Kerastase, Nutritive Oleo-Relax, Masque (Maska do włosów odżywczo - ochronna)

Kerastase, Nutritive Oleo-Relax, Masque (Maska do włosów odżywczo - ochronna)

Intensywnie działająca maseczka przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych i niesfornych. Uzupełnia kąpiel myjącą Oleo-Relax - głęboko odżywia i regeneruje strukturę włosa, przywraca włosom witalność - sprężystość i połysk, wygładza je, ale nie obciąża.

Warta swojej ceny

Maski używam na zmianę z Oleo Curl. Działanie obu jest podobne. Mam rude nayuralnie kręcone wlosy. Owszem, fajnie to wygląda, ale rude kręcone włosy charakteryzują się suchą strukturą i generalnie skłonnością do przesuszania. Wiosna i lato to dla nich szczególnie trudny czas ze względu na silną działalnośc słońca. I właśnie w tym okresie używam tej maski (lub Oleo Curl), w komplecie z szamponem. Oczywiście, używalabym częsciej ale cena jest zaporowa (wyższa niż podana tutaj).

Maseczka ma genialny zapach, który utrzymuje się na włosach, ale to kwestia gustu. Włosy po umyciu wyciskam porządnie w ręcznik i nakladam maseczkę zaczynając od połowy włosów w dół a przy skalpie bardzo ostrożnie. Włosy przeczesuję grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Pozostawiam na około 20 minut (obawiam się, że i tak przekraczam czas podany przez producenta, co może skutkować obciążeniem włosow). I spłukuję gruntownie i dokładnie.

Efekt: włosy są sypkie, brak szorstkości, nawilżone optymalnie, lśniące i nieobciążone. Łatwo z nich potem wyczarować finezyjne upięcia. Stosuję maskę co drugie mycie a efekt utrzymuje się około miesiąca-dwóch po skończeniu opakowania.

Używam tego produktu od: kilku lat w okresie wiosna-lato
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Wspaniała odżywka! Polecam

Idealnie sprawdza się na moich nieswornych puszących się włosach. Wygładza, nie przetłuszcza , pozwala ułożyć i rozczesać włosy. używam jej 1 do 2 raza w tygodniu efekt jst widoczny nawet po trzech myciach. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Genialna do suchych gęstych loków

Mam gęste suche loki i przypadkiem odkryłam, że ta maska dyscyplinuje moje włosy lepiej niż jakiekolwiek kosmetyki do stylizacji. Po wymyciu i odżywieniu włosów (czasem inną maską) nakładałam ją na wilgotne włosy i pozostawiałam do wyschnięcia. Efekty genialny : piękny skręt, zero puszenia się i siana. Niestety moje włosy do każdego kosmetyku się po kilku miesiącach przyzwyczajają i efekt przydaje działać, wiec muszę szukać nowych cudów na moje włosy.

Nie potrafię ocenić tego kosmetyku jako maski do spłukiwania - cudów raczej nie robi/ł, a za tą cenę powinien ;-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

ABSOLUTNIE ŚWIETNA!!!

Bardzo dobrze wygładzajaca, nawilżajaca maska.
Moje włosy są puszace sie i suche.
Maska:
- jest baaardzo wydajna
- daje efekty juz od pierwszego uzycia
- super ułatwia rozczesywanie włosów
- zapach fajny(choc intensywny)

Minusem jest oczywiscie cena- jak na jednorazowy wydatek szkoda, ale jak sie pozniej zobaczy efekty można ja przeboleć:)

Używam tego produktu od: 1 rok

zapach mocy

Odżywyka świetnie regeneruje, wygładza i nawilża włosy.
Niestety jest tak esencjonalna, że mocno też obciąża, Można ją zatem stosować tylko raz na jakiś czas, np mocnej stylizacji.

Ogólnie bardzo dobry produkt, ale nie do czestego stosowania w przypadku cienkich włosów.
No i cena monstrualna - bije po kieszeni aż boli.

Nie wiem czy jeszcze będę jej używać, myslę, że jest t dobra odzywka ale nie do moich włosów.

Używam tego produktu od: przez rok jakieś 5 razy bo zbyt cięzką
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

przyjemna

Maska ma bardzo fajną konsystencję i piękny zapach. Używanie jej to przyjemność i odrobina luksusu na co dzień:) Po jej zastosowaniu włosy są nawilżone, miękkie, błyszczące.
Produkt ma zapobiegać puszeniu się i skręcaniu włosów pod wpływem wilgoci, ale sądzę że to tylko chwyt marketingowy. Nie ma takiego produktu ani urządzenia, dzięki któremu moje włosy pozostałyby gładkie w deszczowy dzień.
Wadą tej maseczki jest oczywiście cena, myślę że sporo przesadzona.
Edytuję, ponieważ dla uczciwości muszę odjąć jedną gwiazdkę. Używam tej maski wraz z szamponem co jakiś czas i za każdym razem czuję, że nie do końca się zmywa. A jak już myję włosy to lubię czuć, że są naprawdę czyste.
Używam tego produktu od:kilku lat

Lubię

polecam
jest to fajna maska, moje włosy są po niej miękkie i ładnie pachną :) są odżywione :)
przyjemnie się stosuje

cena wysoka, ale taka firma

trochę obciąża włosy, zatem nie kwc :)

generalnie 4 :)

Używam tego produktu od:kilka mcy

bez efektu

Zupełnie niewypał.
Dla moich bardzo długich włosów niestety żadnych efektów.
Włosy pozostaja obciążone, szorstkie.
Bardzo mnie rozczarowała.
Podkreslam ze mam bardzo suche końcówki.
Nie polecam

Używam tego produktu od:miesica

Ideał

Jest to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy specyfik tego typu jaki stosowałam, a stosowałam ich wiele ;)
Moje włosy są dośc grube, gęste, przy tym szorstkie i nieskołonne do jakiegokolwiek układania. Czyli wedle zapewnień producenta, ta maska powinna być dla mnie stworzona. Używam już jej od dłuższego czasu i widze, że producent miał racje :)
Włosy po jej zastosowaniu są zdecydowanie bardziej lśniące, miękkie, podatne na układanie, wręcz same się układają. Poza tym zauważam dwie rzeczy, które ciężko dobrze ująć słowami: po pierwsze włosy są jakby bardziej "mięsiste" odbieram to w ten sposób, że struktura włosa robi się bardziej zwarta, elastyczna. Po drugie sposób wygładzenia włosów jest absolutnie fenomenalny, są gładkie, takie "lejące się" ale bez efektu tłustości i cieżkości, jaki jest wywoływany przez wiele innych preparatów.
Stosuję tą maskę naprzemiennie z innymi odżywkami, raz w tygodniu, nakładam na włosy na 10-15 minut.
Jedynym minusem tego produktu może być cena, mimo to bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze
Uzywam od ok. 2 miesięcy

Nie polecam!!!

Moje włosy nie sa doszczetnie zniszczone,sa raczej mocno przesuszone czestym stosowaniem prostownicy ( i to nie zwyklej ale profesjonalnej-zaznaczam poniewaz taka prostownica rowniez oslabia wlosy ale lzej niz zwykle protownice),zaczelam je farbowac dopiero od wrzesnia u.r i staram sie to robic nie czesciej niz raz na 2 miesiace a wiec jak widac nie funduje moim wlosom jakis szczegolnych tortur wiec wydawalo mi sie,ze ta maska pozwoli mi naprawic te niewielkie szkody! Zalezalo mi glownie na tym zebym poprzez dzialanie wygladzajace tej maski mogla ograniczyc stosowanie prostownicy (poniewaz jak zapewnia producent "maska daje spektakularne efekty wygladzajace"),abym mogla bez obaw wyjsc w czasie wilgoci na zewnatrz i moje wlosy pozostana w niezmiennym stanie(poniewaz kolejnym zapewnieniem producenta jest to iz maska chroni wlosy przed wilgocia i zapobiega puszeniu sie) Zafascynowana kupilam cala linie Oleo-Relax wraz z kapiela i fluidem i przystapilam do dzialania. Stwierdzilam,ze po pierwszym uzyciu nie bede oczekiwac spektakularnych efektow dopiero po dluzszym stosowaniu bede wyciagac wnioski i oceniac rezultaty! Sosuje cala linie juz od miesiaca, maske srednio 1-2 razy w tygodniu(pod suchym recznikiem ok.1 godz.) i ZERO EFEKTOW!!!!! Zadnego wygladzenia(nie wspominajac juz o tym spektakularnym), wlosy jak byly suche tak sa dalej, pusza sie dalej i skrecaja pod wplywem wilgoci.....ehhhh dwie gwiazdki dalam poniewaz faktycznie zapach jest piekny(ale co z tego) no i niesamowity balsk ale jezeli zalezaloby mi tylko i wylacznie na blasku to zakupilabym rozowa maske Loreala ,ktora naprawde dziala no i kosztuje ok.20zl a nie 110zl !!! Zaznaczam jeszcze raz iz stosuje cala liine Oleo-Relax i nadal nie widze zadnych efektow. Lepiej dziala na moje włosy linia z jedwabiem Dove a kosztuje 1/8 ceny w/w lini.
Podsumowujac: Dla mnie ta maska to totalne zero jezeli chodzi o dzialanie opisane prez producanta,jezeli kosztowalby 20zl jak inne "marketowe "maski to moglabym ja spokojnie stosowac ale jej zakup to PIENIADZE WYRZUCONE W BLOTO!!! NIESTETY!!!!
Używam tego produktu od:1 miesiaca

srednu

uzywalam przez jakis czas i musze powiedziec, ze teraz po tym,jakprzerzucilam sie na fekkai, nie wiem, czy wroce juz do kerastase. dawniej uwazlam, ze sa to najlepsze kosmetyki do wlosow na tej planecie ;)

maska owszem jest niezla,ale bardzo malowydajna. Zapach jest bardzo intensywny i wg mnie troche jednak przesadzony. dziala, oczywiscie, ale za ta cene i takie male podeleczko oczekiwaloby sie oczywiscie cudow ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Bardzo dobra maseczka

Dla mnie idealna. mam sianowate wlosy po wielu zabiegach rozjasniania, naturalnie lekko falowane. Jest dokladnie taka jak obiecuje producent.Jezeli mialabym duzo pieniedzy uzywalabym ja bardzo czesto. Starczyla mi na trzy tygodnie uzywania. Ma dosyc mala pojemnosc.Jedynym minusem jest cena, wiec stosuje ja na zmiane z czerwona maska elseve. Dla mnie takie samo dzialanie a roznica w cenie dosc spora.

Używam tego produktu od: zeszlrgo roku