Schwarzkopf, Natural & Easy, Farba do włosów

Schwarzkopf, Natural & Easy, Farba do włosów

Natural & Easy oferuje trwałą koloryzację, uzyskanie naturalnego, wielotonowego koloru oraz doskonałe pokrycie siwych włosów. To linia farb do włosów wykorzystująca innowacyjną technologię Multi-Accent. Dzięki niej, każdy z 20 odcieni farb nadaje włosom harmonijnie współgrające ze sobą jaśniejsze i ciemniejsze tony.
Natural & Easy umożliwia uzyskanie intrygującego, a równocześnie naturalnego efektu kolorystycznego i doskonałe pokrycie siwych włosów, a wszystko przy zastosowaniu tylko jednego, łatwego w użyciu kosmetyku! Specjalna formuła dołączonej do opakowania odżywki Połysk Koloru, zapewnia wyjątkową pielęgnację włosów od nasady po same końce. W rezultacie włosy stają się gładsze i bardziej lśniące.

bardzo dobra

odcień migdałowy jasny braz 565:

+odcien zbliżony do oczekiwanego efektu (włosy nie są czarne tylko brązowe!!! :) )
+ładny kolor bez efektu "kasku"
+włosy pięknie się błyszczą i są miękkie
+nie śmierdzi
+ łatwa aplikacja

- minusem jest swedzenie skóry dzien po koloryzacji

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

mój kwc, czekolada mokka 584

Polecam odcień czekolada mokka 584. Kolor wychodzi rewelacyjnie na włosach. Taka ciepła, ciemna czekoladka z konkretnym połyskiem. Kilka osób zaczepiło mnie z powodu tego pięknego odcienia włosów, z zapytaniem co to za cudo. Także polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: wiele...

Najlepsza farba jaka mialam

Oceniam Nr 580 Aksamitny ciemny braz.
Bardzo szybko zaczelam siwiec i teraz w wieku 41 lat mam biale wlosy z kilkoma czarnymi.

Tej farby uzywam od ok. 2007 roku (dokladnie nie pamietam).

Plusy:
- calkowicie pokrywa siwe wlosy,
- nie robi jednokolorowego helmu, tylko jak obiecal producent przypomina naturalne wlosy (sa jasniejsze i ciemniejsze pasma)
- trwaly kolor (trzyma bez problemu do nastepnego farbowamia)
- farbuje regolarnie (przez siwe odrosty) mam dlugie i w dobrym stanie wlosy

Minusy:
- nie widze

super!

Uzywam koloru 542 i to jest to. Moje naturalne wlosy mialy taki kolor zanim zaczelam je rozjasniac do bardzo, bardzo jasnego blondu. Jak mozliwe byloby cofniecie czasu to nigdy bym juz tego nie zrobila. Probowalam kilku a moze i kilkunastu rodzajow farb zeby wrocic do naturalnego koloru, ale zadna sobie nie poradzila. Nawet fryzjer probowal kilkakrotnie i nic. Po uzyciu Natural e Easy 542 mialam wrazenie ze czas cofnal sie o 10 lat, do momentu sprzed pierwszego fabowania :D

Średni miedziany blond

+ naprawdę ładny rudy kolor
+ łatwe przygotowanie i wygodna aplikacja
+ nie śmierdzi
+ nie zniszczył mi włosów

- niestety już po pierwszym myciu kolor zaczął się wypłukiwać
- trudno dostępny ( farb nie ma ani rossmann, ani hebe, nie było też w tesco, ani w realu, dopiero w Auchan znalazłam ale tylko ostatnie pojedyńcze sztuki w promocji ok 13zł, czyżby były wycofywane???? )

