Rossmann, Rose water (Woda różana)

Rossmann, Rose water (Woda różana)

Kategoria

Pielęgnacyjny lotion różany do każdego rodzaju cery o zmiękczającym i odświeżającym efekcie działania. Nie usuwa ochronnego sebum skóry. Idealna wieczorem i rano, ale także w środku męczącego dnia.

Tak, polecam tę wodę.
Jest bardzo naturalna i neutralna, łagodna, ładnie przemywa i odświeża twarz, nie uczula, nie podrażnia oczu, nie pozostawia tłustawego, lepkiego nalotu. Jest dla skóry jak świeży, nieskrępowany oddech - takie odnoszę wrażenie.
Nie jest niepotrzebnie napakowana "chemią". Podkreślam jeszcze raz jej naturalność i neutralność.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań:na pewno kilka

bardzo dobra

uzywam tej wody od ok miesiaca- i bardzo sobie ja chwale. Przyjemny zapach, wydajna, niska cena, przemywam nia nawet powieki - nie szypie! oczywiscie nie usuwa calego makijazu- dlatego stosuje ja przed nalozeniem kremu na noc- lekko wysusza skore (mam tlusta) po zastosowaniu jest miekka i leciutko sciagnieta- napewno kupie ja jeszcze nie razUżywam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

jak woda

nie podoba mi się, nie robi ze skórą nic. ładne opakowanie, szklane, babcine (ale to jak najbardziej na plus). sama woda jest kiepska, ani nie tonizuje, ani nie odświeża. nie polecam. zawiodałam się, bo myślałam, ze będzie się świetnie sprawdzać jako odświeżacz do skóry.

Używam tego produktu od:m-ca

taka sobie

Stosowałam do skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Mam wrażenie, że to mocno rozcieńczona woda ze znikomą ilością wyciągu z róży, w dodatku o mdłym, słodkawym zapachu.

Specjalnej pielęgnacji nie zauważyłam, ani też nawilżenia.

Do oczyszczania nie nadaje się wcale, dobra natomiast do odświeżania, to fakt, jednakże można ją sobie darować, raczej zbędny kosmetyk.

Plus za wydajność oraz cenę.

Używam tego produktu od:już nie używam

róży w tym tyle co nic

Kiepski skład, smrodek, i ten text"Nie usuwa ochronnego sebum skóry. "- faktycznie nic nie usówa!!! człowiek ma wrażenie że wciera kurz i bakterie- bo np w srodku dnia w celu odswiezenia- skoro ta woda nie oczyszcza to ja wcieram to co na mordce zalega- bez sensu. Zero sensu:) czulam sie po niej brudna- uzywalam tylko po umyciu wczesniej buzi żelem/mydłem itp i zmeczylam

Używam tego produktu od:kilka lat temu

l'alcool...

skusilam sie... bo... coz... byla tania. postapilam idiotycznie, bo nie sprawdzialm skladu w sklepie... trudno. woda pachnie rozanym alkoholem. i to ja dyskwalifikuje. uzywam do strefy t, ale baaardzo oszczednie, bo wiadomo, zawiera denat. w skladzie. na policzki-abolusutnie nie!! sa tak "zdrowo" zarumienione (naprawde, tak swiezo...) , ale mimo to, nie moge oprzec sie wrazeniu, ze moze im szkodzic.
poza tym: butla nieprzydatna, nieporeczna, brzydka.
mozna wyprobowac... ale ja nie wroce.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ulubiona!

Bardzo lubię tą wodę. Kupiłam ją w zasadzie przypadkiem, jednak jestem z niej bardzo zadowolona. Ładnie nawilża, odświeża, wygładza. Ładnie pachnie. Jest wydajna. Niedużo kosztuje. Stała się jednym z moich ulubionych toników.

Ilość zużytych opakowań: dwa

zwyczajna

kupiłam tę wodę jak zwykle dzięki opinii na wizażu, zużyłam kilka sztuk, ale już więcej nie kupię; nie jest to zły produkt, ale szukam czegoś lepszego....nie wysuszył mojej twarzy, nie było jakiś przykrych niespodzianek, ale nie było też jakiś efektów pielęgnacyjnych, ot taki zwykly tonik

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Trójka.

Stosuję jako tonik. Całkiem ładnie pachnie, chociaż ja wyczuwam alkohol. Nie nawilża skóry ani trochę, a szczerze przyznam, że liczyłam na to. Ciężka, nieporęczna butla - cały czas boję się, że ją potłukę. Właściwości pielegnacyjne w miarę dobre, miło odświeża cerę. Spokojnie można nim przetrzeć powieki, nic się nie stanie. Zapłaciłam w promocji trzy lub cztery złote, więc wielkiego płaczu nie ma, no i kosmetyk nie taki znowu najgorszy. Zużyć, zużyję, ale już nie wrócę.

Używam tego produktu od: tydzień,
Ilość zużytych opakowań: 1/5.

daleka do ideału

Kupiłam tą wodę różaną, zachęcona opiniami na Wizażu.Niestety na mnie nie działa za dobrze.Trochę wysusza skórę, pewnie przez ten alkohol no i powoduje wychodzenie małych krostek na czole, nie wiem czy to jest uczulenie czy może pryszcze :/, dodam, że mam cerę mieszaną.
W każdym razie opakowanie jest bardzo ładne, duże, szkoda tylko, że aplikacja jest dość problematyczna, gdyż można przez przypadek z butelki wylać połowę zawartości- oczywiście przy nieuwadze.Zauważyłam jednak, że skóra na policzkach troszkę mi się wygładziła i właściwie powinnam tylko na nie ją stosować i tak chyba będę robić.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/5

dobra, ale troche wysusza

woda ładnie pachnie(lubie zapach róż), ma ciemną buteleczke, dzieki czemu jest chroniona przed światlem. stosowałam jako tonik, ale szczerze mówiąc myslalam, ze bedzie lepsza. chcialam zastosowac w celu złagodzenia na okolice oczu(tak stosowałam inna wode rózana i spisała sie super) a nie moglam tego zrobic, bo niestety zawiera alkohol, który wysusza moją skóre. myslalam, ze bedzie nawilzać, a tu niestety odwrotny efekt. pisze na opakowaniu, ze nie odtłuszcza skóry -wg mnie odtłuszcza, zastosowałam wiec do przemywania twarzy(mam tłusta skóre) ogólnie fajna, ale nic oszałamiającego

Używam tego produktu od:miesiaca

wysypuje mnie po nim.

hmm kupiłam tą wodę po przeczytaniu recenzji na KWC, myślalam że mio pomoże, lecz okazało się, że moja buzia nie akceptuje tego toniku :( Zaczyna mnie po nim wysypywac na buzi, a było już tak dobrze.
Ehh no szkoda, bo miało być tak pięknie :-)

Używam tego produktu od:22.09.06
Ilość zużytych opakowań:pol butelki.