Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci w oszałamiającej gamie kolorystycznej. Dostępne są różne warianty lakieru : matowe, z połyskiem, perłowe, z brokatem.

Lakier zawiera toluen.

Ani koszmar, ani rewelacja

Lakier kupiłam w lutym, na bazarze przy ul. Pabianickiej, we Wrocławiu od Rosjanki. Mam bardzo perłowy odcień"neon blue"(błękitny), który bardzo to bardzo mnie się podoba, ogólnie uważam, że jest ciekawy. Trzeba mieć wprawę w jego nakładaniu, ponieważ w innym wypadku robią się "gluty", ale kiedy już się opanuje sztukę jego nakładania, efekt jest naprawdę cudny, paznokcie lśnią "lustrzanym" blaskiem.
Trzyma się ok.3-4 dni, przy wykonywaniu wszelkich prac domowych.
Na minus zaliczyłabym słabą dostępność(słyszałam, że lakiery te dostępne są w drogerii"Ula", na ul. Górniczej we Wrocławiu, jakby ktoś chciał wiedzieć) oraz wysuszanie płytki paznokcia.
Kosmetyk jest wart uwagi ze względu na ciekawą paletę barw.

Używam tego produktu od: 6m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jak dla mnie świetny;)

W mojej opinii temu lakierowi nie brakuje niczego.
Ładne pastelowe kolory, to co lubię, a jest ich sporo.
Ja obecnie mam 329 SORBET.
Nakładam 2 warstwy i starsza. Kolor bardzo delikatny. Lekko się błyszczy. Całkiem sporo się trzyma - około 4 dni!
Jest niedrogi. Jedynie problem z dostaniem;(

Używam tego produktu od: około roku

przeciętny

Niestety lakiery te są dostępny raczej w małych drogeryjkach, do tego kolory jakoś mnie nie powalają, ale można wyszukać coś fajnego
\\nPlusy:
\\n-szybko schnie
\\n-nie robią się smugi
\\n-cena
\\n-wydajność
\\n-w miarę długo utrzymuje się na paznokciach
\\nMinusy:
\\n-brzydko pachnie
\\n-rzadka konsystencja
\\n-dostępność
\\n-zbyt duże opakowanie, które prędzej straci termin ważności niż się go zużyje
\\n-trzeba malować 2 razy

Zawiera toluen ?? :O

A juz mialam mu dac najwyzsze noty,a tu takie zdziwienie tym toluenem...
No ciekawe czy jest taki latwopalny jak o nim pisza.. Chyba zaraz to wyprobuje :P
Ogolnie lakier dobrze sie sprawdza - dwie warstwy zdecydowanie wystarczaja na pokrycie paznokcia w idealny dla mnie sposob, szybko wysycha, dlugo utrzymuje sie na paznokciach jak za taka cene - 3-4dni..
Ma szeroka game kolorystyczna, pachnie alkoholowo..
Ogolnie nie jest zly :D

aha i mam kolor 366 - pastel purple - przecudowny :D

Używam tego produktu od: od trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeden lakier :D

taki sobie

Mam kolor 274 Indiana widoczny na zdjęciu. Na paznokciach ma odcień szejka czekoladowego, jest perłowy.

Dwie warstwy właściwie wystarczą. Nakłada się łatwo. Po dwóch dniach są już dość mocno widoczne przetarcia na końcówkach paznokci i wtedy już trzeba lakier zmyć.

Ogólnie - taki sobie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

daje radę

ostatnio grzebałam w szafce i znalazłam dwa. nie wiem jakie nr kolorów bo opakowania otarte z napisów

termin ważności minął pewnie z 2 lata temu
mimo to przetestowałam i się zdziwiłam
konsystencja ciągle idealna
co prawda jedna warstwa nie wystarcza ale to stary lakier :D
szybko wysycha na paznokciu
kolor niby różowy i drugi coś jak by brąz. ładnie wyglądają na paznokciu
ogólnie fajne ;P

Używam tego produktu od: kupę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 po 12 ml

Chyba OK

Używałam tych lakierów na spółę z Mamą, daaawno temu!

Pamiętam, że:

:) lakier dobrze się nakładał
:) nie smużył
:) w miarę szybko wysychał
:) miał przyjemną konsystencję

:( szybko gęstniał w butelce
:( nie wystarczała jedna warstwa
:( opakowanie za wielkie, gdybym używała lakieru sama, to byłby kłopot aby go dokończyć.

Nie kupię ponownie, bo mam już swoich faworytów, a poza tym - już nie widzę tych lakierów w sklepach (chyba, że czają się w małych drogeryjkach, ale tam rzadko zaglądam).

Używam tego produktu od: dawno temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka, ale nie używałam sama

Sentyment ;)

Mam jeszcze 1 lakier tej firmy - odcień Diamond, taki lustrzany srebrny. Miałam w sumie kilka, ale skończyły mi się, a jeden zgęstniał na kamień. Może to kwestia za dużej buteleczki - mniejsze opakowania prędzej by się kończyły.

Zalety:
- niewyobrażalne bogactwo kolorów, odcieni, efektów (krem, perła, brokat, metallic)
- duża pojemność za małą cenę (choć wolałabym mniejsze, jak wspomniałam, opakowanie)
- ładnie prezentuje się na paznokciu.

Wady:
- wolno schnie. Przez to łatwo nabawić się odcisków na powierzchni
- szybko się ściera na końcówkach
- lubi odpryskiwać. Kiedyś miałam piękny brąz z perłowym wykończeniem, w chłodnym odcieniu, cudo. Pomalowałam paznokcie. Poszłam na uczelnię, stało tam pianino, pobrzdąkałam na nim - i nie miałam lakieru! Odprysk płatowy i natychmiastowy! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam :P

Generalnie, można kupić, zwłaszcza dla poeksperymentowania, przy ograniczonym budżecie. Nie żal, gdy zgęstnieje. Ale jeżeli komuś zależy na świetnym lakierze, który długo trzyma się paznokci, to nie polecam.Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: no, kilka było

lubię

Moja historia z tymi lakierami trwa już 5 czy 6 lat. Zaczęło się od ostrej czerwieni Red Brick czy jakoś tak, potem miałam dużo innych kolorów, obecnie mam kilka: morki lagoon, malinową czerwień Montana. Miałam również perłowe fiolety i miedzianą czerwień cooper dust (ale wzięła mi je mama). Obecnie mam te lakiery w zmienionej buteleczce. Od zawsze jednak charakteryzuje te lakiery 1 cecha- długo nie zasychają i ie gęstnieją..Można je trzymać rok na półce i wciąż będą jak nowe. Zwykle dobrze kryją (szczególnie ciemne barwy), nie robią smóg. Dobrze się zmywają, nie barwią paznokci na żółto ale często tym lakierom zdarza się po 1-2dniach wycierać na końcówkach a po 3 odchodzić płatami..Jednak Lubię je i kupuję od czasu do czasu ze wzglendu na śliczne kolory i tę ich trwałość w butelce a także pojemność buteleczki. Warto je wypróbować

Zaznaczyłam że nie wiem czy kupię bo ostatnio ich nigdzie nie widzę w sklepach.

Używam tego produktu od:5 czy 6 lat
Ilość zużytych opakowań:ze 20-30?

Ogólnie fajny :)

Bardzo fajny lakier za śmieszną cenę. Nie wiem czemu ludzie tak na niego narzekają - może teraz zmienili formułę? Bo produkt który mam na pazurkach jest bardzo dobry w stosunku jakość - cena. Ma piękny, oczojebny kolor (mam 24 - electric blue), ładnie lśni i długo się trzyma. Ma bardzo dobry pędzelek który pozwala na precyzyjne pomalowanie paznokcia. Schnie dość szybko. Jedynymi minusami jest to że lakier ma dość rzadką konsystencję i chociaż nie spływa z paznokci, to trzeba nałożyć drugą warstwę. Czasem robią się też odpryski, ale nie są one nagminne :)

Używam tego produktu od: tydzień

tani a dobry

Zdumiewa mnie taka ilość niepochlebnych recenzji. Mnie osobiście bardzo ten lakier odpowiada i polecam ze spokojnym sumieniem!

Mam kolor srebrny. Jest piękny, lśniący, jego "lusterkowy" połysk ani trochę nie matowieje z upływem dni. Zaczyna schodzić po 3-4 dniach. Doskonale kryje, właściwie już po nałożeniu jednej warstwy (ja dla pewności i lepszego efektu nakładam dwie). Mam go ok. 2 lata, jeśli nie więcej, i wciąż zachowuje świeżość.

Wg mnie jest to lakier znacznie lepszej jakości niż wiele innych, kilkakrotnie od niego droższych. Czy ma jakieś wady? Hm, długo schnie, a jego intensywny zapach może drażnić osoby szczególnie wrażliwe (mnie nie przeszkadza).

Używam tego produktu od: 2 lat albo więcej

Godny polecenia

Bardzo dobry:)

Plusy:
+łatwo się aplikuje
+ma naprawdę odpowiednią konsystencję
+nie wysechł, mimo, ze mam go naprawdę długo(na pewno ponad rok)
+ładne opakowanie
+12 ml
+dobrze się trzyma

Mam kolor fioletowy z brokatem (312 Princess). Nie do końca mi to odpowiada, ale w sumie to mama kupiła go dla siebie.W porządku lakier, raczej nic do zarzucenia mu nie mam. Nie odpryskuje, jeśli już, to się po prostu wyciera trochę z czasem, ale nie tak, zeby były prześwity.
NAJWAŻNIEJSZE: wystarczy jedna warstwa, zeby wyglądał super.

Używam tego produktu od:ponad roku