Oriflame, Pearl, Body Cream (Perłowy krem do ciała)

Oriflame, Pearl, Body Cream (Perłowy krem do ciała)

Nawilża, odżywia, delikatnie perfumuje skórę i nadaje jej subtelny połysk.

na mnie nie zrobił wrażenia

ojej, widzę, ze jestem chyba pierwszą osoba, której ten balsam się nie spodobał. Ale niestety u mnie się nie sprawdził, ani nie nawilżył, ani nie odżywił, ani nie widziałam efektu rozświetlenia, poza dłońmi na których te mieniące się drobinki zostały od wsmarowywania tego balsamu w skórę ciała.Używam tego produktu od: jakiś czas temu, dawno

super

Plusy:
- przepieknie rozswietla skore
- drobinki bardzo drobno zmielone (super migocza)
- subtelny, bardzo elegancki zapach
- bardzo dobrze sie wchlania
- skora pozostaje mila i delikatna w dotyku
Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: uzywalam jakis czas temu - niestety zostal wycofany :(

blysk i nic wiecej

Używałam jakiś czas temu świetnego balsamu z drobinkami i gdy tylko ten był w promocji - kupiłam bez namysłu. I bardzo żałuję, chociaż fortuny to on nie kosztował.

Nawilżenia - zero, odżywienia - zero, zapach taniego mydła... Nawet jak nałożę grubszą warstwę na skórę, nie czuję żeby była gładsza czy bardziej nawilżona. Jakbym go nie nakładała, to efekt byłby taki sam.

Plus za opakowanie - jak w końcu go zużyję(oby jak najszybciej!), zostanie na jakieś gumki do włosów albo guziki.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

nie spełnił oczekiwań

Krem nie dla mnie- sądziłam, że przede wszystkim będzie pielęgnował, a on raczej ma nabłyszczać.
Z tym nabłyszczaniem to też nie do końca mi się podoba - ma srebrne drobinki w dość dużej ilości. Po jednym z pierwszych nasmarowań spojrzałam na swoje opalone wtedy ręce i zamarłam - wyglądały jakbym miała masakrycznie przesuszoną skórę. Drobinki wyglądały jak łuszczący się naskórek!
Teraz smaruję się nim często, by wreszcie zużyć i zapomnieć, z tym, że części ciała już tak nie eksponuję.
Krem jest bardzo lekki, szybko się wchłania jednak nie nawilża i nie pozostawia żadnego ochronnego filmu.
Skóra kilka godzin po posmarowaniu znowu chce pić, a nie jest zaniedbana ani przesuszona.
Bardzo wydajny, czasem mam wrażenie, że nic nie ubywa.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 pod koniec

bardzo dobry

Kupiłam go jakis czas temu i bardzo mi sie spodobal.
Opakowanie typowe oriflemowskie, ale cudne wszystko mozna zuzyc do konca:). Zapach delikatny i przejmny, drobinki nie dajace sztucznego bombkowego efektu tylko naturalne rozswietlenie. Krem szybko sie wchłania, wygladza skore jest miekka i delikatna w dotyku. Co do nawilzenia nie polecam osoba z bardzo sucha skora, bo mogłyby sie rozczarowac, poniewaz nie jest to typowy krem mocno nawilzajacy raczej bedzie dobry dla osob z normalna skora, a ja taka posiadam i swietnie sie sprawdzal.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Boski!!!

Nie wiem czy ten krem jest jeszcze dostępny, nabyłam go zimą za jakąś śmieszną promocyjną cenę bo skończył mi się balsam. Nie wiedziałam, że będzie się świecił. Rzuciłam gdzieś w kąt bo na co mi rozświetlenie w zimie.

Przypomniał mi się taj wiosny i zakochałam się w nim na zabój!

Drobinki są oszałamiające- bardzo malutkie i co niespotykane- srebrne. Skóra, zwłaszcza opalona niesamowicie się mieni. Ale mieni się delikatnie, subtelnie, po prostu lśni!

Bije na głowę wszystkie rozświetlacze jakie miałam.

Dzięki temu kosmetykowi moja skóra przepięknie wyglądała w dniu mojego ślubu. Jestem zachwycona :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

Śliczny efekt

Krem kupiłam ze względu na drobinki w nim zawarte,szykowała mi się okazje gdzie musiałam włożyć sukienkę.Efekt był naprawdę świetny,krem pozostawił na skórze piękną,chłodną i wyraźną poświatę-skóra wyglądała bardzo ładnie.Drobinki nie są złote a srebrne co jest rzadkością wśród tego typu kremów.Muszę pochwalić też dobre właściwości pielęgnacyjne,subtelny i ładny zapach a także śliczny słój-bardzo przyjemnie używać tego kosmetyku.Polecam na specjalne okazje ale i na codzień-przyjemnie jest czasem trochę zabłysnąć :)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Jak na razie - NAJ

Długo się naszukałam smarowidełka, które miałoby drobinki w kolorze srebrnym i wreszcie dzięki podpowiedzi jednej z Wizażanek (cmoxy dla Cmoksi za dobrą radę :)) udało mi się go nabyć.

