Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Pojemność 12,5 ml

Etiaxil, antyperspirant w kulce, ma unikalną opatentowaną formułę, która zapewnia efektywne działanie - długotrwałą ochronę przed potem. Wystarczy go zastosować tylko 2-3 razy w tygodniu, by uzyskać całkowitą ochronę. To prawdziwy bloker potu!

Uwaga! Etiaxil to nie jest zwykły dezodorant antyperspiracyjny! Przed zastosowaniem należy dokładnie przeczytać ulotkę, a potem przestrzegać tego co jest w niej napisane, ponieważ środek ten działa dość silnie i "samowolka" może prowadzić do przykrych konsekwencji.

Etiaxil, antyperspirant w kulce występuje w dwóch wersjach: dla skóry normalnej (z czerwonym kwadratem) oraz wrażliwej (z niebieskim kwadratem). Ma postać bezbarwnego płynu, który nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny. Nie testowany na zwierzętach.

ochronne, zapachowe, łagodzące, nawilżające
zapachowa
w kulce
wrażliwa, normalna
antyperspiranty

Lata temu go używałam, działał tak jak oczekiwałam. Od lat nie sięgam po tego typu blokery.

Kiedyś cieszyło mnie to, że nie pocę się w sytuacjach stresujących i moje koszulki są suche. Przyznaję, że moja wiedza na temat działania gruczołów potowych była znikoma. Moje oczekiwania spełniał i to było ok.

Po latach wiem, że nie jest dobre takie blokowanie gruczołów.
Nie sięgam od lat po tego typu produkty. Stosuję naturalne kosmetyki i skutecznie działają. Zapewniam, że to lepszy wybór.

Opakowanie małe. Aplikator w formie kulki. Produkt wydajny.

Świetny

Jest naprawdę super. Praktycznie po 1 aplikacji przez kilka dni nie trzeba używać żadnego innego antyperspirantu bo pachy są zupełnie suche. Ale trzeba uważać przy aplikacji żeby skóra była całkowicie sucha i nie przesadzać z ilością bo może piec i to strasznie.

u mnie działa

Często się pocę pod pachami i takie drogeryjne antyperspiranty nie dają rady. Etiaxil pomógł. Co prawda nie jest tani i ma niedużą pojemność, ale warto, bo działa. Należy uważać jeśli ma się wrażliwą skórę i nie stosować zaraz po depilacji, bo może szczypać. Zapach może nie najlepszy - ale pod pacha go nie czuć ;)
Ja ogólnie jestem zadowolona.

Genialny

Całe życie męczyłam się z nadmierną potliwością, dopóki koleżanka nie poleciła mi tego produktu. To prawdziwy bloker. Wiele osób pisze, ze piecze ich skóra ALE jest na to sposób, nie można używać tej kulki jak zwykle antyperspirantu czyli kilka razy jeździć po skórze, wystarczy raz przejechać i wtedy skóra nie piecze plus należy stosować się do instrukcji i nie stosować codziennie tylko co 2-3 dni. Zapach intensywny w chwili aplikowania ale mi nie przeszkadza, liczy się działanie. Totalnie po tym produkcie się nie pocę. I jest bardzo wydajny. Stosuje od lat i polecam z całego serca.

Moja skóra pod pachami przestała się pocić, ale za to stała się strasznie przesuszona

Etiaxil reklakowany od lat jako remedium dla osób z nadpotliwością przyciągnał moją uwagę jakiś czas temu. Nie był tani, za niedużą buteleczkę antyperspirantu z kulką trzeba było zapłacić ponad 40 zł. Ale kupiłam, bowiem problem z potliwością pod pachami spędzał mi wówczas sen z powiek.

Antyperspirant zapakowany jest w kartonik, wewnątrz którego znajduje się plastikowa buteleczka z tzw. "kulką". Właśnie z jej pomocą aplikuje się produkt pod pachami. Opakowanie raczej w skromnej, aptecznej szacie graficznej, zarówno kartonik jak i i buteleczka. Produkt zakupiłam w Super-Pharm, ale można go kupić również w aptekach i innych drogeriach. Zapach kosmetyku jest przeokropny, bardzo przesycony alkoholem. Wypisz, wymaluj wysokoprocentowy spirytus, szkoda więc, że producent nie spróbował choć trochę tego zapachu czymś zakamuflować.

