Ziaja, Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Ziaja, Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek oraz likwiduje uczucie szorstkości. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Przeznaczony dla skóry suchej i normalnej.

sucha, popękana
regenerujące, natłuszczające
kremy do rąk
zapachowa
w tubce
bogate

Przy bardzo suchej skórze dłoni nie polecam, gdyż słabo nawilża

Krem ma przyjemną lekką konsystencję. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ma delikatny ładny zapach. Natomiast nawilża średnio. Ja mam bardzo sucha skórę dłoni, z którą sobie nie radzi. Owszem pozostawia ją bardziej gładką i miękka, niestety jest to chwilowy efekt. Wydajność kremu jest dobra.

Ładny zapach, średnie nawilżenie

Krem ma dość lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze dłoni. Ma przepiękny delikatny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Niestety średnio nawilża moją suchą skórę. Raczej nie kupię ponownie.

Średni

Krem do rąk ma wygodne opakowanie - tubka jest poręczna. Zapach bardzo przyjemny i delikatny. Krem dobrze się rozprowadza, wchłania się w miarę szybko . Co do skuteczności nawilża ale to taki krótkotrwały efekt - w momencie dość mocnego przesuszenia dłoni nie radzi sobie jako zwykły krem do codziennej pielęgnacji ok . Cena przystępna.

Ziaja krem oliwkowy do rąk

Bardzo fajny krem, nawilża i odżywia dłonie, szybko się wchłania i ma ładny zapach nie pozostawia lepkiej warstwy używałam także do stóp, jest wydajny a skóra dłoni jest po nim miękka i ukojona, polecam

Krem zwyczajny

Krem w wygodnej tubce choć raczej w domu, do torebki wolę kremy w opakowaniach mini.

Krem ma dość przyjemny zapach - jak cała seria kosmetyków.

Krem ma konsystencję kremową ale nie zbitą.

Całkiem dobrze się wchłania oraz nawilża chwilowo. Można stosować go nom stop.

Jest wydajny.

Dobry krem

Mam suche dłonie i mało który krem podchodzi mi w 100%-ach. Ziaja dala radę. Stosowałam wiele kremów drogich i tu Ziaja mnie zaskoczyła. Dobry krem za niską cene i w dodatku wydajny.

Porządny tani średniaczek

Nie wiem skąd są tak negatywne opinie o tym kremie.

Ziaja jest polską marką z niższej półki cenowej, ma laurkę kosmetyków naturalnych ale często można spotkać średnio "naturalne" składniki lub w ogóle same mieszanki syntetyków i silikonów. Jednakże w przypadku kremu do rąk, który jest krótko i ciągle jest ścierany o coś nie jest to aż tak istotne.

Krem ma średnio gęstą konsystencję, biały kolor i pachnie typowo dla tej serii takim kremem z oliwką :) Nie jest jakoś powalający, ale nie jest chamski i nie dusi. Krem dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania pozostawiając uczucie lekkiego otulenia skóry rąk - które szczególnie doceniam w zimę/jesień. Nie nawilża spektakularnie, bardziej otula skórę. Jej plusem jest to że nie zostawia się odcisków palców na każdym dokumencie po nałożeniu tego kremu. Tubka jest też dość wydajna, mi wystarczyła na 1,5 m, przy niecodziennym stosowaniu.

Także, podsumowując, nie jest to jakiś genialny krem, ale nie ma co oczekiwać za te pieniądze. Natomiast, naprawdę jest porządnym średniaczkiem i ma gwarantowaną czwórkę ode mnie.

Oropny

Krem stosowałam kilka razy i za każdym razem nie byłam zadowolona. Krem dawał złudne nawilżenie, po jakimś czasie krem robił na dłoniach uczucie kredy. Coś strasznego! Najgorsze kremy do rąk są z Ziaji, kozie mleko także jest okropny. Z Biedronki są lepsze. Szkoda kasy, bo tubka 75ml kosztuje ponad 9zł..

Może być

Zapach kremu typowy, jak dla całej serii. Nie zauważyłam w nic szczególnego, ot zwykły krem do rąk. Nawilżał, butelka poręczna, przyjemnie się używa. Z problematycznymi dłońmi nie wiem czy sobie poradzi.

Dobry krem do rąk

Kremu używam już od kilku miesięcy, opakowanie trzymam przy łóżku i kremuję ręce codziennie wieczorem, podoba mi się konsystencja produktu oraz to, że bardzo szybko się wchłania, dosłownie kilka sekund i ręce nie są po nim śliske ani natłuszczone. Zapach dosyć średni, ale nie jest intensywny więc raczej nie przeszkadza.

Idealny krem do rąk i paznokci :)

Na Krem do rąk i paznokci od Ziaji Oliwkowa natrafiłam na półce Rossmana. Jak zobaczyłam, że w składzie jest Oliwka wiedziałam, że krem ten szybko powinien znaleźć się w mojej kosmetyczce. Szybko pobiegłam z nim do kasy. Kocham produkty, które zawierają w składzie oliwkę, ponieważ oliwki bogate są w witaminy z grupy B, a te z kolei są ważne dla dobrej kondycji skóry.
krem zachwycił mnie efektami. Wygładził skórę dłoni i intensywnie odżywił. Moje paznokcie po miesiącu stosowania lekko się zregenerowały i mniej przestały się łamać. Cena kosmetyku bardzo fajna, wydajność również. Polecam Kochani!

Krem do torebki

Nie jestem wybredna do takiego typu produktu, ponieważ, na szczęście, mam skórę normalną i nie potrzebuje ona specjalnej pielęgnacji. Chociaż tak naprawdę dobrze ją pielęgnuję i lubię nakładać na noc tłuste kremy, które dobrze nawilżą moje dłonie. Jeżeli chodzi o ten krem z Ziaja, to on jest idealnym kremem do torebki, ponieważ jest bardzo lekki, natychmiastowo wchłania się, bardzo dobrze wygładza skórę dłoni, jest ona miękka i gładka. Czyli po prostu krem jest odpowiedni do stosowania w pracy, na studiach i td. żeby po prostu podtrzymywać dobrą kondycję swojej skóry dłoni na co dzień. Oczywiście nie jest to "treściwy" krem i nie daje on długotrwały efekt wygładzenia skóry, ale uważam, że za taką cenę jakość i efekt jest super.
Zapach jest przyjemny.
Krem jest wydajny.