Dermedic, Acne Expert, Kuracja przeciwtrądzikowa, Krem nawilżająco-kojący (stara wersja)

Krem działa łagodząco na podrażnioną skórę trądzikową. Hamuje wydzielanie łoju. Zapobiega powstawaniu zaskórników. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i antyseptycznie. Podnosi poziom cynku w naskórku. Nawilża i matuje skórę. Polecany do pielęgnacji skóry trądzikowej, podrażnionej, wrażliwej. Do uzupełnienia farmakologicznej kuracji leczenia trądziku.

to napewno krem na trądzik?

mogę stwierdzić że krem bardzo dobrze nawilża w działaniu przypomina serię intensywnie nawilżającą jednak ten jest lepszy ponieważ nie pozostawia na skórze tłustego filmu

+ bardzo dobrze nawilża
+ całkowicie wchłania się do matu
+ załapałam się jeszcze na starą wersję dlatego zapłaciłam mniej bo 29 zł
+ wydajny

- w ogóle nie pomaga zmianom trądzikowym nie łagodzi objawów ale przynajmniej ich nie nasila
- skóra po godzinie zaczyna już się błyszczeć dlatego o matowaniu też nie ma mowy

Brat bliźniak intensywnie nawilżającego :)

Właściwie nie pozostaje mi nic innego jak skopiować recenzję kremu intensywnie nawilżającego z tej samej serii, bo wg w ich działaniu nie ma żadnej różnicy :)

Szukałam polskiego aptecznego nawilżacza i trafiłam na to cudo.
Świetnie się wchłania, do matu, nawilża, koi wypryski, które dzięki niemu pojawiają się rzadziej, ma przyjemny zapach i konsystencje. Nie błyszczę się po nim tak jak po innych kremach, skóra ma ładny koloryt, jest taka rozświetlona. Nie zapchał mnie, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Będę do niego wracać, to taki muszę-mieć w kosmetyczce.

Za otwieranie tubki odejmuję pół gwiazdki, bo było to dla mnie uciążliwe, nie można zostawić kremu otwartego, a siłowanie się z zatyczką nie było najprzyjemniejszą czynnością.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50g

Dobry.

Skończył się po 3-4 miesiącach codziennego stosowania wraz z tonikiem z tej serii. Ładnie pachnie, nie wysusza, moja twarz wygląda znacznie lepiej pomimo, że już go nie używam.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

SUPER jako nawilżacz

Kremik bardzo mi podpasował. Wcześniej używałam IWOSTIN rehydrin ale ten bardziej mi odpowiada. Ma fajną dosyć bogatą konsystencję (dosyć mam już rzadkich kremów pachnących alkoholem), bardzo fajnie nawilża, koi, nie zapycha, nadaje się pod makijaż aczkolwiek nie daje mocnego matu (na tym mi akurat nie zależy), nie podrażnia, ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o redukcję niedoskonałości to nie wymagam tego od kremu. Od tego są inne silniejsze praparaty.
Polecam osobom z cerą mieszaną/z lekkim trądzikiem (nie wiem jak krem sprawdzi się przy silniejszym), których cera potrzebuje nawilżenia.

Dobry na lekki trądzik i dla cery mieszanej

Kremik stosowałam już kilka razy (kupuje w okresie zimowym gdy na mojej twarzy zaczynają wyskakiwać drobne niedoskonałości, robią się wągry) i cały czas do niego wracam.
Zalety:
+ bardzo łatwo się rozsmarowuje i ekspresowo się wchłania. Gdy stosuje się odpowiednią ilość to nie ma mowy o świeceniu się twarzy.
+ nie zapycha porów
+ poprawia wygląd skóry, łagodzi podrażanienia
+ przestają wyskakiwać pryszcze
+ dobrze się na nim trzyma makijaż
+ cena odpowiednia
+bezzapachowy
+praktyczna tubka
Dla mnie wad nie ma ale krem nie nadaje się dla skóry z silnymi zmianami trądzikowymi! Jeżeli ktoś ma poważne problemy to są w aptekach droższe kremy np. La Roche Posay które lepiej sobie radzą z silnym trądzikiem lub niech idzie do dermatologa jak nic nie pomaga.
Ja mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości w okresie zimowym i dla mnie ten kremik jest w porządku.
Pozatym często można go dorwać np. w Superpharm w dużej promocji.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe i 4te w trakcie

szukam czegoś lepszego

Kupiłam ten krem, ponieważ chciałam coś zarówno matującego, jak i nawilżającego.
Co do nawilżania - idealnie spełnia swoją funkcję.
co do matowienia - jeżeli nie nałożę podkładu (akurat idealnie pasuje pod makijaż, nic się nie wałkuje), świecę się strasznie, mimo, iż producent zapewnia, że tak być nie powinno.
Ładny zapach.

Myślę, że go jeszcze kupię, ponieważ jak na razie nie znalazłam niczego lepszego w tej cenie, ale wciąż szukam.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

cena nieadekwatna do produktu

Dla mnie nie spełnia żadnych obietnic. Przeciwnie, mam wrazenie, że wyskakuje mi jeszcze wiecej niespodzianek a skóra jest taka bez życia. Zmieniłabym nazwę tego kremu na "uniwersalny na dzień", bo kwestie normalnego kremu, tj. nawilżanie, spełnia. I tu koniec jego własciwości. Nie polecam, zwłaszcza za tą cenę. Kupię krem za 5zł i będe miała to samo.

Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie

Całkiem dobry :)

Kupiłam na wyprzedaży w mojej aptece :D
Moim zdaniem jest całkiem ok. Nie jest to preparat, który służy do usuwania trądziku, tylko wspomaga kuracje. Nie rozumiem niektórych negatywnych opini. Trądzik leczy się u dermatologa, a nie samemu na własna rękę przez przypadkowo napotkane kremy :nie:

Co do kremu:
ładnie pachnie
jest wydajny
nawilża skórę przesuszoną maściami od dermatologa
nie zapycha
jest delikatny i lekki, szybko się wchłania
nie działa antybakteryjnie, ale moim zdaniem nie zaszkodzi cerze trądzikowej. taką skórę też trzeba nawilżać!

Nie wiem, czy kupię, bo wycofali już z mojej apteki. Jak go gdzieś znajdę, to na pewno kupię :)

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy

A ja bardzo lubię

Absolutnie zgadzam się z recenzją poniżej, krem całkowicie spełnia obietnice producenta- nawilża i koi.
Również nie traktowałam go jako leku na trądzik, ale uratował mnie, gdy podczas silnego leczenia miałam piekącą i łuszczącą się skórę- posmarowanie jej tym kremem przynosiło niesamowitą ulgę, ani trochę nie podrażniał, odżywiał i nawilżał, oooj dużo mu zawdzięczam :)

Lubię do niego wracać. I lubię jego zapach ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

ukojenie

Krem wytrzymuje porównanie z obietnicami na opakowaniu. Doskonale nadaje się jako uzupełnienie leczenia trądzikowej cery, na podrażnienia i wysuszenia (np. po mrozie) jak znalazł. Nie miałam po nim nigdy niespodzianek, łagodzi ropne wypryski, nowe się nie pojawiają, jednak nie zwalcza zaskórniaków ani rozszerzonych porów.

Przyjemny w nakłądaniu, wchłania się dokładnie i szybko, nadaje pod makijaż. Sympatyczny zapach, a to w kosmetykach antytrądzikowych dużo. Dość wydajny.

Jak ktoś spodziewa się po nim lostatecznej ikwidacji trądziku czy silnego działania matującego, to się zawiedzie. Jednak ako krem nawilżający do cery z problemami - świetny. Lubię do niego wracać.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Wybierzcie cokolwiek innego !

Dzialanie tego kremu jest prawie zupelnie niezgodne z opisem. Jedynym plusem jest fakt, ze ten krem nawilza, tak jak napisali...(za to jedna gwiazda) tyle,ze nawilza tak jak kazdy przecietny krem, ktory NIE JEST przeznaczony do skory z tendecja do tradziku. ten absolutnie sie do takiej cery nie nadaje.
Po 2-tygodniowym uzywaniu nie zauwazylam zadnego efektu, jaki daja preparaty zapobiegajace przetluszczaniu skory.
Nie dosc, ze dziala absolutnie odwrotnie to po nalozeniu tego pseudo-skutecznego i "zalecanego przez dermatologow" kremu twarz swieci sie i blyszczy od jego "nawilzajacych wlasciwosci".
krem jest tlusty, zatyka pory i za jego przyczyna powstaja nowe niepozadane zmiany skorne.
ABSOLUTNIE NIE POLECAM
jest wiele duuuuzo lepszych kremow do pielegnacji cery tradzikowej..

Używam tego produktu od :2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół

Ładny zapach

Krem bardzo ładnie pachnie i to przede wszystkim. Pozostawia lekki swiecacy film. Trudno mi ocenic jego wlasciwosci matujace bo stosuje obecnie Izotek i moja twarz wogole sie nie swieci. Sadze, ze dobrze nawilza bo nie wystapilo u mnie przesuszenie skory co czesto wystepuje podczas terapii Izotekiem. Lubie go :) nie wiem czy ponowie zakup bo siegne raczej po cos z wyzszej polki.

Używam tego produktu od:4mc
Ilość zużytych opakowań:koncowka 1ego