Ogólnie pierwsze wrażenie mega pozytywne, kolor śliczny. Rudy nie za ciemny, nie za jasny, nie wali po oczach pomarańczą ani marchewką, nie jest też czerwony. Naprawdę łądny, naturalnie wyglądający kolor. No cudo. Niestety już pierwsze mycie sprowadziło mnie na ziemię - woda lała się z włosów pomarańczowa, a ten przepiękny odcień zniknął. Włosy dalej są rude ale jaśniejsze. Nie chcę wieszać psów na marce i producencie bo mam mocno zniszczone włosy, dekoloryzowane dwa razy i traktowane rozjaśniaczem. Możliwe, że na tak zmaltretowanyych włosach farba się nie trzyma. Nie wiem czy dać jej za jakiś czas jeszcze jedną szansę...Może jeszcze spróbuję. Kolor naprawde byłby mój i farba byłaby hitem, gdyby kolorek mi z włosów nie uciekał. Wielka szkoda.

Pamiętam też , że kilka lat temu używałam któregoś z blondów z tej serii. Byłam bardzo zadowolona. Wyszedl taki ładny, ciepły miodowy kolor. Przypominam sobie, że byłam nim zachwycona. Przestałam go w tedy używać bo zafarbowałam się na brąz.

Aktualizacja: po drugim myciu kolor całkowicie się wypłukał do blondu!!!! Wielkie rozczarowanie. Gdy decyduję się użyć farby, to oczekuję że kolor będzie trwały. Nie po to maltretuję włosy amoniakiem żeby po jednym myciu kolor zniknął.

Oceniam kolor Jasny kaszmirowy brąz i cynamonowy brąz!

Dawno temu zaczełam farbować włosy na cynamonowy brąz, pamiętam że zużyłam chyba az 8 opakowań,.. niestety kolor w ogóle nie jest choćbym w milimetrze podobny do koloru na pudełku! cynamonowy brąz wychodzi jak bardzo ciemny brąz z fioletowymi refleksami w słońce.. osobiście taki kolor nosiłam i bardzo mi się podobał, włosy musiałam poprawiać co 4 tygodnie
Potem przerzuciłam się na Jasny kaszmirowy brąz.. który w rzeczywistości wyszedł jak czekolada, nie pokrył mi wszystkich włosów były tzw " placki " włoski po farbie były w dobrej kondycji ( przy spłukiwaniu były mięciutkie mimo , tego że nie użyłam jeszcze odżywki) bardzo ładnie lśniły, jednak FARBA NIE POKRYŁA WSZYSTKICH WŁOSÓW! to samo było z farbą cynamonowy brąz. Mam włosy do ramion, więc to nie powinien być problem, a nakładałam włosy pasmo po paśmie , więc wszystko było przykryte.. farba nie łapie rozjaśnionych włosów, więc nawet nie próbujcie jej nakładać + włosy wychodzą o jakieś 3-4 tony ciemniejsze , moja znajoma farbowała blondem i kolor nie wyszedł jej w ogóle

Używam tego produktu od: 2 lata

czekolada mokka

Kupiłam ją z prostej przyczyny- promocja 15,99 + szampon, co prawda, jego nie dostałam, bo był do wyczerpania zapasów -.-\\\\\\\\n\\\\\\\\nwłosy farbowałam 25 października do dziś nie czuje potrzeby farbowania włosów. Kolor cały czas taki sam praktycznie. Oczywiscie pierwsze mycia zmyły ciemniejszy odcień ale nie jest źle!! na prawde.. jak użyje dobrej odżywki, to czasami kolezanki sie mnie pytają czy znów włosy farbowałam.. \\\\\\\\nco prawda niszczy wlosy, na poczatku strasznie to zauwazylam, ale jak dla mnie to kazda niszczy...

UWAGA BLONDYNKI!

<b>Oceniam kolor 542 - srebrzysty średni popielaty blond</b>

Farbowałam włosy bardzo jasny blond, z lekko ciemniejsza górą.

