Perfecta, No Problem, Antytrądzikowe beztłuszczowe mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Mleczko dokładnie usuwa makijaż i oczyszcza twarz, odświeża skórę usuwając nadmiar łoju. Odblokowuje pory, zapewniając matowy wygląd, głęboko nawilża. Czyni cerę miękką i jedwabiście gładką.

Jest ok, ale nie do cery wrażliwej, bo może podrażniać

Bardzo lubiłam to mleczko ze względu na jego konsystencję - a mianowicie jest rzadkie. Takimi lepiej się ściera makijaz, a wacik się nie rwie.

Zalety:
1. Tanie.
2. Faktycznie pomaga jeśli chodzi o trądzik.
3. Dobrze się ściera makijaż.
4. Jest go dużo.

Wady:
1. Ciężko jest je dostać, teraz praktycznie jest już wycofane z większości drogerii.
2. Może podrażniać, skóra może być po nim zaczerwieniona.

Używam tego produktu od: kiedys używałam, obecnie mam jeszcze jedno nieskończone opakowanie
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam już

Mogło być lepiej.

Mleczko dostałam od cioci mając nadzieję, że okaże się dobre niestety nieco się zawiodłam. Na plus mogę zaliczyć konsystencję i cenę . Czy jest faktycznie działa antytrądzikowo nie wiem jednakże po stosowaniu nie zauważyłam zmniejszenia ilości pryszczy, ale przywykłam już do tego, że im mniej o cerę dbam tym jest z nią lepiej. Jest dosyć wydajny [używam od miesiąca, a niewiele go ubyło] Niedokładnie zmywa makijaż!! a więc nie spełnia swej podstawowej funkcji. Nieco irytuje mnie zapach, który wydaje mi się czystą chemią.

Podsumowując. Można kupić, nie jest najgorsze, ale można też znaleźć o wiele lepsze. : )

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie lubie go!

Mało wydajny, słabo zmywa makijaż, cena jak na takie coś to tylko zmarnowanie pieniędzy, piecze w oczy no i jak już wspominałam nie ma żadnych plusów oprócz tego że w miarę ładni pachnie a największym minusem jest to że nie robi tego co powinien czyli nie zmywa dokładnie pudru, tuszu i eyelinera i nie jest wydajny!

w porządku

Mleczka używam do zmywania makijażu oczu. Nie jest tego dużo - jakieś jasne cienie, czasami czarna lub brązowa kredka no i obowiązkowo tusz do rzęs. Z tym radzi sobie świetnie. Ma ładny zapach. Kiedyś używałam go też do zmywania fluidu i nie zapchał ani nie wysuszył cery. Ogólnie rzecz mówiąc jestem zadowolona. Nie daję 5 gwiazdek, bo szczypie w oczy, jeśli nałożę go zbyt dużo na wacik.

Nie wiem czy kupię go w przyszłości, bo chciałabym wypróbować płyny micelarne.

BArdzo dobre mleczko!

Bardzo miło wspominam używanie tego mleczka;) Miało bardzo przyjemny arbuzowy zapach i lejącą się konsystencję. Ładne opakowanie. Nie podrażniał skóry, nie szczypała. Dobrze zmywał makijaż. Działąnia antybakteryjnego nie zauważyłam... Wydajne, tanie, poręczne opakowanie. Dobrze zmywał krędke, tusz, podkład.

Używam tego produktu od:2 lata temu

nie!

Zdecydowanie nie polecam!
Kupiła mi go kiedyś mama,i już sam zapach mnie odrzucał jednak postanowiłam spróbować.
Mleczko niedokładnie usuwa makijaż i przy tym zapycha twarz.. jest nie przyjemne dla mojej cery. Na drugi dzień pojawiały się zaskórniki.
Więcej go nie kupie!

Używam tego produktu od:używałam jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

zadowalający

Ogólnie lubię kosmetyki z tej serii.
Kosmetyk dobrze się sprawdza i spełnia swoje zadanie.
Skóra jest świeża, nawilżona i przede wszystkim oczyszczona. Oczywiście nie można nie wspomnieć o zapachu, cudny ;) Polecam, na pewno będę go jeszcze długo używać

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3?

to nie to

Zapach na minus, pieką po nim oczy, zmywa makijaż, ale trzeba się z tym namęczyć, nie ma odczucia tłustości.
Nieporęczne opakowanie. Zamknięcie jest niedokładne, i nawet, gdy dokręcone, mleczko wypływa i barwi zawartość kosmetyczki/szafki etc. na cukierkowy róż.
Nie polecam dla osób z wrażliwą cerą.

Podsumowując:
+ nie ma odczucia tłustości
+ nie zapycha
- zapach
- pieką po nim oczy
- ciężko zmywa się makijaż
- beznadziejne zamknięcie

Używam tego produktu od: 14.07.2009
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

bardzo dobry dla nastolatki

Ładny różowy kolor, przyciągające oko opakowanie, używająca tego mleczka dobra koleżanka... Jako szalona 15 (tak, miałam wtedy coś koło tego) pobiegłam po ten produkt. Jak na sam początek przygody z makijażem, nie znałam się w ogóle na produktach, a moja wiedza opierała się na wiedzy koleżanki.
Zapach był ładny, chociaż chemiczny i obok arbuza to nie stało.
Nie pozostawiał tłustej warstwy na buzi, co dla mnie było i w sumie jest dalej ogromnym plusem.
Makijaż dobrze był usunięty, nawet z wodoodpornym tuszem dawał sobię radę.

Super.

A moim zdaniem to mleczko jest super.
Bardzo mi się podoba.
Zgodzę się tylko co do zapachu..
Nie pachnie arbuzem.
Dobrze zmywa makijaż. Ja maluje się lekko, więc nie mam z tym problemu.
Może po prostu nie nadaje się do zmywania tapety.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Według mnie dobry.

* Ma ładny zapach
* makijaż zmywa dość dobrze
* jest baaardzo wydajny
* ma lekką konsystencje

Według mnie beardzo dobry. Trzeba jednak uważać, żeby za dużo nie dostało się do oka, bo wtedy szczypie.

Używam tego produktu od: około 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Niecierpie go

Jest okropny, żałuje, że wydałam na niego pieniądze. Mleczkiem tym staram się zmywać oczy. Konsystencja jest za rzadka, mleczko spływa z wacika i z twarzy, kiedy tylko przyłożyłam wacik do oka, zaczęło sie szczypanie i pieczenie, nie mogłam zmyć makijażu, oko zaczęło łzawić i efekt był taki, że makijaż spłynął ze łzami, oko łzawiło przez dobre 5 minut. Zapach mleczka jest jakiś dziwny, apteczny, nie podoba mi się, w ogóle nie czuć w nim arbuza. Dzięki różowemu kolorowi mleczka, mam wrażenie, że jest nafaszerowane chemią. Bardzo źle zmywa makijaż, męczę się nad demakijażem dobre kilkanaście minut, a mimo to nadal mam resztki makijażu na oczach. W życiu nie miałam tak beznadziejnego mleczka do demakijażu.

Używam tego produktu od:dwóch miesiący