Kosmetyk jest baaaaaaaaaaaardzo przyjemny, i szkoda, że stosunkowo mało znany, o czym świadczy mizerna ilość recenzji.
Przede wszystkim ma leciutką, aksamitną konsystencję, wchłania się natychmiastowo nie zostawiając tłustego filmu. Pachnie bardzo ładnie, nienachalnie. Skóra jest gładka, miła w dotyku. O właściwościach nawilżających nie mogę się miarodajnie wypowiedzieć, bo jestem maniaczką balsamowania ;) i na przesuszoną skórę nigdy nie narzekam. W każdym razie na pewno nie wysusza.
Bardzo ładne, minimalistyczne opakowanie.

No i największy moim zdaniem plus kremu: PRZEŚLICZNY efekt wizualny :)
Drobinki są tak mikroskopijne, że w ogóle nie widać drobinek; tylko w słońcu skóra połyskuje tysiącami maciupeńkich iskierek, co wygląda ślicznie (o ile ktoś oczywiście gustuje w tego typu efektach; ja owszem :)). A ponieważ jestem chłodnym bledziochem, srebrna poświata tego kremu odpowiada mi znacznie bardziej, niż złota - świetnego skądinąd - balsamu jedwabistego Dove.

Używam go tylko na specjalne okazje, więc jak dla mnie jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Ekskluzywny :)

Uwielbiam wszelkie produkty rozswietlające, więc i ten kremik znalazł się na mojej półce (jako konsultantka kupiłam go wpromocji za niecałe 16zł). Opakowanie kremu jest ciekawe, fajnie się prezentuje. Jest dość wydajny, ładnie się wchłania, przyjemnie, choć troszkę zbyt intensywnie pachnie. Nawilża ciało, ale nie pozostawia tłustej warstwy. Ciało jest po nim gładkie, odżywione, pachnące. Drobinki są delikatne, nie rzucają się bardzo w oczy, ale pięknie wyglądają w sztucznym świetle. Uzywam tego kremu zwykle razem z pudrem z tej serii i sprawdzają się świetnie jako chłodny rozświetlacz o nienachalnych drobinkach(mam bardzo jasną skórę). Krem Pearl jest lepszy niż inne kremy Oriflame, jest taki bogaty, ekskluzywny :) Bardzo lubię go używać i polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

fajny

używam tego kremiku z przerwami od trzech miesięcy, a on jest i jest i jest :) na razie na imprezy a latem będe go uzywać codziennie w połączeniu z pudrem do ciała z tej samej linii. Uwielbiam takie aldehydowe zapachy, avon miła kiedyś taką serię frost czy jakoś tak, która pachniała bardzo podobnie. Cudny jest ten zapach po prostu. Kremik dobrze nawilża i odżywia, drobinek jest odrobinkę za mało i są odrobinkę za duże.. ale na imprezkę i na lato jest akurat :D.. opakowanie mi sie podoba, takie proste i bez zbędnych bajerów. polecam ale jako gadżet, na pewno nie jest to niezbędnik :D

Używam tego produktu od:trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Ładnie rozświetla :)

Sama sie sobie dziwię, że jeszcze nie oceniłam tego balsamu. Jestem jego (jakże) szczęśliwą posiadaczką od prawie roku. Produkt jest baaardzo wydajny zamknięty w całkiem przyzwoicie wyglądającym pudełeczku podobnym do Silka, tylko że białym (które niestety nieco się brudzi :(). Drobinki nie są nachalne, prezentuje się bardzo ładnie na ciele - piękny efekt rozświetlenia, naprawdę. Rozprowadza się również całkiem dobrze tylko trochę dziwny ten zapach (ale niektórym może się podobać, kwestia gustu), na szcęście znika po chwili od aplikacji i nie gryzie się z perfumami. Na pewno kupie ponownie, o ile Ori go nie wycofa.

Używam tego produktu od: prawie rok

jeden z lepszych jakie miałam

Badzo dobry-nawilża skórę, nie jest tłusty, bardzo szybko się wchłaia i zostawia mieniące się maleństwa. Zapach nie jest najpiękniejszy i zaniego mały minus,ale ogólnie balsam wypada na 5.Używam tego produktu od:.

EDIT:Odejmuję jedną gwiazdkę. Nawilża,ale zbyt słabo