Farbe trzymałam TYLKO 15 minut (a nie 30-45, jak zaleca producent), a mimo to na głowie mam masakrę. Wyszedł mi bardzo ciemny blond. Co prawda kolor wygląda bardzo dziewiczo, kiedyś, gdy chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru, pewnie skakałabym z radości, mając toto na głowie, ale teraz niestety skakać nie będę. Chyba, że z mostu ;)

Kolor wychodzi O WIELE ciemniejszy, niż powinien. Nawet nie chce myśleć, co by było gdybym trzymała farbę zgodnie z instrukcją. Konsystencja i wydajność na plus, odżywka również, jednak co z tego, skoro farba swojego głównego zadania nie wykonuje jak należy

Poniżej zdjęcie z internetu. Moje włosy wyglądaja identycznie, a warto zaznaczyć, że bezpośrednio po farbowaniu szorowałam je kilkakrotnie szamponem przeciwłupiezowym..

Dobra

Kupiłam oczywiście na promocji :) Miałam jedno opakowanie tej farby ale koloru nie pamiętam coś w stylu złocistego naturalnego brązu.

Plusy:

-naturalny kolor
-opakowanie wystarczyło na dlugie włosy
-nie jest mocno agresywna dla włosów
-włosy błyszczą

Minusy:
-kolor wychodzi trochę ciemniejszy - ale to w przypadku każdej farby tak jest :)
-w miarę szybko schodzi kolor

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jak na razie jedno

Najlepsza!

Cudowna! To słowo najlepiej scharakteryzuję tę farbę. Od 2 miesięcy używam koloru 546 ŚREDNI MIEDZIANY BLOND i jest to dokładnie taki kolor o jakim zawsze marzyłam. Wspaniale pokrywa włosy, wyrównuje kolor ( miałam ombre i dość spore odrosty, po wysuszeniu włosów, kolor jest jednolity), ma dość fajną odżywkę. Nie powoduje efektu hełmu na głowie, kolor wygląda naturalnie, bardzo naturalnie!

+ kolor
+ czas trzymania mieszanki na włosach - 30 minut
+ idealnie pokrywa różne odcienie włosów
+ spora odżywka dołączona do opakowania

- cena - 19.99 w Rossmannie
- zapach - przy zmywaniu nie mogłam wytrzymać

Ilość zużytych opakowań: 3 - normalne

Może być

Kiedyś już używałam tej farby, teraz sięgnęłam po nią ponownie, bo wypatrzyłam na promocji. Użyłam koloru 560 Kaszmirowy jasny brąz. Farbowałam włosy z mniej więcej takiego koloru jak na próbniku tej farby, chciałam tylko dokolorować odrosty i na kilka dni dodać moim włosom tego nienaturalnego blasku jaki mam zawsze po farbowaniu ;)
Farbę trzymałam na całych włosach przez 20 minut (a nie zalecane 30), ale kolor i tak wyszedł za ciemny, chociaż przynajmniej na całej długości taki sam. Farba zakolorowała mi skórę, kolor wygląda jak na razie (kilka dni po farbowaniu) nienaturalnie, włosy wypadły tak jak zwykle po takich zabawach, przez trzy dni szybciej się przetłuszczały. Farbę przygotowywało się i nakładało łatwo dzięki butelce z aplikatorem, tu nie mam zastrzeżeń. Odżywka dodana do zestawu całkiem niezła.
Nie jestem zachwycona efektem farbowania po tej farbie, nie sądzę żebym miała jeszcze z niej skorzystać. Ale z moimi włosami tragedii nie zrobiła.

Używam tego produktu od: tydzień temu

Jasny Cynamonowy braz? Hahah, smiechu warte!

Nigdy wiecej. Koszmar i tyle. Mialem 2 lata temu piekne naturalne ciemny blond wlosy, chcialem je przyciemnic o ton, kolor jasny cynamonowy braz, wyszedl czarny i nie chcial sie zmyc przez rok, dopiero od roku mam inny kolor, bo czern zostala sciagnieta. Zapuszczam juz naturalne. Nigdy wiecej.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.