Eva Sun, Super Express (Przyspieszacz opalania)

Eva Sun, Super Express (Przyspieszacz opalania)

Pochodna tyrozyny, jako stymulator melaniny, przyspiesza opalanie zarówno na słońcu jak i w solarium. Olej ze złotej palmy zapobiega fotostarzeniu. Filtry UVA i UVB chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca. Wzmacnia i utrwala opaleniznę.

życiowy niezbędnik

Po prostu świetny kosmetyk:
jako przyspieszacz - bardzo dobry, chociaż w tej dziedzinie nieco skuteczniejszy wydawał mi się spray kakaowy ziaji
jako balsam - cudo, świetnie nawilża, wygładza, nie piecze po zastosowaniu - wręcz ulga po np. goleniu, szybko się wchłania, pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku
Absolutnie nie wyobrażam sobie że może go kiedyś zabraknąć!

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Pozostanie ze mną na zawsze :)

Lato 2010 upływało szybko, a ja nie byłam ani troszkę opalona :(
Znajomi po powrocie z urlopów prezentowali piękną opaleniznę, a ja straszyłam w pracy bladością swojej skóry.
Postanowiłam nadrobić zaległości w jeden weekend i w tym celu zakupiłam przyspieszacz opalania eva :)
Stosuję go również podczas tegorocznego lata i już nie wyglądam jak biała zjawa ;)

PLUSY :)
+ naprawdę przyspiesza opalanie - wystarczyły 3 godz. na słońcu i wyglądałam jak po powrocie z nad morza :D;
+ nie wysusza skóry;
+ chroni przed zaczerwienieniem i oparzeniami słonecznymi;
+ dość gęsta konsystencja przypominająca krem;
+ bardzo wydajny;
+ łatwo się rozprowadza;
+ szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze;
+ pięknie pachnie.

Minusów w moim odczuciu brak :)

Używam tego produktu od: wakacji 2010
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Jestem zadowolona

Kosmetyk stosowałam jedynie na słońcu i jestem bardzo zadowolona z efektów. W tym roku również zabieram go na wakacje. Jest wydajny, szybko się wchłania i faktycznie przyśpiesza opalanie. Trzeba jednak uważać i nie pozostawiać go na słońcu bo strasznie się nagrzewa i staje się lejący.
Wielkim atutem jest także działanie ochronne. Skóra nie poparzyła się słońcem, i nie wysuszyła, a moja ma ku temu skłonności.

Używam tego produktu od:roku (zeszłe wakacje)
Ilość zużytych opakowań:jedno

mój faworyt

Jest to najlepszy spośród przyspieszaczy opalania, jakie do tej pory testowałam.
Przede wszystkim skóra po nim od razu jest brązowa. Mnie wystarczyło 2-3 razy wyjść na słońce, by zobaczyć pierwsze efekty. Normalnie na lekką opaleniznę muszę czekać 2 tygodnie, bo mam prawie białą skórę. Nie ma mowy o zaczerwienieniach i pieczeniu. Szybko się wchłania, nie jest tłusty ani lepki, ma kremowy zapach.

Jego największą zaletą jest cena - w sklepie Polleny 6,50 PLN ;-D.

Jedyny mankament, za który jednak nie pozbawię go gwiazdki, to opakowanie. Krem jest bardzo gęsty, a otwór w butelce malutki. Pod koniec będę musiała ją rozciąć, bo całe mnóstwo kosmetyku zostaje w środku. Jest to jedynie malutka chmurka na firmamencie mojego zachwytu ;-D, bo poza tym przyspieszacz ma same zalety.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

KWC

Podpisuję się obiema rękoma pod wszystkimi zachwytami:) Tego lata (mimo, że leżałam cały dzień plackiem na plaży) nie było widać żadnych efektów;( jedynie nabawiłam się poparzeń.. wyszukałam ten przyspieszacz opalania na KWC i postanowiłam go zakupić :D i po raz kolejny się nie zawiodłam :* wystarczyło kilka h żeby moja skóra nabrała złocistego odcienia:) w końcu zaczęłam się opalać na brązowo (a nie na czerwono jak wcześniej;/) Do tego szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Lato się skończyło a ja dzięki temu kremikowi zyskałam opaleniznę w krótkim czasie ;D na nast wakacje napewno bd do niego wracać :)

