Timotei, Jedwabiste i Gładkie, Szampon do włosów półdługich i długich `Bambus i shea butter`

Szampon zawiera ekstrakty z bambusa i masła shea, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów długich i półdługich. Ułatwia rozczesywanie włosów na całej ich długości oraz nadaje im jedwabistość i blask.

Średni.

Kupiłam go, ze względu na to, że nie było mojego ulubionego z jedwabiem i orchideą, a lubię produkty Timotei. Niestety troszkę się zawiodłam.
+ dobrze myje,
+ nie wysusza,
+ fajnie się pieni,
+ tani i wydajny,
+ fajne opakowanie.

- słodko-mdlący zapach - głównie za to odejmuję gwiazdki, bo ciężko mi znieść tą woń.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

super

jak dla mnie to same plusy :

+ nie obciąża - a myje włosy codziennie
+ włosy są lśniące, błyszczące
+ pięknie pachnie - uwielbiam kosmetyki które nie dość ze robią dobrze dla włosów to jeszcze mam przyjemność z ich stosowania
+ pozostawia otoczkę na włosach które potem uzupełnia odżywka, z tego co kojarzę to są to silikony jednak moje loki je lubią
+ włosy są nawilżone, oczyszczone
+ fajnie sie pieni

odstawiłam go dla nowego szamponu Timotei Perfekcyjne Loki, jednak jak sie on nie sprawdzi to wracam do tego na 100%

polecam dla kręconowłosych !
(używam w duecie z odżywką)

Używam tego produktu od: miesiaca

To bardzo dobry szampon - świetnie myje włosy, nie splątuje ich, łatwo się spłukuje i do tego super pachnie. Moje włosy stały się bardziej odżywione i lśniące.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Agresywny

Szampon ma piękny zapach, przyjemną żelową konsystencją i dość dobrze się pieni - tylko to ratuje go przed 1 gwiazdką... Owszem, oczyszcza, ale nic poza tym. Jedwabistość i miękkość nadaje włosom maseczka, ewentualnie odżywka, sam szampon niczego nie zdziała. Ekstraktów roślinnych jest zbyt mało, by odczuć ich działanie. Cena mówi sama za siebie.
Najgorsze jest to, że podrażnia :mad: Zawiera sporo detergentów, które wysuszają skórę głowy, widać to wyraźnie na linii włosów. Powoduje wysyp drobnego, suchego łupieżu. Dyskwalifikacja.
Poza tym włosy u nasady szybciej się przetłuszczają a końcówki są suche. Nie tak powinien zachowywać się szampon do włosów długich... Nie dajcie się zwieść ładnemu zapachowi, ten produkt to nic dobrego :(

Używam tego produktu od: już nie używam

Dla mnie na 3 gwiazdki

Ogónie sama nie wiem co sądzić o tym szamponie. Stosowałam w komplecie z odżywką, aby spotęgować pozytywny efekt... To właśnie liczne recenzje dające temu produktowi Wysoką ocenę skusiły mnie do jego zakupu. Według mnie jest on "dziwny". Niby włosy są miękknie, bardziej wygładzone, pięknie pachnące, ale równocześnie mam wrażenie, że żaden szampon tak bardzo nie zmatowił mojej czupryny! Czy to jest normalne, żeby w miarę nawilżone, miłe w dotyku i gładkie włosy były beż ZADNEGO połysku! I to nie chodzi o niedokładne spłukanie, ponieważ robię to bardzo dokładnie, a na samym końcu polewam zimną wodą, żeby zamknąć łuski włosa i zwiększtć jego blask. Napiszę jeszcze, że po większości szamponów które stosowałam nie miałam takich problemów. Na plus przemawia jeszcze miła kosystencja, oraz wydajność szamponu. Jednak ja go już więcej nie kupię. Zużyłam prawie połowe i zastanawiam się co z nim zrobić, bo szkoda mi go na włosy, którym widocznie ten produkt nie do końća odpowiada.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa

Mój KWC

Kocham ten szampon. Ślicznie pachnie, włosy są po nim miękkie, puszyste, pachnące, łatwo się rozczesują. Długo szukałam odpowiedniego szamponu dla moich włosów. Znalazłam , nareszczie nie musze zmieniac co 2 tyg szamponu bo skóra cały czas dobrze reaguje na ten. jest najlepszy

Średniak.

Zgadzam się z recenzją poniżej. Szampon z odżywką działa cuda, osobno- jest przeciętniakiem (a to niedobrze dla moich zniszczonym rozjaśnianiem/farbowaniem/prostowaniem włosów).

Troche je plącze i wysusza...

Możliwe że kiedyś kupię, ale w polączeniu z odżywką.

Używam tego produktu od: kilka miesięciu temu
Ilość zużytych opakowań: nieskonczone 1

trochę plącze włosy...

Szampon przyjemny, ma wspaniały zapach, dobrze myje - ale jest kompletnie bezużyteczny bez odżywki z tej samej serii. Plącze włosy, są suche i matowe. W komplecie z odżywką działa cuda :)

zakochalam sie

dla mnie absolutnie bez wad.
genialny zapach, ktory jest wyraznie wyczuwalny i utrzymuje sie wyjatkowo dlugo, zwlaszcza w polaczeniu z odzywka z tej samej linii.
wlosy sa gladkie, lsniace, odzywione - czego chciec wiecej!

Używam tego produktu od:.....
Ilość zużytych opakowań: nawet nie licze

super

Jest świetny.Dobrze myje włosy z sebum itd. itp. Włosy nie sa po nim takie niesforne, i bardziej się sluchają .Są gładkie i lśnią.Są dobrze nawilżone.

Tyle, że ja miałam przy nim łupież...Ale nie zwalam to na ten szampon, bo mam łupież nie tylko przy tym szamponie

Używam tego produktu od: 2, 3 tygodnie ?

Idealny

Naprawdę cieszę się, że go kupiłam :) od czego by tu zacząć... szampon bardzo dobrze myje włosy, czyści je ze wszystkich zanieczyszczeń, dobrze się pieni i jest wydajny :) nie ma mowy o tym żeby podrażniał skórę głowy czy np powodował powstawanie łupieżu... po umyciu nim włosów nie ma problemu z rozczesywaniem, włosy są miękkie, gładkie, lśniące, długo świeże za co duży plus bo moje włosy szybko się przetłuszczają :) oprócz tego pięknie pachnie :) zdecydowanie godny polecenia !

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

świetny

Po prostu zachwyciłam się tym szamponem.
Mam długie włosy problematyczne w rozczesywaniu.
Tymczase Timotei świetnie dał sobie z nimi radę!

ZALETY:
*pięknie pachnie
*jest mega wydajny
*dobrze się pieni
*nie plącze włosów
*rozczesywanie włosów po nim jest dziecinnie proste
* włoski są po nim miękkie, miłe w dotyku (jedwabiste) i ślicznie błyszczą
*ponad to szampon je wzmocnił

Teraz pofarbowałam sobie włosy więc chwilowo odstawiłam ten szampon ale na 100% będe do niego wracać.
Bez waątpliwości KWC wśród szamponów!

Używam tego produktu od: kilka tygodni