Stosowałam Etiaxil w wersji niebieskiej dla skóry wrażliwej przez ponad miesiąc. I faktycznie problem z dużą potliwością znikł. Już miałam nadzieję, że to będzie jeden z tych wspaniałych produktów kosmetycznych, który zmieni moje życue. Jednakże, przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta, stała się jednak rzecz nieplanowana. Moja skóra pod pachami stała się tak wysuszona, że wręcz sypały się z niej niej przesuszone skórki. Etiaxil nie tylko szczypał w skórę pod aplikacji (tłumaczyłam to wysoką zawartością alkoholu w składzie, ale dla efektów postanowiłam przecierpieć), ale i spowodował, że skóra pod moimi pachami stała się ściągnięta, sucha i swędząca. I wtedy, po ponad miesiącu stosowania preparat zmuszona byłam odstawić. Skóra dosyć szybko powróciła do formy i zregenerowała się, jednak ja po Etiaxil więcej już nie sięgnęłam. Wariant dla skóry wrażliwej okazał się zbyt mocny dla mojej skóry.

Ideał

Idealny produkt na upalne dni. Wystarczy go użyć raz na 4-5 dni, Chyba najskuteczniejsze produkty, jakie do tej pory używałam - perspirex zielony i niebieski. Zielony używam przez cały rok, natomiast niebieski latem. Wcześniej używałam ten sam produkt pod nazwą Etiaxil. Dodatkowy plus - może go stosować zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Nie uczula i nie podrażnia skóry wrażliwej.

pomógł... na chwilę

Mam problem z nadmiernym poceniem. Może być mróz a pod pachami mokre plamy, czasami nawet na bluzie. Kupiłam Etiaxil na jesień ubiegłego roku. Oczywiście stosowałam zgodnie z ulotką. Na początku pierwsze dwa miesiące były super, ani minimalnej plamki nawet po ćwiczeniach. Niestety po około 3 miesiącach (pomimo tego iż etiaxil cały czas stosowałam) zaczęłam się po trochę pocić najpierw pod lewą, później pod prawą pachą. Wczesną wiosną wszystko wróciło do stanu sprzed użycia tego specyfiku. Zrobiłam miesiąc przerwy ale za drugim razem etiaxil już nie zadziałał ani trochę.

Nigdy więcej nie kupię tego produktu

Produkt niestety nie sprawdził się u mnie ponieważ przy każdym nałożeniu nieprzyjemnie piekł. Starałam się przetrwać pieczenie pach po jego użyciu ale efekt nie był wart cierpienia. Zdecydowanie nie polecam tego produktu ponieważ jest drogi, nie działa, ma paskudne opakowanie i zapach.

Etiaxil, Antyperspirant roll - on

Używałam różych ale ten dopiero mi pomół w nadpotliwości. Produkt chronił od potu .Czasem swędzi trzeba zadbać o to, żeby skóra nie była podrażniona i sucha,Używam na noc i zmywam rano.Nie plami ubrań.

Genialny!

Kupiłam antyperspirant w aptece pod względem wysokich ocen na wizazu.
I się niezawiadam!
Antyperspirant jest w świetnej cenie bo zapłaciłam za niego koło 16zl.
Stosuje go raz na trzy dni na sucha skore.
Bardzo ważna kwestia jest stosować się do zaleceń producenta. Nie nakładać po depilacji ani na mokra skórę gdyż wywołuje to dość mocne podrażnienia skóry.
Odczuwam komfort, skóra nie wydziela potu. Ideał wśród antyperspirantów typu bloker.

Działa i to jeszcze jak!

Już po jednej aplikacji antyperspirant sprawił, że przez prawie tydzień nie spociłam się ani odrobinę mimo, że był to środek lata! Produkt jest bardzo wydajny, może podrażniać więc ważne żeby stosować się do instrukcji. Nie jest to naturalny kosmetyk ale na wyjątkowe sytuacje jest niezastąpiony!

Drogi i mniej skuteczny od tańszych konkurentów.

Etiaxil nie sprawdził się u mnie zupełnie. Przy dużych problemach z nadmiernym poceniem się zwłaszcza w stresujących sytuacjach, które dotykają mnie 16h dziennie - ten produkt nie dał rady. W ogóle nie wierzę w zapewnienia producenta że dwie aplikacje dają 7 dni ochrony.
Produkt nie ma zapachu. Stosowałam go na noc jak większość blokerów potu. Początkowo robiłam to 2 razy w tygodniu, potem 3 razy w tygodniu. Po tym czasie i tak byłam zmuszona używać w ciągu dnia tradycyjnego dezodorantu. Kolejne tygodnie stosowała Etaixil codziennie i nic na mnie nie działał.