KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 68% osób
    meggie7
    16 maja 2010 o 1:32
    polecam
    Porządny kosmetyk za naprawdę niewielkie pieniądze. Podratował mi przesuszoną kwasami skórę, nie zapchał, nie uczulił. Jakościowo porównywalny z aptecznymi nawilżaczami (ale za kilkakrotnie niższą cenę!). Lubię bo: - ładnie pachnie - dobrze nawilża - jest taniutki a do tego wydajny - nie powoduje powstawania pryszczy ani innych paskudztw - nadaje się pod makijaż - łagodzi podrażnienia Jeśli chodzi o wady to wydaje mi się, że buzia ciut za szybko się po nim błyszczy (dlatego wolę używać na noc). Ale i tak jest fany :) Używam tego produktu od: 1 rok (ale nie codziennie) Ilość zużytych opakowań: 2

siulka
    26 października 2010 o 23:25
    4 / 5
    Bardzo fajny kremik na zimę!
    Kupiłam ten krem, ponieważ moja skóra zrobiła się bardzo wysuszona po zabiegu złuszczającym z kwasami - do tego z resztą jest on między innymi przeznaczony, i bardzo mi podpasował. PLUSY: - ślicznie pachnie - dość szybko się wchłania - wchłania się praktycznie do matu - a to duży plus, bo mam skórę mieszaną, często się świecę, ten krem nie nasilał w żaden sposób tego problemu - skóra jest dobrze nawilżona i nieco natłuszczona (bez świecenia) - więc jest świetnym rozwiązaniem na zimę, kiedy nie można używać lekkich nawilżaczy - po użyciu wieczorem, budzę się z mięciutką skórą - super ekonomiczny - bardzo niska cena - wydajny - ma miłą konsystencję, ładnie się rozprowadza - nie zauważyłam, żeby zapychał pory MINUSY: - przy mocno podrażnionej skórze (taką mam przy skrzydełkach nosa) troszkę szczypie - zawiera parabeny :(, gdyby nie one i to delikatne szczypanie, pewnie byłby moim KWC na zimę Ogólnie bardzo sympatyczny kremik, który mogę z czystym sumieniem polecić - za taką cenę warto wypróbować :). Jeżeli nie znajdę lepszego, to pewnie będę go długo używać i kupię ponownie. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Czarny Kocur
    28 grudnia 2010 o 16:26
    2 / 5
    słabiutki
    Kupiłam mimo, iż mam cerę mieszaną skłonną do przetłuszczania, bo liczyłam na dobre nawilżenie w okresie grzewczym. Troszkę się bałam, że kremik będzie miał zbyt treściwą konsystencję (w końcu jest do s. suchej) i będzie zapychał, ale nic z tych rzeczy. Konsystencja super, taka leciutka, ale pozostawia film. Buźka się po nim świeci, ale w nocy to mi i tak nie przeszkadza. No i wszystko było by pięknie gdyby kremik spełniał swoją podstawową rolę -nawilżał, a z tym jest naprawdę słabo :( Owszem koi, łagodzi, ale nawilża kiepsko, dlatego więcej go nie kupię mimo niskiej ceny i innych zalet. Za to spodobał się mojemu chłopakowi, który twierdzi, że po tym kremie cera mu się poprawiła :) także jak widać kremik nie jest zły, tylko zależy dla kogo :) Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

solangeashtray
    22 listopada 2013 o 9:47
    1 / 5
    Uczulił mnie
    Nie mam wrażliwej cery, a jednak ten krem mnie uczulił. Faktyczni wygładzał i coś tam nawilżał, jednak nie jest dla mnie. Pojawiła mi się po nim masa krostek. Używam tego produktu od: rok temu Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    NatalieHet
    14 października 2013 o 15:11
    Przyjemny krem
    Ten krem jest jednym z lepszych Zaji. Chciałam do niego powrócić, lecz nigdzie już nie mogę go znaleźć. Czyżby został wycofany? Wielka szkoda. Zalety: - łagodzi podrażnienia, - przyspiesza gojenie, - nawilża, - natłuszcza, - ładnie pachnie, - nie zapycha, - niska cena. Wady: - zbyt gęsta konsystencja, w związku z czym krem nie nadaje się na dzień, aczkolwiek na noc jest idealny, - długo się wchłania. Używam tego produktu od: lato 2009 Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną