Babydream, Olejek przeciw rozstępom (stara wersja)

Babydream, Olejek przeciw rozstępom (stara wersja)

Olejek przeciw rozstępom to naturalny, wysokowartościowy środek do pielęgnacji skóry kobiety podczas ciąży oraz w okresie laktacji. Przy regularnych masażach zapobiega tworzeniu się rozstępów na brzuchu, piersiach, udach oraz pośladkach. Wyjątkowe połączenie olejku rumiankowego i migdałowego oraz olejku z jojoby pielęgnuje, a także działa ujędrniająco na skórę ze skłonnościami do przesuszania oraz wspomaga naturalne procesy odnowy skóry.
- zawiera olejek migdałowy i olejek z jojoby oraz witaminę E;
- nie zawiera barwników i konserwantów;
- nie zawiera oleju mineralnego.

Rewelka

Bardzo wydajna, używam od 5 miesiąca ciąży a teraz jestem w 7 i nadal ją mam przy użyciu 2 x dziennie. Nie mam ani jednego rozstępu i skóra jest w doskonałym stanie. Taniutki. Jedna wada to opakowanie. Ja przelałam do opakowania po mgiełce do włosów, bo oryginał ma tylko dziurę przez którą sie wylewa oliwka i kapie gdzie popadnie. A tak mam w spreyu. Oliwka ma ładny zapach i naturalne składniki.
Gorąco i szczerze polecam ciężarnym.

Używam tego produktu od: poczatku ciąży

O tak!

Olejek jest rewelacyjny. Doskonale natłuszcza i ujędrnia skórę na brzuchu. Jest gładka, nawilżona, odpowiednio natłuszczona, zero rozstępów. Używam na noc. Olejek bardzo dobrze się wchłania (oczywiście zależy od ilości nałożonego specyfiku). Tak do końca nie wiadomo jak z tą profilaktyką przeciw rozstpępową ponieważ to jednak sprawa indywidualna i zależy od naszych predyspozycji. Ja jestem bardzo zadowolona z działania tego kosmetyku. Nie do końca mi odpowiada zapach, taki dziwny jabłkowo-landrynkowy ale też nie przeszkadza szczególnie i nie wpływa na działanie.

Używam tego produktu od: cztery miesiące

ujedrnia i zapobiega

Super olejek, szkoda że nie miałam go podczas pierwszej ciąży. Jestem w 6 miesiącu ciąży, smaruję się nim codziennie od miesiąca i widac efekty, mam super gładką, jędrną skórę, jest elastyczna i nawilżona. Naprawde fajny kosmetyk za grosze. Polecam każdej przyszłej mamie, bo warto!

Używam tego produktu od: miesiac

Gdyby nie ten zapach

Olejek super ale zapach dla mnie nie do przejścia.
Z powodu tego zapachu smarowałam nim tylko łydki i muszę przyznać, ze pierwszy raz od baaardzo dawna miałam takie śliczne i gładkie kopytka.
Chętnie smarowałabym nim też wyższe partie ciała ale nie potrafię żyć z tym mdłym zapachem.
Dziwiło mnie, że dla kobiet w ciązy robi się takie intensywnie i mdło pachnące kosmetyki.
Teraz olejek jest w nowej wersji i jak to z nowymi wersjami bywa zapach lepszy ale właściwości niestety gorsze :(

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa

Świetnie nawilża ciało, dobrze się wchłania.
Atutem jest również delikatny, świeży zapach.
Jedyną wadą, która przeszkadza w użytkowaniu jest dziurka w butelce przez, którą dozuje się oliwkę.
Totalna klapa-oliwka ścieka po ściankach butelki:-(
Może spróbuję "przetransportować" ją do innego opakowania...

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań:

rewelacyjny

Jestem w ciązy i uzywam tego olejku od 3 miesięcy. Jest rewelacyjny.
Tani ! - dorwałam go w promocji więc cena jeszcze mniejsza.
Wydajny - uzywam juz 3 miesiące i nie wiem czy pół opakowania zużyłam.
ślicznie pachnie - trochę jakby jabłkowo.
Cudownie nawilża- smaruję nim brzuszek, piersi i tyłeczek po kąpieli na mokrą skórę i wycieram ręcznikiem. Skóra naprawdę jest super nawilżona.
Na pewno zostanie ze mna nie tylko na czas ciąży.
Wszelkie kosmetyki do biustu mogą się schować.

Używam tego produktu od:6m-cy

cuchnie

Z całym szacunkiem - mi on śmierdzi. Bezpośrednio z butelki - czymś alkoholowo-chemicznym, na skórze bezpośrednio po użyciu - przegnitą brzoskwinią, a potem ziołami, godzinę po użyciu - starowinką, która opiła się walerianą. Owszem, jestem w ciąży. Ale ten olejek miał być dla właśnie takich jak ja, dlatego nie mogę przejść obojętnie nad zapachem. Nie wiem, jak to możliwe, że Wam się tak świetnie wchłania - mi nie wchłania się tak szybko, godzinę po użyciu jestem cała tłusta, a przecież nie mogę godzinami śmigać po domu w stroju Ewy, masując się non stop i czekając aż olejek łaskawie się wchłonie. Zlokalizowałam dwa nowe rozstępy odkąd go używam - na biuście, a i skóra na brzuchu też przybrała jakiś dziwny kolor. Cudów nie oczekiwałam, więc tu się nie czepiam, ale komfort używania też jest ważny. Diablo wydajny, mimo iż nie żałuję go sobie. Nie polecam, raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

świetny

Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i przez cały okres jej trwania stosowałam dwa preparaty - Ziajkę mamma mia i właśnie ten olejek.
Mogę go (oba zresztą) polecić z czystym sumieniem - w czasie ciąży nie przybył mi ani jeden rozstęp - ani na piersiach ani na brzuszku. przyznam się, że mam kilka starych z czasów wahań wagi - na te nic nie poradził, ale to nie jego zadanie).
Ładnie się wchłania - daje się delikatnie wmasowywać. Stosowałam regularnie - rano i wieczorem - po każdym prysznicu. Można też stosować pod prysznic.

Ilość zużytych opakowań: jakieś 5

Olejek jest naprawdę świetny, ładnie pachnie, wydajny. Smarowałam się nim jak bylam w ciąży, by zapobiec rozstępom. Rozstepów nie miałam, ale czyja to zasługa - nie wiem czy olejku czy genów. Jedno jest pene nie ma co wydaać na jakieś bardzo drogie kosmetyki przeciw rozstepom mając dostęp do tego olejku.

Używam tego produktu od:2007

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego olejku. Kupiłam go jak byłam w ciąży w 2006-tym roku. Jedno opakowanie starczyło mi na całą ciążę. Smarowałam uda,brzuch,pośladki i piersi. Teraz jestem znów w ciąży. Chciałam spróbować coś innego. Kupiłam Ziajkę. Niby wszystko o.k. ale opakowanie nie starczyło mi nawet na miesiąc, a zaczęłam go stosować w 4-tym miesiącu ciąży, mój brzuszek był jeszcze mały. Wróciłam z powrotem do oliwki Rossman i smaruję się ile chcę i potrzebuję. Dokupiłam jeszcze krem do stóp z tej serii, fajnie chłodzi stopy i ładnie,miętowo pachnie.Nie miałam rozstępów po pierwszej ciąży i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Może niektórym paniom przeszkadzać konsystencja oleju,ale to właśnie jest olejek i dlatego jest wydajny. Szybko się wchłania. Ja osobiście polecam, szczególnie osobom, które nie stać na drogie kosmetyki.

używam od miesiąca,jestem w trakcie pierwszego opakowania Stosowałam dwa lata temu, jak byłam pierwszy raz w ciąży. Teraz w drugiej też stosuję

kiepski

Jestem we wczesnej ciąży więc działanie przeciwrozstępowe trudno mi oceniać, bo skóra jeszcze nie miała sie okazji rozciągnąć. Może się będę miała okazję wypowiedzieć później.
Jestem dla tego produktu grupą docelową i szczerze powiem, że na razie nie spełnia on moich oczekiwań.
Zapach to czyste szaleństwo. Smaruję się nim na noc, rano nie dałabym rady-bardzo silnie perfumowany. Zapach typowy dla tej serii czyli niesprecyzowany owocowy, ale mocny. Kupiłam po południu i w dniu kiedy jakoś mniej mnie wszystko drażniło, niestety się okazało, że wcieranie tego produktu po porannym prysznicu w ciało jest ponad moje siły. Zapach jest za mocny i potęgował poranne mdłości.
Aplikacja, abstrahując od zapachu, jest przyjemna. Olejek jest mało tłusty, wchłania się błyskiem, krótki masaż i nie ma śladu tłustości, czy lepkości. Niestety ceną za to są kiepskie właściwości pielęgnacyjne. Moja skóra stała się bardzo sucha i wrażliwa i niestety dla niej ten produkt to zdecydowanie za mało. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ten olejek dodatkowo wysusza skórę. Ani efektu natłuszczenia, ani efektu nawilżenia, po godzinie od aplikacji czuję jakbym nic nie wmasowała w skórę.
Brak jakichkolwiek pozytywnych efektów zniechęcił mnie do stosowania tego olejku. Myślę, że kiedy skóra będzie naprawę naciągnięta to aplikacja tego kosmetyku tylko pogorszy sprawę.
Sądzę, że ten olejek dokona żywota jako dolewka do żelu pod prysznic (w tej roli sprawdza się świetnie-sprawdziłam kiedyś) a do pielęgnacji skóry w trakcie ciąży będą mi służyć inne specyfiki, które sprawdziły mi się do tego celu wcześniej.

Używam tego produktu od: 4 tygodni regularnie, raz dziennie wieczorem
Ilość zużytych opakowań: w sumie 2, aktualnie w połowie drugiego

rozstępy i tak są

Uzywałam przez całą ciążę.I niestety rozstępy są straszne.Smarowałam głónie brzuch i tu glównie mam rozstepy.Piersi nie smarowałam i tutaj akurat nie mam ale to chyba zbieg okoliczności.
Sam preparat jest OK. NIe jest bardzo tłusty jak na olejek, zapach ok.
Wpierwszej ciąży samrowałam się Mustelą i miałam malutkie rozstępy w porównaniu z obecnymi więc dlatego stwierdzam,że oceniany produkt jest troche za słaby.Używałam tego produktu przez 10 miesięcy.