Bubchen, Milk (Mleczko dla niemowląt)

Bubchen, Milk (Mleczko dla niemowląt)

Mleczko dla niemowląt do delikatnej pielęgnacji - naturalnie łagodne nie wywołujące podrażnienia skóry.
Zawiera naturalne substancje biologicznie czynne rumianku oraz olej słonecznikowy. Nie zawiera oleju parafinowego i środków barwiących. Doskonale nawilża, dobrze się wchłania, delikatny zapach działa odświeżająco.

wrażliwa, sucha, normalna
kremy i mleczka do ciała
ochronne, pielęgnujące, nawilżające
mleczko

Nie zachwyca

Moje dziecko ma skłonności do AZS, dlatego kosmetyki dobieram starannie i ostrożnie. To mleczko otrzymałam w prezencie i zwlekałam z użyciem. Ogólnie nie narobił szkody ale nie zauważyłam efektu działania. Konsystencja jest bardzo wodnista, wręcz lejąca. Bardzo szybko się wchłania ale nie pozostawia żadnej warstwy ochronnej. Zapach jest dość typowy, balsamowy. Duże opakowanie wystarczy na długo, tym bardziej że rzadka konsystencja jest dość wydajna. Nie zauważyłam efektów działania. Skóra w miejscach skłonnych do podrażnień nie polepszyła się. Zapewne wykorzystam resztę na sobie.

Lekkie nawilżenie.

Zalety :
- Opakowanie i zatrzask porządne. Nic się nie wylewa. Wygodnie leży w dłoni.
- Łatwo i dobrze się rozsmarowuje.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.
- Błyskawicznie się wchłania.
- Wydajne.
- Nie zostawia tłustego filmu.
- Skóra po użyciu jest miękka i przyjemna w dotyku.

Wady :
- Dostępność.
- Przez opakowanie nie widać zużycia produktu.
- Zapach niby przyjemny ale czuć chemię.
- Nie nawilża dostatecznie dobrze.
- Zbyt lejąca konsystencja.

Podsumowując - lubię to mleczko. Błyskawicznie się wchłania, co jest dużym plusem jeżeli muszę od razu się ubrać. Niestety jego lekka formuła jest za mało treściwa. Czasem potrzebuję czegoś, co faktycznie nawilży moja skórę, pozostawi miękką i wypielęgnowaną na długo.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

świetny produkt

Piękny zapach, nie jest drażniący i nie przesadnie naperfumowany. swietna konsystencja, szybko sie wchłania, nie uczula. Można go stosować od 1 dnia życia. Minusy to opakowanie - przydalaby sie pompka i dostepnosc.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 male i duze

idealne nawilżenia dla maluszka

Idealnie nawilża nawet podrażnioną i skłąnną do podrażnień skórę.
Ladnie pachnie i zachęca maluszka do balsamowania ciała.
Konsystencja produktu jest nieco żadka ale dobrze się balsamuje ciało maluszka.
Mleczko jest wydajne i starcza na długo.
Cena produktu jest odpowiednia dla tego mleczka.
Opakowanie przyjemne wizualnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiać
Ilość zużytych opakowań: 1 opaklowanie

super!

Mojej małej wysychała skóra i nic nie pomagało, żadne drogie specyfiki, emolienty itp itd.
Posmarowałam tym mleczkiem i jak ręką odjął :) Skóra się wygładziła i już się nie wysusza :)
Minusik jedyny za zapach, który jest wg. mnie zbyt chemiczny.

Ja nie smaruję córci po każdej kąpieli, więc jest dla nas bardzo wydajny, fajnie się rozsmarowuje i szybko wchłania

Najlepszy

Uzywam tego mleczka od ponad 6 lat.
Moja skora jest wrazliwa, z tendencja do wysuszania. Preparat ma lekka konsystencje, szybko sie wchlania, zapach jest delikatny. Bardzo dobrze nawilza skore, po zastosowaniu nie jest tlusta , jest bardzo przyjemna w dotyku.
Nie podraznia. W przypadku skory bardzo suchej raczej sie nie sprawdzi, poniewaz za lekka konsystencja imoze byc niewystarczajaca.

Wraz z HiPP Babysanft ( Milk-Lotion) sa to dla mnie najlepsze preparaty do ciala i nie tylko dla dzieci:-)

Taki sobie

Skusilam sie na firme,ale niestety balsam dosc lejący,w zapachu nijaki,nie specjalnie nawilża.. Nie moge znalezc odpowiedniego balsamu dla mojego synka..

