Helena Rubinstein, Surrealist Mascara (Tusz wydłużający)

Helena Rubinstein, Surrealist Mascara (Tusz wydłużający)

Pojemność 6,5 ml

Wydłużajacy tusz do rzęs, wzbogacony w naturalne (celuloza) i syntetyczne (long styling) polimery, dające spektakularny efekt. Rzęsy są wydłużone, podkręcone i idealnie rozdzielone.

Cena: 26 Euro / 6,5 ml

NAJLEPSZY !!!

Znakomity!! