaza skore, co potem manifestuje sie nadmiarem sebum na twarzy. Dlatego jednak 3 gwiazdki.
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joanna Jurek
    26 kwietnia 2014 o 12:20
    5 / 5
    IDEAŁ !
    Po wielu próbach udało mi się w końcu odkryć swój ideał w kwestii podkładów do twarzy. Do tej pory moim hitem był Vichy Dermablend. Wybierając się do apteki w celu rutynowego zakupu wyżej wymienionego kosmetyku moją uwagę zwróciła właśnie marka La Roche. Miałam z nią kontakt jedynie w postaci żelu do mycia twarzy i przyznam, że byłam z ich produktu bardzo zadowolona. Kiedy więc w aptece dostrzegłam, że w swojej ofercie posiadają także podkłady do twarzy postanowiłam dokonać zmiany i siegłam właśnie po La Roche Posay, Unifiance, Correcteur de Teint Film Fin (Podkład korygujący). Podkład jest lepszym odpowiednikiem Dermablend ! Krycie ma tak samo mocne i trwałe ale jego główną zaletą, której brakowało mi u Vichy jest jego piękne wtopienie się w skórę twarzy tworząc naturalny efekt z lekkim blaskiem. Polecam wszystkim kobietom, które oprócz mocnego krycia pragną wyglądać jeszcze naturalnie. Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: Dwa, 30 ml

Marciocha81
    21 stycznia 2014 o 11:13
    1 / 5
    Vichy Dermablend
    Jak dla mnie efekt jak po Vichy dermablend. Maska, Waga, konsystencja - skazany na wysypisko. Oddałam koleżance i według jej opinii bez rewelacji ale w sumie ok. Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: 1/55 opakowania

karolina_7777
    30 sierpnia 2013 o 14:42
    4 / 5
    bardzo dobry podklad
    zakupilam go z ciekawosci rok temu i sie nie zawiodlam wyglada swietnie na twarzy, jest bardzo elastyczny idealnie kryje i sprawia ze cera wyglada nieskazitelnie minusem na pewno jest mala ilosc kolorow co sprawia ze ciezko jest dopasowac Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: jedno,normalne
    Używa produktu od:nie określono

lgm
    29 grudnia 2012 o 18:12
    5 / 5
    Dla osób szukających cudu
    Używałam go jakieś 2 lata non stop, potem miałam rok przerwy, a potem znowu z pół roku, chwilowo nie używam, bo nie mam potrzeby (polepszyła mi się cera), ale w chwili kryzysu na pewno do niego wrócę. Cerę mam bardzo tłustą, wiele zaskórników, zaczerwienień i do tego właśnie się ten podkład nadaje wręcz idealnie. Mankament jest jeden, trzeba go umieć użyć, podejrzewam, że opisywane tu efekty maski wynikają właśnie ze złego użycia więc napiszę jak ja go nakładałam, może Wam to pomoże: 1. kropelka wielkości główki szpilki na palec wskazujący 2. "rozgniatam" kropelkę między palcami wskazującymi 3. odciskam palce tam gdzie potrzebuję na twarzy (wychodzą bardzo intensywnie kolorowe placki z dokładnie odciśniętymi liniami papilarnymi) 4. jak skończy mi się pigment na paluszkach to rozcieram moje wcześniej zrobione "placki" 5. w razie potrzeby powtórzyć punkty 1-4 No ale właśnie, używa się go strasznie mało i wtedy daje niesamowite efekty. Od 5 lat mam to samo opakowanie (pewnie jest już sporo przeterminowany), a działa bez zarzutów. Prawdziwym minusem jest mały wybór kolorów, mój jest "prawie" dobry, a pozostałe były jeszcze gorzej dopasowane. Zaryzykuję stwierdzenie, że nadaje się tylko dla osób z tłustą cerą, na suchej się nie rozetrze dobrze (zostaną kropki) plus bardzo podkreśla skórki. Ale to niech się ktoś z suchą cerą wypowie Ogólnie podsumowując: Kosmetyk jest świetny dla osób potrzebujących cudów, które mają poważne problemy z cerą i nic innego nie działa. Dla osób bez specjalnych problemów z cerą szukających kosmetyku na co dzień według mnie za dużo zachodu z aplikacją, są pewnie lepsze i tańsze produkty. Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1