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

cud, miod i orzeszki :)

Przyspieszacz naprawde super! Kilka dni temu, gdy bylam na basenie wysmarowalam sie nim, polezalam jakis czas na slonku, wstaje, patrze a tu piekna brazowa opalenizna. Byl to moj pierwszy raz z przyspieszaczem na slonku. Wczesniej uzywalam jedynie balsamu 10 do opalania, wiec slonko mnie troche chwycilo, a po przyspieszaczu- istna czekoladka.
Teraz czekam na kolejne dawki slonka, by znow moc uzyc tego cuda.
Polecam :)

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo dobry za niską cenę

Świetny kosmetyk,wprawdzie nie zauważyłam w nim drobinek świecących:) ale faktycznie ładnie pachnie, nie pozostawia tłustego filmu i po kąpieli słoneczej nie jestem czerwona jak raczek tylko ładnie zabroązowiona. Przyspieszacz godny polecenia.Używam tego produktu od:tygodnia

REWELACJA!!!

Świetny kosmetyk!! Dzięki niemu naprawdę szybciej się opaliłam. Już nie muszę leżeć całymi dniami na słońcu, aby choć odrobinę zbrązowieć. Teraz efekty opalania widzę już po pierwszym dniu.
A żeby nie przesadzić, to używam na skórę posmarowaną przyspieszaczem dodatkowego kosmetyku z filtrem. Z resztą też Eva Sun. Raz zapomniałam i opaliłam się aż za bardzo ;)
Generalnie, to jest on wydajny i fajnie pachnie. Teraz chyba wygląda trochę inaczej- jak kupowałam go ostatnio miał już ładniejszą naklejkę ;]
Lubię w nim też samo opakowanie- bardzo poręczne, w sam raz na plażę.
Do tego wszystkiego niska cena!! Ostatnio kupuję go w sklepie internetowym polleny ewy. Jest tam tańszy niż w marketach! :>
Z czystym sumieniem POLECAM wam ten kosmetyk!!

Mój ulubiony! :)

Przyspieszacz jak dla mnie rewelacyjny. Dobrze się wchłania, ma fajną konsystencję, jest bardzo wydajny i do tego tani. Mam po nim ładny kolor opalenizny :)
Używam go od kilku lat. Niestety w tym roku nigdzie nie mogłam go znaleźć w swoim mieście, więc kupiłam inny, ale na pewno jeszcze do niego wrócę :)

Polecam!

Wypad na plażę, zapomniałam ulubionej emulsji do opalania..
W biegu wleciałam do drogerii po jakiś tańszy produkt.. wybrałam Przyspieszacz Eva.. i?
Jestem bardzo zadowolona z wyboru.. Szybko się wchłania, ma delikatne złote drobinki..dość szybko się opalam, i oto podczas kilku godzin na plaży z bladziocha stałam się nieźle opalona..
Jednym słowem polecam!

Używam tego produktu od: tydzień

świetny !

kupiłam tydzień temu, stosowałam troszkę ale dzisiaj przetestowałam ten przyspieszacz w 100%:) szczerze nie liczyłam na duży efekt, ponieważ po zeszłorocznym używaniu przyspieszacza Sorayi nie sądziłam, że ten się sprawdzi..
ale kupiłam pod wpływem opinii:)

po dzisiejszym opalani, wyglądam jakbym tydzień smażyłabym się nad morzem przy codziennym wylegiwaniu się na plaży 6h ;)
na mojej skórze produkt się ładnie wchłania, nie zostawia filmu tłustego :) jest wydajny :) konsystencja świetna, posiada filtry ;)

jednak odejmuje gwiazdkę, ponieważ nie jest wodoodporny :(

Używam tego produktu od: tydzien..
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno :)

Nie dla mnie... :/

Kiepski...kupiłam ten produkt za namową koleżanek...
Nie odpowiada mi...ciężko się wchłania,zostawia na skórze nieprzyjemnie śliską, tłustą, lepiącą się warstwę...mało wydajny. Nie zauważyłam też,aby moja skóra szybciej nabierała brązowego kolorytu. Jedynym plusem jest niska cena... nawet w najmniejszym stopniu nie zastępuje mi ulubionej emulsji do opalania Kolastyna :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno