Delia, Coral, Acryl Nail Enamel Long-Lasting (Emalie do paznokci )

Delia, Coral, Acryl Nail Enamel Long-Lasting (Emalie do paznokci )

Szeroka gama kolorystyczna lakierów zawierających akryl, który ma za zadanie wyrównać płytkę paznokcia przez co otrzymujemy trwałą lśniącą powłokę. Paznokcie wyglądają naprawdę imponująco.

Cena: 4,5 zł / 10 ml

I <3 it!

Jak dla mnie super! Moim problemem jest fakt, że lakiery bardzo szybko odpryskują. Te są jednak inne. Spokojnie wytrzymują ok. 7 dni. Posiadam kolory 209 (czerwień) i 44 (czarny). W sumie nie mam się do czego przyczepić :)

Denerwujący, ale niezły.

Zalety:

- lakier jest dość trwały (tzn. nie odpryskuje zaraz na drugi dzień)

- nie schnie nie wiadomo jak długo - ok. 5 minut

Wady:

- trzeba nałożyć dwie warstwy tego lakieru, żeby kolor był taki jak powinien

Mam kolor czarny i po pomalowaniu jedną warstwą paznokcie są szare. A nie mam cierpliwości malować raz, czekać aż wyschnie, nakładać drugi i znów czekać... Ale jak się komuś chce, to polecam, bo przynajmniej nie odpryskuje od razu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Najlepszy!

Dla mnie to najlepszy lakier jaki miałam!
- niska cena
- szybko schnie
- na paznokciach trzyma mi się ok. 1,5 tygodnia!
- śliczny kolor (ja mam bordowy)
- bardzo wydajny

Ma pewnie więcej plusów, ale dla mnie te są najbardziej istotne :)

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno :)

tak!!!

Mam odcień 18 a miałam jeszcze inne. Lakier długo utzrymuje się na paznokciu, ładnie się prezentuje, jest niedrogi i szybko nie wysycha w butelce. nic dodac nic ując. same plusy. Napewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:dawna

Tragedia

Skusiłam się po przeczytaniu recenzji i nie jestem zadowolona :( Mam 2 kolorki-1 do frncha i intensywną,strażacką czerwień,która bardzo mi się podoba.Moje paznokcie są podniszczone,ale jedna bardziej,inne mniej.Tak więc na jednych powinien się lepiej trzymac.Ale...
Plusy:
+piękne kolory
+niska cena
+wygodnie.ładnie się maluje,bez smug

Minusy:
-już po kilku godzinach ściera się na brzegu paznokcia (mimo,że dosłownie nie robiłam NIC,co mogło by miec wpływ na pazurki)
-następnego dnia jest już mocniej odpryśnięty,po myciu głowy lub wykonywaniu czynności domowych całkowicie się ściera,odpryskuje i nie nadaje się do niczego.
Jestem rozczarowana,dobrze się zapowiadało,a tu klapa.Nie polecam.

REWELKA!

Jak dla mnie bardzo dobry. Trzyma sie u mnie okolo 4 dni bez odpryskiwania. Tylko raz mialam lakier drozszy i zalowalam niemilosiernie - kupilam za 17zł (nie pamietam nazwy).
Ten jest super:
Mam kolor 49. Na lakierze pisze zeby pomalowac dwa razy paznokcie.. ale mi w zupelnosci raz wystarcza!
+ Kolor jest piekny, trwały i co najwazniejsze..
+ BŁYSZCZY SIĘ..
+ nie robi smug!

nie to co inne ze juz po nalozeniu blask tracą :/
idac dalej..
+ tani i duzy!
+ mam go od ponad roku i nie zasechł!! (waznosc do 12.2009)
+ konsystencja - dla mnie odpowiednia, przynajmniej nie pastowata, n oale tez nie jak woda..
+ BARDZO Szybko schnie;

EDIT: 17.10.2008
Lakier utrzymał się na moich paznokciach 5 dni bez odpryskiwania ani ścierania!!! Jak dla mnie totalne KWC!!!

Minusów nie zauwazylam :-) Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: jedno, odcien 49.

nie zachwyca

Tak to jest, że zwykle zachwalane przez wszystkich lakery u mnie nie zdają egzaminu, co do konsystencji i rozprowadzania-tak jak to lakier niczym sie nie wyroznia, jest poprawnie. Problem sie zaczyna jeśli chodzi o trwałość, na dloniach-niecaly dzien, na stopach-4 dni i odpryskuje, więc bardzo krótko. Urzywalam go przez wakacje na same stopy, zamiennie z innymi kolorami i juz nie mam 3/4 butelki;) Kolor ladny, bardzo latwo sie zmywa z paznokcia-to na plus.

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

świetny

Po prostu szok. Używam jednej buteleczki tego lakieru od PONAD ROKU (!!!!!!!!!!!) i W OGÓLE nie zasechł. Konsystencja jest dokładnie taka sama, jak była rok temu. Trzyma się na paznokciach kilka dni. Uwielbiam.

Używam tego produktu od: ponad roku

ulubiony

Zalety: ładna buteleczka, ciekawe kolory, szybko schnie na paznokciach, wytrzymuje 3,4 dni. Jak na razie mam kupiony kolor czerwony, bordowy, brązowy, fioletowy - kupie sobie jeszcze coś w jaśniejszego.

Używam tego produktu od:od kilku miesiecy

ulubione

Mam pastelowe nr 5, 6, 9, 10 i jeszcze jeden, ale zatarł się i nie mogę odczytać.
Emalie bardzo szybko schną, nie zostawiają smug w czasie malowania. Utrzymują się 4 dni bez najmniejszych śladów odpryskiwania. Łatwo można je zmyć i nie trzeba się przy tym męczyć. Paznokcie bardzo ładnie lśnią. Mam je od półtora roku i żadna z emulsji nie stwardniała w słoiczku!Ich cena jest bardzo atrakcyjna. Dużym plusem są też kolory.

Czas używania produktu: 1,5 roku

Doskonały!

Mam swój ulubiony kolor, kupuję go wciąż i wciąż i do tej pory mi się nie znudził.
Długo poszukiwałam mojego koloru (delikatny róż, podchodzący pod naturalny odcień paznokcia). Kupowałam wiele lakierów, tych z wyższej półki i tych bazarowych. Dopiero Delia zaoferowała mi to czego szukałam.
Te lakiery mają bardzo przystępną cenę, długo się trzymają na paznokciach i mają super kolorki.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 5?

Średni

Jak dla mnie średni, ani dobry, ani zły. U mnie trzyma się koło 3 dni, jak dla mnie to żadna rewelacja gdyż wszystkie prace domowe wykonuję w rękawiczkach( pranie ,zmywanie, sprzątanie) więc 3 dni to minimum dla każdego lakieru. Nie jest spektakularnie trwały. Konsystencja może być. Cena dobra. Dla mnie dużym minusem jest to że kiedy jego żywotność dobiega końca strasznie odpryskuje. Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1