Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy krem matujący redukujący blizny i przebarwienia (stara wersja)

Antybakteryjny krem matujący niezwykle skutecznie redukujący blizny i przebarwienia potrądzikowe z gruszka, potasem i perłami matującymi. Znacznie przyspiesza gojenie wyprysków, hamuje powstawanie nowych wykwitów, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych, długotrwale matuje i nawilża, doskonale wygładza, chroni przed promieniami UVA/UVB.

lubiliśmy się

Fajny kremik. Ładnie matował co prawda nie na cały dzień male efekt i tak zaskakiwał. Bardzo przyjemny zapaszek i lekka ochrona antybakteryjna na plus.Tani a przy tym wydajny.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jestem bardzo zadowolona. Zazwyczaj jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy to wybieram droższe kosmetyki, jednak teraz pokusiłąm sie na coś tańszego i jestem zachwycona! W trakcie używania produktu zniknęły mi blizny po tradziku (używałam też w tym czasie antybiotyku, ale sądze że ten krem przyśpieszył ten efekt). Plus za mega wydajność oraz bardzo przyjemny zapach. Krem za zapycha porów, łatwo się rozprowadza. Może nie jest do końca matujący, ja jednak nie potrzebuje dużo. Polecam wszystkim.

Geniusz! EUgeniusz!

Używam kremu na dzień, choć producent poleca go też na wieczór. Co zaobserwowałam to mat. Na pewno nie trwa on wiele godzin, ale latem jakieś 2-3 godzinki, jak jest chłodniej to około 4. Jak na kremik drogeryjny to bardzo dobry wynik! Co do oczyszczania... od tego jest żel, ale pory są mniej widoczne. Po kremie nigdy mnie nie wysypało i nie zapchało. Puder trzyma się dłużej, aniżeli miałby wystąpić solo. Delikatnie nawilża i nie pozostawia tłustego filmu. Ma lekką konsystencję i wystarczy niewiele, aby pokryć kremem całą buzię i szyję. Opakowanie... tubka jest na pewno bardziej higieniczna, poręczna, jednak jeśli wydobędzie się za dużo produktu to nijak go tam nie włożycie z powrotem. ;)

Szczerze polecam!

PS. U mnei skład jest troszeczkę inny niż ten na wizażu... ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 op w trakcie

zdecydowanie tak

Ostatnio nie mogę go nigdzie znaleźć;( Jest świetny, bardzo go lubiłam...

+ rozkoszny, cudowny zapach
+ niedrogi
+ matuje i poprawia koloryt skóry
+ długotrwale utrzymuje się na skórze
+ przyjemna konsystencja
+ łatwo się rozprowadza i wchłania

Minusów nie znajduję. Naprawdę polecam!

Chyba go wycofali :(

Moge polecic ten krem z całego serca !! To co gwarantuje producent jest prawda. Pomaga zwalczyc tradzic i przebarwienia. Ma super konsystencje i zapach gruszki.

NIESTETY nigdzie nie moge go znalezc :(

super krem

Trądzik mam od kilku lat. nie znalazlam jeszcze idealnego kremu,ale ten jest bliski perfekcji!
Matuje cudownie, pachnie rowniez cudownie!
przeabrwienia bladly,ale tylko podczas stosowania 1 opakowania.
odejmuje pol gwizdki za srednia konsystencje,poniewaz czasem krem po nalozeniu sie roluje,kiedy da sie go zbyt duzo. jest dosc wydajny i tani!
polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 op

działa cuda!!!

Mam bardzo jasną, suchą i wrażliwą cere i nieraz pojawiają mi się na niej małe krostki a po nich ciemne plamy, nie wiem czy mogę nazwać to bliznami ale strasznie te plamy po krostkach schodzą...;/ no i znalazłam ten kremik:D stosowałam go tylko na te miejsca które tego wymagały
plusy:
- wybiela plamy po bliznach w ciągu 1 dnia,
- pięknie pachnie,
- nie jest drogi,
miunsy:
- wydaje mi się że wraz ze zmianą opakowania produkt troche sie zmienił, jest bardziej rzadki,
- trzeba uważać żeby nie nakładać go zbyt wiele, bo później się ,, wałkuje"
Ogólnie polecam go dla osób z niewielkimi problemami na skórze.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie używania 3 opakowania

Dobry

Używałam go dość długo. I ogólnie byłam bardzo zadowolona. Przestałam, bo zniknął z półki mojego sklepu.

Zalety:
- w miarę przystępna cena
- matuje

Wady:
- może lekko przesuszać cerę
- pozostawia żółto szare smugi jeżeli nałożymy go zbyt dużo lub niezbyt dokładnie rozprowadzimy

Zbyt wiele nie mogę o nim napisać. Nie jest zły, chociaż znalazłam lepszy.

Dobry!

Mam cerę mieszana, krem bardzo dobrze matuje od razu po nałożeniu ( ok.6h), fajnie wygładza, faktycznie zapobiega i leczy trądzik, wygładza, ma przyjemny zapach, nie zapycha, jest dość wydajny, szybko się wchłania, łatwo dostępny, niska cena. POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH

Pokochalam go od pierwszego uzycia, pieknie pachnial, znikly mi po nim blizny, swietnie matowil wrecz cudenko za grosze i najwazniejsze pomogl mi w walce z zaskornikami.. z duma moglam postawic go na półce.. uzywałam codziennie, kiedy sie skonczyl rozcieplam pudeleczko aby wydobyc ostatnie resztki :D szczesliwa szlam po niego do drogeri po czym.. okazało sie ze go nie ma.. przeszłam 3 inne drogerie, cale centrum handlowe, bylam w innych miastach.. i do teraz nie moge sie pogodzic ze albo wycofali go z produkcji ale nie ma go w miejscach ktorych szukam.. widzialam tylko nowa serie z PERFECTY ale nie mam ochoty nawet probowac.. szukałam po internecie jednak nic SLAD PO NIM ZAGINAL.. szkoda ze tylk jedno pudeleczko jednak jestem pewna to byl moj KWC.

GDYBY KTORAS Z DZIEWCZYN MIALA DO NIEGO DOSTEP PROSZE O KONTAKT POPRZEZ PRIV, ODKUPIE, ZAMIENIE, DOPLACE.

Używam tego produktu od: bardzo dawno ale uzywałam ponad miesiac

całkiem spoko

na początek napiszę, że mam cerę mieszaną, zaskórniki na brodzie i w strefie T ćwiece się jak żarówka, wszystkie kremy zapychają mi pory albo podrażniają bo moja skóra jest też wrażliwa. Tyle tytułem wstępu :)

na plus
+ tani, latwo dostępny
+ jak na krem matujący, ale nie wysusza skóry tak jak inne tego typu specyfiki (że nawilża to moze za duzo powiedziane ale jest ok)
+ bardzo szybko się wchłania
+ naprawde matuje!! na jakies 4 godziny, ale zawsze
+ skóra jest po nim gładka i miła w dotyku
+ przyspiesza gojenie wypryskow
+ zwęża pory, troche zmniejsza zaskórniki
+ zmniejsza widoczność zaczerwienien (np gdy nie uda mi sie powstrzymac i sobie cos wycisne)
+ zapach jest całkiem spoko. nie smierdzi i jest dosyc delikatny

na minus
- mała pojemność i dosyć mało wydajny. szybko sie konczy
- troche piecze przez chwile po nalozeniu, ale wkoncu to krem antybakteryjny wiec te 2 sekundy mozna mu wybaczyc

jak widać duzo wiecej plusow niż minusow, a wiec polecam... na pewno jeszcze go kupie, ale wczesniej poeksperymentuje z innymi :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno zwykłe

super!

Kupiłam gazetę "Dziewczyna" i znalazłam w niej próbkę kremu matującego Perfecta No Problem!
Dzisiaj postanowiłam go przetestować i...jestem pozytywnie zaskoczona! plusy to przede wszystkim:

*boski zapach
*miękka cera po użyciu kremu
*całkowicie zmatowił zaczerwienienia
*użyłam go o 7:30 rano i wciąż mam gładką, matową cerę bez zaczerwienień
*jest lekki
*szybko się wchłania

W sobotę lecę do sklepu, kupię sobie największe opakowanie jakie znajdę:)
Polecam:)

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: pół saszetki:)