Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Uniwersalny płyn do mycia ciała i włosów, z rumiankiem oraz pantenolem, pH obojętne dla skóry. Żel nie zawiera barwników, ma delikatny zapach, bez zawartości oleju mineralnego. Żel ma prosty i krótki skład.

Rewelacja - dla mnie.

Dla mnie to rewelacja, zarowno do mycia ciała, jak i włosów. Nawet po zabiegu u mnie sprawdzil sie super - zero podrażnień. Ale co ludź to skóra różna ;)

Używam tego produktu od: już długo
Ilość zużytych opakowań: sporo

jaka cena taka jakość

Kupiłam produkt do kąpieli mojego 3- miesięcznego synka.
Niestety użyłam tylko kilka razy i teraz sama się nim myję, ponieważ szkoda wyrzucić 500 ml butelkę. Na mojej skórze pozostawia wiele do życzenia, a co dopiero na skórze maluszka. Produkt może i myje, ma delikatny zapach ale nie zauważyłam jakiegoś działania pielęgnującego, nawilżającego, natłuszczającego itp. Po prostu preparat nie robi NIC poza myciem. Poza tym synek po każdym użyciu miał suchą skórę i jakieś czerwone plamki na ciele, więc preparat odstawiłam.
Z własnego doświadczenia nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Na równi z "fur mama" :)

Delikatny, ładny zapach i delikatny produkt do mycia ciała. Używałam również do mycia włosów.
Najlepsza w tym wszystkim jest cena. Kilka złotych za dużą butelkę w dodatku dobrego żelu. Nie mam dzieciątka jednak mam kociątko. Gdy zabrakło szamponu używałam go do umycia łapek (tylko i wyłącznie łapek). Nie uczula, nie przesusza, delikatnie nawilża i kosztuje grosze. Jestem na TAK. Polecam każdej mamie i nie mamie ;)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno, będzie więcej ;)

Bardzo dobry, delikatny

Żelu używałam ja, na sobie, nie na dziecięciu.
\\n
\\nCo o nim sądzę? Ano, że jest bardzo dobry, ponieważ ma:
\\n
\\n- bardzo krótki i prosty skład ze zminimalizowana ilością chemii,
\\n- delikatne środki myjące,
\\n- pantenol,
\\nnie ma natomiast:
\\n- SLSu,
\\n- olejów mineralnych.
\\n
\\nŻel babydream pachnie tak, jak pozostałe kosmetyki z tej serii czyli ładnie, ale nie zniewalająco, dlatego nie używam go cały czas.
\\nZ jednej strony bardzo lubię prostą, w miarę naturalną pielęgnację, jednak przy żelach pod prysznic robię małe odstępstwo i, od czasu do czasu, kupuję sobie żel z SLSem, który bosko pachnie np. cynamonemi piernikami :D
\\n
\\nŻel dobrze się pieni, dobrze myje, nie wysusza skóry.
\\nUżywałam go do mycia i do prania ręcznego delikatnych rzeczy - sprawdził się świetnie.
\\n
\\nButelka jest duża (500 ml) i bardzo poręczna, ponieważ ma pompkę. Cena tego kosmetyku jest naprawdę niska a biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena babydream zdecydowanie ma u mnie 5+.
\\n
\\nJest dostępny w Rossmannie, często w promocji, nic tylko brać i kupować.
\\n
\\nZ chęcią będę do niego wracać kupując go na przemian z SLSowymi niedobrakami.

Cudo.

Mój KWC - ale skoro już otrzymał to wyróżnienie nie zaznaczyłam, że nim jest. :)

Używam go jako szamponu, myję nim włosy codziennie, metodą OMO oraz jako żelu do mycia twarzy.

+ bardzo dobry skład
+ delikatny
+ dobrze myje, włosy aż skrzypią
+ nie podrażania, dobrze zmywa makijaż, nie wysusza, wręcz odwrotnie - to dla mnie bardzo ważne, gdyż traktuję skórę twarzy kwasami, a inne żele tylko nasilały przesuszenie
+ dobrze się pieni (część Wizażanek nie zgodzi się ze mną, ale jak wiadomo szampon łączy się z wodą - ja nie mam zastrzeżeń do ilości wytwarzanej piany, mnie to odpowiada)
+ wydajny
+ duża butelka za małe pieniądze
+ bardzo fajne opakowanie, kiedy się kończy pompkę można bez problemu odkręcić, by wybrać resztę produktu
+ bardzo ładnie pachnie, niestety zapach nie utrzymuje się długo na włosach
+ łatwo dostępny, często w promocji

Ilość zużytych opakowań: dwa

tak samo słaby jak szampon

niestey i szampon i żel z tej serii nie są dla mnie
do ciała jest całkiem ok, a na głowie sieje istne spustoszenie :(

plusy
+cena
+skład
+piękny, wręcz kochany zapach :)
+przyjazny dla ciała, dobrze je myje
+zmywa oleje

minusy:
-niestety koszmarnie plącze moje suche, rozjaśnione i cienkie włosy
-włosy po umyciu są twarde, stoją jak szczota
-mimo, że włosy są zmoczone wodą to sprawiają wrażenie jakby były suche, matowe
-podczas mycia wypada mi dużo włosów

ponownie nie kupię, zużyłam go wyłącznie do mycia ciała
-słabo się pieni, nawet jeśli rozcieńcza się go wodą

Ilość zużytych opakowań: butelka 500 ml

super

Używalam tego zelu przez dlugi czas , bardzo dobrze myje, nie wysusza, super dla alergików i osob z wrazliwa i delikatną cerą, znalazlam jego zamiennik ale bez problemu moglabym do niego wrócic, wystarczał mi na jakies 3 miesiące a wiec jest bardzo wydajny, poza tym bez zapachu, polecam

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez okolo rok
Ilość zużytych opakowań: jakies 4-5 opakowan

Warto kupić!

Produkt wart zakupu. Pełno zalet. Sama polecam.
Zalety:
- duże opakowanie, niewielka cena. Objętość 500 ml. Wystacza na długo. Opakowanie z wygodnym zwężeniem pośrodku butelki. Ładne motylki ozdobne u góry w przedniej części butelki.
- uniwersalny - ja sprawdziłam jego działanie przy myciu pędzli oraz jako płyn do kąpieli i mycia ciała. Sprawdza się. Do mycia włosów nie stosowałam.Boję się,że mógłby mi nie domyć włosów jak szampon Babydream .Wolę jednak nie ryzykowac.
- zapach - delikatny ,pachnący bobaskiem. Typowy zapach dla całej linii Babydream.
- skład - bardzo korzystny - zadnej parafiny,oleju mineralnego,barwników ,substancji konserwujących.Zawiera ekstrakt z rumianku.
Co prawda na jednym z ostatnich miejsc w składzie,ale zawsze coś.

Wady :
- słabo się pieni według mnie. Innych wad nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

dobrze, ze znalazlam go na wizazu

co tu duzo mowic.. uniwersalny. uzywam do wlosow, tez twarzy jak ktos na dole.

+ma super otwieranie: pompka, ktora jeszcze mozna sobie przekrecic zeby nie mozna bylo jej nacisnac. zabezpieczenie przed dziecmi. jest super
+myje
+wydajny
+rumianek dobrze dziala
+nawilza
+ma pantenol
+fajny sklad
+brak zbednych skladnikow, agresywnej chemii np. tez skladnikow jak formaldehydu
+delikatny
+ładnie pachnie, jak szamponik dla dzieci ale nie za mocno
+poplątały się ale od tego są maski itd
+dobra cena

mam wlosy przetluszczajace sie a po takim szamponie po dniu powinny byc mocno przetluszczone. mam farbowane wlasnie na ten brąz - jak na dole napisalam, a troszeczke tylko czuje przetluszczenie. włosy są przyzwoicie swieże..

wkurzylam sie bo mam farbowane wlosy na brazowe, bo rozjasnialam i chcialam wrocic do naturalnego koloru a tu mi troche bardziej rozjasnil :( ale widac rumianek dziala. zapomnialam sie..
zobaczymy jak sie sprawdzi potem. jako żel do mycia dziala absolutny hit. buzie zostawia
nawilzona.

Używam tego produktu od: wczoarj
Ilość zużytych opakowań: 1 500ml

najlepszy!!!

Kupiłam z przeznaczeniem do mycia włosów. Jest uniwersalny. Myje nim twarz, włosy, ciało. Absolutnie do wszystkiego! Lepszy od szamponu bd, nie plącze włosów jak wspomniany. Często gdzies wyjeżdzam, więc jedna butelka jest dla mnie lepsza niż 3! Co do minusów to wydajność, używany do wszystkiego, szybko się kończy. Kiedys butla spadła mi, niestety kawałek pompki( ten plastik dozujący ) odłamał sie, nie mniej jednak NAJLEPSZY JAK DOTĄD DO MYCIA WŁOSÓW!Wracam do niego regularnie :) POLECAM GORĄCO!

Dobry

Kupiłam z zamiarem sprawdzenia tego produktu na włosach, i spisał się nawet nieźle.
Mam włosy kręcone i ten żel dobrze zmywa oleje, włosy są dobrze oczyszczone, dobrze się pieni, nie podrażnia skalpu ale niestety przy regularnym stosowaniu włosy zaczęły wypadać. No i strasznie plącze i lekko wysusza włosy.

Dobry także do wykąpania psa (york) w sytuacji awaryjnej:)

Do mycia ciała jest świetny, mam suchą i wrażliwą skórę i tu żel spisał się na 5+

Do twarzy mi nie odpowiada ponieważ wysusza skórę, po jego użyciu twarz jest ściągnięta.

Plusy
-do włosów tak, ale od czasu do czasu
-dobrze zmywa oleje
-świetnie myje ciało
-dobry skład
-nie podrażnia skóry
-tani
-wygodne opakowanie z pompką

Minusy
-wysusza włosy
-okropnie plącze włosy
-do mycia twarzy odpada

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo uniwersalny, świetny produkt

Kupiłam z zamiarem mycia nim włosów, ponieważ ma bardzo dobry skład-bez SLSów. W tej roli sprawdza się dobrze, jednak myślę, że gdybym nie nałożyła po nim odżywki to mogłoby być ciężko rozczesać włosy. Dokładnie zmywa wszystkie oleje, maski i inne mazidła z włosów, jednocześnie nie niszcząc ich dobroczynnego działania. Używam go też do mycia twarzy. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, nie wysusza. Na wyjazdach używałam go jako żelu pod prysznic. Jest niedrogi i wydajny, przyda się w każdym domu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni