Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Pielęgnuje i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, zawiera tlenek cynku. Do twarzy i ciała. Od pierwszych dni życia.
Krem ochronny jest szczególnie delikatnym produktem do codziennej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Dzięki zawartości tlenku cynku, talku i olejów mineralnych zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Dodatkowo tlenek cynku sprawia, że krem chroni przed szkodliwym działaniem wiartu i promieni słonecznych ( faktor 4 ). Krem łatwo się rozprowadza. Nie zawiera konserwantów i barwników.
Produkt posiada opinię IMiD oraz atest PZH.

MILE ZASKOCZONA

POSIADAM CERĘ MIESZANA LECZ CZASEM PRZESUSZONĄ I TEN KREM OKAZAŁ SIE ZBAWIENIEM DLA MOEJ CERY
NIE ZAPYCHA
FAJNIE NAWILŻA
DOBRY POD PODKŁAD

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Używam tego produktu od: 8 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 2 OPAKOWANIA

Sentyment

Ten jest mi bliższy niż Nivea. Jak widzę tego ślicznego misia aż się łezka w oku kręci. Lata temu, na wszystko. Na obdarte kolana i łokcie po rowerze. Na oparzenia najlepszy. Zapach super. Ach ten sentyment. Zawsze mam go w domu.

Niezastąpiony na podrażnienia

Używam go tylko na podrażnienia, np. po goleniu, albo poparzenia słoneczne.
Po posmarowaniu daje się odczuć natychmiastową ulgę i ukojenie, dobrze nawilża i regeneruje podrażniony naskórek. Ma delikatny zapach. Jest wydajny i tani.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 3 lub 4

Delikatne cudo

Krem skierowany jest głównie dla dzieci i niemowląt, bo ładnie pielęgnuje. Dość ubogi skład, bezpieczna pozycja dla każdej skóry.

Nie wyobrażam sobie twarzy bez nawilżania kremikiem bambino. Tym bardziej nie wiem co bym zrobiła, gdyby nie on po opalaniu.
Najbardziej skuteczny, najbardziej bezpieczny i delikatny krem, nie tylko dla dzieci.

Świetny efekt uzyskuje się w czasie zimy.
Gdyby nie wysmarowana buzia, moja twarz po przyjściu z mroźnej pogody byłaby sucha, a tak, krem utrzymuje się cały dzień, wchłonięty daje skutek nawilżenia i wygładzenia.

Reasumując - najlepszyi niezastąpiony.

Używam tego produktu od: dzieciństwa
Ilość zużytych opakowań: wiele

CUDOWNY!!!!!!

Kremu, jak zapewne większość z nas, używałam w dzieciństwie. Skuszona sentymentem postanowiłam zakupić go sobie w celu smarowania nim bardzo wysuszonych miejsc na ciele (kolana, łokcie). Pewnego wieczoru, z lenistwa gdyż tylko BAMBINO miałam pod ręką, posmarowałam nim twarz. Rano nie mogłam się nadziwić efektom. Skóra była nawilżona, jasna, promienna. Krem ten stosuję na twarz już od miesiąca. Zniknęły mi wszystkie niedoskonałości, skóra wygładziła się. Coś WSPANIAŁEGO. Żaden krem nie przyniósł na mojej twarzy takich efektów jak ten. POLECAM!

Kremu używam od kilku tygodni, sprawdza się idealnie uzywam go głównie na noc, pięknie pachnie , nawilża i wygładza skóre. Idealnie się sprawdza jako baza pod makijaż, z pewnoscia zagosci przez długi długi czas w mojej kosmetyczce, Polecam produkt!

Niezastąpiony

Markę Bambino znam doskonale jeszcze z czasów dzieciństwa. Kilka lat temu zaczęłam regularne stosowanie i z pewnością ten krem zostanie ze mną na dlużej. Jest wszechstronny, nadaje się doskonale do mojej suchej skóry, zimą wręcz niezastąpiony, doskonale chroni i odżywia, koi drobne zaczerwienienia. Inne kremy na zimę mogą się przy nim schować. Używam go jako kremu na dzień jak i na noc, po wchłonięciu także pod makijaż i nic nie spływa (opróc lata, wtedy krem jest za ciężki ale i tak czasem zdarza mi sie go użyć), na spierzchnięte usta, jako maseczkę na twarz, krem do rąk i paznokci oraz na suche partie ciała. Co istotne krem posiada filtr UV, co prawda niski ale wiele kremów na dzień nie posiada filtrów w ogóle. Fajne wytrzymałe opakowanie. Gdy do tego zestawienia dodamy cenę, to już nie mam nic więcej do dodania, kupuję większe opakowanie w biedronce za niecałe 6 zł :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie sprawdził się

Mam cerę przesuszoną, niezwykle wrażliwą i skłonną do wyprysków, więc przyznaję, że znalezienie dla mnie kremu, graniczy z cudem. Ten, niestety, także nie dał rady. Nie nawilżał ani trochę, wręcz odwrotnie, nieprzyjemnie ściągał skórę i powodował, że stawała się szorstka i nieprzyjemna. Nie łagodził podrażnień, wręcz je zaogniał, po nałożeniu w miejscach wrażliwych, skóra piekła. Trudny do rozsmarowania, nie nadaje się pod makijaż. U mojego chłopaka, który ma cerę normalną, niewrażliwą także się nie sprawdził, nie zredukował suchych skórek, nie nawilżył.
Plus za dobry skład.

Ilość zużytych opakowań: pół

idealny , od małego zawsze gości w moim domku :D

Od małego byłam chowana na kremie babino
wszystkie problemy skórne byłe rozwiązywane właśnie tym kremem
Plusy
+niska cena
+piękny zapach
+wszędzie można go kupić
+idealna konsystencja
+wygodne opakowanie (poręczne)
+fajny składzik

Ogólnie polecam nie stwierdziłam żadnych minusów

Używam tego produktu od: 1 dnia życia ;D
Ilość zużytych opakowań: wiele

Świetny!

Naturalny, wprost idealny do mojej atopowej skóry.
- Pielęgnuje, nawilża skórę
- Pozostawia uczucie ukojenia
- Konsystencja jest na -, lecz to norma przy takim kremie i to zupełnie nie wpływa na moją opinię ;)

Idealny do zaczerwienień na skórze, polecam !

MÓJ KWC

Przede wszystkim zapach! uwielbiam go!
Po drugie nawilża, odżywia, skóra jest gładka i nie jest wcale tłusta i się nie świeci z rana gdy go nakładam na noc. Kremowa konsystencja, nie zapycha. Nie miałam po nim żadnych problemów, nawet bardziej bym powiedziała, że on chroni, pomaga i koi.
Po trzecie jest bardzo dobrze dostępny i cena jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Niezastąpiony.

+ delikatny zapach
+ głęboko nawilża, odżywia skórę
+ nie pozostawia tłustego filtru
+ skóra jest gładka i jędrniejsza
+ nie zapycha ( stosuję go często na twarz)
+ niska cena
+ jest wszędzie dostępny
+ kremowa konsystencja

Wolę Bamibino od Nivea ze wzg. na zapach, zapach Nivea niestety jest obecny we wszystkich ich produktach i stał się dla mnie nieco irytujący, więc wybrałam Bambino :)

Używam tego produktu od: pierwszego roku życia :)
Ilość zużytych opakowań: milion pięćset, sto dziewięćset :D