Avon, Nail Experts, Strong Results (Wzmacniająca odżywka do paznokci)

Avon, Nail Experts, Strong Results (Wzmacniająca odżywka do paznokci)

Zawiera diamentowy pył, proteinę sojową i prowitaminę B5. Wzmacnia i utwardza paznokcie. Paznokcie są mocniejsze już po 5 dniach. Po wyschnięciu odżywki można dodatkowo nałożyć krem do pielęgnacji skórek. Stosować zawsze, gdy paznokcie wymagają odżywienia.

Nie

Po stosowaniu miesięcznym nie zauważyłam żadnej poprawy. a producent zapewnia efekt już po 5 dniach ( jak dla mnie to ogromny chwyt marketingowy )
Bo żaden produkt tak szybko nie zadziała. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie .
U mnie się nie sprawdza, znam wiele innych odżywek, które są lepsze.
Słaby produkt.

Wspomnienie.

Lubiłam tę odżywkę. Wykończyłam do cna.
Ma konsystencję wody i jest bardzo wydajna.
Zapach przyjemny, ale dość specyficzny. Trochę jak płatki ryżowe, a trochę jak syrop klonowy.
Odżywka wsiąka w płytkę paznokcia.
Bezbarwna. Nie nadaje żadnego błysku.
Nie klei się.
Rzeczywiście wzmacnia.
Fajna była.

mam ją od lat!

Jest rewelacyjna i faktycznie poprawia kondycję paznokci. Warunkiem jednak jest regularne (codzienne) stosowanie i wtedy widac rewelacyjne efekty. Plusem dla mnie jest to, że nie jest to lakier, tylko jest to odżywka która wsiąka w płytkę :) polecam!

Świetna

Zgodzę się z jedną z was działa na pazurki ale jak wróciłam do lakierów paznokcie wróciły do swojej dawnej kondycji, czyli zaczęły na nowo się łamać i rozdwajać, nie mniej jest to odżywka, którą zawsze mam wśród swoich kosmetyków i na pewno tak szybko z niej nie zrezygnuję. Nakładam ją zawsze po zmyciu lakieru przed lub po kąpieli w oleju.Dla mnie jej konsystencja nie jest minusem na początku była ale już się do tego przyzwyczaiłam. Również zapach jest dużym plusem bo zawsze jak nakładam jakąś odżywkę czy lakier to większość domowników narzeka, że znów śmierdzi lakierem, a tak mogę używać jej kiedy i gdzie chce. Nawet moja mama powiedziała, że pachnie jej ta odżywka jak olejek migdałowy do ciasta ; ) no i najważniejsze, że paznokcie po tej odżywce naprawdę są mocniejsze i coś mi się wydaje, że mogła ona mi pomóc z moim problemem z rozdwajającymi pazurkami, ale nie jestem tego pewna bo robiłam wtedy i nadal robię moim paznokciom kąpiele w olejach, nie mniej jednak mogę z czystym sumieniem przyznać, że odżywka jest jak najbardziej w porządku. Dobra jest również cena (zawsze kupowałam ją po 10 zł)no i wydajność(jedno opakowanie starcza u mnie około pół roku).

działa, regularnie stosowany

Bardzo fajny jeśli chodzi o użytkowanie, nie jest to lakier który zostaje na płytce. Po nałożeniu sprawia wrażenie, jakby paznokcie "piły" odżywkę czyli wsiąkały. Jak sama nazwa wskazuje "strong results", powoduje że paznokcie stały się twardsze i mocniejsze, pod warunkiem że będzie regularnie stosowany. Ja zawsze używałam przed pomalowaniem lakierem. Polecam też na zniszczone paznokcie po hybrydach czy żelu:)

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

działa, ale efekt znika, gdy wracam do lakieru

Używam tej odżywki od wielu lat, od czasu do czasu robię przerwę od lakieru na 7-dniową kurację. Nakładam 2 razy dziennie. Szybko się wchłania, ładnie pachnie. Efektem jest ładniejsza, gładsza płytka i mocniesze paznokcie. Niestety, gdy wracam do lakieru, znowu rozdwajają się.

Cudotwórca!

Cudownie wzmacnia paznokcie. Formuła jest bardzo przystępna - szybko wysycha, nie zostawia tłustych plam, nie ma formuły lakieru. Zapach dosyć intensywny, ale nie irytujący.
Używam zawsze, gdy muszę podreperować paznokcie. Nie znalazłam niczego lepszego.

Ilość zużytych opakowań: trzy skończone, czwarte w użyciu

POLECAM, DZIAŁA!

WITAM,

WIELE Z WAS PISZE O BARDZO RZADKIEJ KONSYSTENCJI LAKIERU (ŻELU) I SPECYFICZNYM ZAPACHU.
OTÓŻ TO SĄ DODATKOWE DWA PLUSY TEGO PRODUKTU.
ŻEL SZYBKO SCHNIE, NIE TWORZY POWŁOKI LAKIEROWEJ, NIE KAŻDA Z NAS TO LUBI, A ZAPACH- JEST INNY NIŻ KAŻDY LAKIER. PACHNIE MIGDAŁAMI :) KONSYSTENCJA ŻELU- SZYBKO SCHNIE.

A CO DO SKUTECZNOŚĆ I- POTWIERDZAM!
PO TYGODNI STOSOWANIA- PŁYTKA PAZNOKCI JEST BARDZO ŁADNA, INNA, LEPSZA!
NALEŻY TYLKO REGULARNIE STOSOWAĆ, A NIE NARZEKAĆ, ŻE WYDAŁYŚCIE KOLEJNE 10 ZŁ. NAJLEPIEJ BY BYŁO GDYBY STAŁO W SŁOICZKU A PAZNOKCIE BYŁY OD RAZU PO TYM WYPIŁOWANE I DŁUGIE.

CIERPLIWOŚCI DZIEWCZYNY, A ODŻYWKĘ Z CAŁEGO SERCA POLECAM, BO DZIAŁA, NAPRAWDĘ! :)

PO SUPER OPINIACH ODZYWKI 8W1, KTÓRĄ RÓWNIEŻ UŻYWAŁĄM PRZEZ DŁUGI CZAS (WIADOMEJ FIRMY)- TA JEST ZDECYDOWANIE LEPSZA!!!

SPRÓBUJCIE ;-)
POZDRAWIAM

Używam tego produktu od: 2 TYGODNI
Ilość zużytych opakowań: JEDNO

Bez efektu

Niestety produkt kompletnie nie spełnia obietnicy, którą zawarto w opisie produktu.

- paznokcie wcale nie są mocniejsze
- żadnych efektów

+ ładny zapach
+ przyjemna i łatwa aplikacja

Pamiętam ten produkt Avonu sprzed wielu lat, kiedyś był faktycznie rewelacyjny. Paznokcie były po nim mocne i twarde.

Obecny produkt kompletnie nie spełnia swojej roli. Robiłam do niego dwa podejścia i niestety za każdym razem klapa, zero efektu.

Używam tego produktu od: 1 roku

Świetna :)

Wielkim plusem tej odżywki jest jej forma. Preparat się wchłania i po jego zastosowaniu można nałożyć na paznokcie jakiś kremik, co w przypadku odżywek w lakierze jest raczej nie możliwe, bo trzeba by było je wtedy zmyć zmywaczem. Same plusy, minusów nie zauważyłam, nic, tylko kupować i używać :)

Efekty:
*paznokcie rzeczywiście stały się twardsze i mocniejsze
*zaczęły szybciej rosnąć
*płytka stała się jaśniejsza
* paznokcie stały się gładsze i optycznie delikatniejsze

Gorąco polecam! ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super odżywka!

Polecam tą odżywkę! Miałam okropne paznokcie- praktycznie wyginały się w każdą stronę i przy tym łamały. Próbowałam wielu odżywek i albo robiło się jeszcze gorzej niż było, albo nie działały w ogóle. Katalog z avonu podrzuciła mi mi moja koleżanka i stwierdziłam, że za te parę groszy warto zaryzykować. Przez pierwsze 3-4 dni praktycznie nic się nie działo. Smarowałam i smarowałam po 2 a czasem po 4 razy dziennie licząc na cud. Dzisiaj już są widocznie mocniejsze, mniej się wyginają, ładnie się błyszczą. Jedynym minusem jest ostry zapach (podobny do zmywacza do paznokci) oraz wysuszone skórki (może to być też efekt zimy)
W każdym razie bardzo bardzo polecam ten produkt! :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jak najbardziej na tak.

Ogólnie mam słabe i łamliwe paznokcie. Opis bardzo mnie zaciekawił, więc kupiłam ją. Z wszystkich odżywek jakie używałam, ta jest najlepsza. Po kilku dniach używania paznokcie są w lepszym stanie, są mocniejsze. Do tego świetny zapach i szybko się wchłania. Polecono mi też ją używać po zdjęciu paznokci żelowych, ponieważ są masakryczne. Również bardzo dobrze się sprawdza :) Do tego cena też niewielka i bardzo się opłaca.

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: 2.