L'Oreal Paris, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

L'Oreal Paris, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

True match - pierwszy puder, który idealnie dopasowywuje się do karnacji i struktury skóry.
Lekka kremowa konsystencja doskonale wtapia się w skórę matując ją, kryjąc niedoskonałosci i wyrównująć koloryt cery.
Zamknięty w ładnej puderniczce, podzielonej na dwie części, puder w jednej, z drugiej osobnej strony lusterko i gąbeczka.

Skład: Talc, Nylon-12, Isodecyl Neopentanoate, Magnesium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methylparaben, Triisocetyl Citrate, Ethyl Paraben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- May contain : Mica, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491 / Iron Oxides, Cl 77891 / Titanium Dioxide]

Cena: 49,90 zł / 8 g

Jest naprdę doskonały!

Długo się wahałam po przeczytaniu jego ocen i opinii. Jednak ponieważ na mojej twarzy true match podkład sprawdza się cudownie i doskonale współpracuje z kosmetykami MAC seria korygujaca CC) a jest od MAC zdecydowanie tańszy, mozna go zamówić za rozsądną cenę, jak kuiłam za 27 zł z przesyłką.
Dla mnie, stosującj podkład true match (w bardzo niewelkiej ilości D3-W3/D4-W4 (teraz latem), jest doskonały, daje cudowne wykończeniem, bez tępego matu, a moja buzia skłonna do świecenia i przetłuszczania się w strefie T, do tego lubi się robć "rumiana" w centralnej części, i wytrzymuje kilka godzin, a... nawet czasami po 10-12h jest buzia co prawda nie świeża jesli bez poprawek, ale ok.
To linia która bardzo, bardzo mi pasuje.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

Dość dobrze kryje

Ciężko mi ocenić ten puder ponieważ mam zbyt ciemny odcień i używam go naprawdę rzadko.
Z plusów: dobrze kryje i dość długo utrzymuje się na twarzy, nie zatyka porów, myślę że przy odpowiednim odcieniu ładnie stopi się ze skórą

Używam tego produktu od: półtora roku

Taki sobie

Mały wybór odcieni. Niestety matowi ale tylko na trochę i niestety pozostawia ciemne ślady na twarzy.
Po całym dniu gdy chcę przymatować nim twarz zostawia paskudne smugi i kolor bardzo szybko ciemnieje.
Opakowanie jest estetyczne. Duży plus za lusterko.
Cena niestety też jest bardzo wysoka

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Beznadziejny, bo ciemnieje

Cóż, to nie jest mój ulubiony puder, męczę go już któryś rok z rzędu i dopiero zaczyna być widoczne denko.

Wady:
- ciemnieje na buzi, dlatego zaczęłam go używać tylko do konturowania
- lubi robić plamy
- za drogi (tańsze pudry Manhattanu i Essence matują i utrwalają makijaż tak samo, ale nie ciemnieją, nie robią plam i są tańsze)
- opakowanie rozpadło mi się po miesiącu od dokonania zakupu, dlatego od kilku lat mam w swoim domu śmiecia, którego nie da się nawet przenosić w kosmetyczce, bo wszystko by mi pobrudził

Zalety:
- nie zapycha
- wydajny
- łatwo i przyjemnie się go nakłada pędzlem, oczywiście gąbeczką też
- nie kruszy się do samego końca użytkowania Izaznaczam, że nie noszę go w torebce i używam tylko w domu, bo opakowanie mi się rozpadło).

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiąż zużywam pierwsze, więcej nie kupię, bo... nie jest tego wart ;)

Przyzwoity i dobrze kryje

+ dobre krycie
+ niezła wydajność
+ długo trzyma się na twarzy i matowi
+ fajnie się go nakłada na pędzel

- cena
- kolory ( dla mnie albo za ciemne albo za jasne :/ )
- miałam wrażenie, że ciemnjeje na twarzy
- widać go po nałożeniu, maska!

Ilość zużytych opakowań: jedno z nowszej wersji, kwadratowe

Bardzo fajny

Mam nowa wersje,w kwadratowym opakowaniu.Kupilam na przecenie -50% wiec mam go za ok 4£ wiec zal bylo nie brac;)Puder ma poreczne wg mnie opakowanie,nie otworzy nam sie np w torebce.Z dwoma lusterkami i przydatnym calkiem mieciutkim aplikatorem;)Puder ladnie wyrownuje koloryt skory,nie jest zbyt ciezki,nie podkresla zadnych suchych skorek:) Matuje na naprawde dlugo,moze nie na caly dzien ale na wieksza jego czesc:) Wydajnosc naprawde swietna,malo go ubywa w opakowaniu.Nie wysypalo mnie po nim,nie zapycha.Czego chciec wiecej od pudru?:)

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Jak dla mnie świetny

Do tej pory nie stosowałam żadnych pudrów w obawie przed zapychaniem cery, jednak po długim namyśle i po przeczytaniu recenzji wizażystek zdecydowałam się na kupno tego pudru (kolor N4) i nie żałuję. Jest delikatny, doskonale stapia się z kolorytem mojej cery, delikatnie matuje (co przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do suchej wystarczy). Eleganckie i poręczne pudełeczko z lusterkiem oraz gąbeczką (wolę pędzel).
Na zimę pewnie kupię o ton jasniejszy ale napewno jest to długoletnia przyjaźń (chyba że trafię kiedyś na ideał :))

Używam tego produktu od: niedawna

Świetny!

Kupiłam ten produkt, ponieważ kończył mi się mój ukochany puder mineralny z l\'oreal. Postanowiłam wypróbować ten puder prasowany i na szczęście nie rozczarowałam się. Świetnie stapia się z cerą, matuje cerę na bardzo długo, nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów, także nie ma problemu z jego aplikacją. Gąbeczki dołączonej do opakowania nie używam, ale z lusterka chętnie korzystam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Jest ok.

Kupiłam w nowszej wersji.
Posiadam odcień Rose vanilla R2/C2.
Posiada w środku lustereczko i gąbeczkę.
Niestety pudełko szybko mi się zepsuło.
Co do pudru. Ładnie matuje i kryje niedoskonałości.
Nie podkreśla suchych skórek.
Matuje na kilka godzin.
Nie zapycha.
Wydajny.
Jest fajny.
Mógłby być trochę tańszy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużyłam jak na razie połowę

bardzo dobry

Mój ulubieniec, jeśli chodzi o pudry drogeryjne.

Zalety:
* matuje
* ładnie ociepla twarz (odcień D3-W3 golden beige)
* wydajny
* nie zapycha, nie podrażnia
* pomaga ukryć drobne niedoskonałości
* jeśli nie przesadzi się z ilością wtapia sie w cerę - nie widać go na twarzy

Minusy:
- jest trochę ciężkawy w porównaniu, do Hello flawless Benefit, który jest moim droższym ulubieńcem (może to kwestia zmielenia pudru ?), ja używam dosłownie odrobinę, gdyż
- kolejne warstwy mogą być widoczne więc nie należy przesadzać
- tandente opakowanie, połamało się

Generalnie jest to całkiem dobry produkt, który spełnia swoje funkcje zmatowienia i wykończenia makijażu.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Już nie dla mnie..niestety

Zacznę od końca a mianowicie od tego, że więcej tego pudru nie kupię. Nie dlatego iż mnie rozczarował i się nie sprawdził, bo lubię go bardzo, lecz po prostu..Producent wykonał jakiś dziwny ruch i wraz ze zmianą opakowania, z koła na bardziej kwadratowe, zmienił się też odcień! Używałam zawsze W3/D3 Golden Beige, dość jasny odcień. Z okazji zniżki 40% na kolorówkę w Rossmanie zakupiłam ten puder w nowym opakowaniu, jednak z powodu obłędu zakupowego nie zwróciłam uwagi na to że jest dużo ciemniejszy niż powinien..W domu przeżyłam szok- co jest u licha? Dlaczego zmienili odcień mojego pudru? (jeśli ktoś zna odpowiedź będę wdzięczna za wyjaśnienie tej zagadki) Ponieżej zamieszczam zdjęcia obu pudrów ( oba to W3/D3 Golden Beige)
No ale teraz do rzeczy o samym pudrze
:) Lubię go, bo na mojej twarzy ładnie się wtapia w skórę. Nie jest idealnie, ale nie ma też tragedii, wygląd naturalny
:) Kryje, czytam opinie Wizażanek że nic nie kryje się i dziwię, bo ja akurat sięgam po niego zawsze jak mam coś do przykrycia..Nie jest to mocne krycie, no ale przecież to puder a nie korektor! Dla mnie pudrem nic nie kryjącym jest świetny puder Ben Nye "Luxury Powder"
:) Bardzo ważne- nie zapycha i nie podrażnia skóry
:) Opakowanie - już nie raz mi się rozwaliło, za mocno otwierałam i się rozpadło..No ale ma lusterko i gąbeczkę- używam jej punktowo na to co chcę ukryć
:) Trwałość może być
:) Jest powszechnie dostępny

:( Cena- za drogi
:( Trzeba obiektywnie przyznać, że nie matuje super, owszem matuje ale u mnie już po około godzinie, dwóch konieczne sa poprawki bibułką matującą
:( No i ten numer który wywinęli ze zmianą odcienia...

PODSUMOWANIE
Warto spróbować bo to naprawdę dobry puder. Tylko radzę nie przywiązywać sie zbytnio do danego odcienia (no chyba że ktoś nie jest drobiazgowy i może z zamkniętymi oczami, na chybił trafił wybierać odcień- jeszcze takiej osoby nie spotkałam, ale kto wie może gdzieś są?)

Średniak

Puder słabo matuje. Trzeba również uważać aby nie nałożyć zbyt wielu warstw bo będzie to widoczne. Niestety myślałam że kupiłam odpowiedni kolor, a okazał się wpadać w pomarańcz. Myślę jednak że można za połowę mniej kupić równie dobry puder. Aha i jeszcze jedno. Puder jest bardzo ale to bardzo wydajny. Używam go już trochęi wciąż nie widzę dna;) Z pewnością jest to plus. Nie zapycha. Jednak szukam dalej