Używam tego produktu od:paru dni

nie miłe

mleczko bardzo słabo nawilza,nieładnie pachnie tak jak farby plakatówki i ściąga skórę.Nie polecam dla dzieci ,bo jest kiepskie i dziecko nie powinno wdychać tego smrodku plakatówek.Teraz kupiłam inną wersję tego mleczka z masłem shea i jest duzo lepsze.ogólnie nie polecam nikomu ani dorosłemu ani dzxiecku.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

Niewypał niestety

Skusiłam się od razu na duże, 400ml opakowanie. Niestety, mleczko okazało się totalnym nieywpałem.
Konsystencja jest dośc lejąca, ale dobrze się aplikuje. Mleczko wchłania się szybko, nawet powiedziałabym zbyt szybko. Skór apozostaje po nim matowa, ale niestety nawilżona bardzo krótko. Przy mojej skórze skłonnej do odwodnienia, wysuszenia mleczko nie radzo sobie z nawilzeniem po wieczornej kąpieli i rano skóra jets sucha jak wiór :(
Poza tym drązni mnie zapach. Ni to "dziecięcy" ni to lekko chemiczny. No drażniący jednym słowem. Zniosłabym go, gdyby właściwości pielęgnacyjne mleczka to rekompensowały.

Używam tego produktu od: ok. 5 tygodni

Brawo Bubchen!

Wlasciwie moglabym sie "recami i nogami" podpisac pod recenzjami poprzedniczkek, bo tak jak i one uwazam, ze mleczko Bubchen to swietny produkt, ale doloze jeszcze cos od siebie.
Pierwsza 200ml butelke kupilam z ciekawosci, w aptece internetowej. Mam skore bardzo sucha, w kierunku atopowej, obecnie jest w nieco lepszym stanie niz w zimie, kiedy to nie bylam w stanie obejsc sie bez kosmetykow dla atopowcow. Mleczko Bubchen jest mniej nawilzajace niz silne atopowe nawilzacze, mniej odzywcze, mniej tluste, w odroznieniu od nich - pachnace. Jest to mleczko dla skory normalnej lub suchej, ale bez jakis problemow skornych - porzadnie nawilza, odzywia, wygladza. Nie uczulilo mnie, zapach jest delikatny i przez chwile utrzymuje sie na skorze, chociaz nie moge powiedziec, zeby jakos super mi sie podobal, ot taki sobie roslinny zapaszek. Wedlug mnie rumianek jednak tak nie pachnie. Mleczko sie szybko wchlania, nie trzeba go mocno wcierac. Dobra, tania pielegnacja. Teraz uzywam opakowanie 500ml (w cenie 400ml). Nie daje pieciu gwiazdek, bo jednak zapach niespecjalnie mnie kreci, mleczko jest srednio wydajne i szkoda, ze tak ciezko kupic w Polsce kosmetyki tej firmy. Poki co kupuje wiernie i mysle, ze kupie jeszcze kilka opakowan.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1x200ml, teraz 500ml

i o to chodzi!

1.Świetnie nawilża!
2.Nie jest tłuste.
3.Trochę natury w składzie to naprawdę cenna rzecz.
Potomstwa nie posiadam, za to mam upierdliwą w pielęgnacji skórę ciała=wysuszoną (jak na ironię cerę mam tłustą, a jakże!). To mleczko daje ukojenie.
4. Jest śmiesznie tanie (w Tesco kosztuje 8zł)

Jedną gwiazdkę odejmuję za delikatność. Tak, tak- jest tak delikatne, że trzeba go kłaść grubą warstwą na przesuszoną skórę, co niezbyt dobrze rzutuje na wydajność.Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo,bardzo dobre

Ostatnio na dobre przerzuciłam się na balsamy i mleczka dla dzieci bo najlepiej służą mojej skórze.
To mleczko jest jednym z moich faworytów.Przyjemna konsystencja mimo pozornej lekkości naprawdę dobrze nawilża a przy tym bardzo szybko się wchłania.Ślicznie pachnie(jak rumianek i łuskany słonecznik :)),nie jest lepki.Bardzo podoba mi się jego naturalny skład-nie uczula i nie podrażnia.Do tego cena jest całkiem przystępna-za promocyjną butlę 500ml zapłaciłam 17,5zł.PolecamUżywam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:na początku pierwszego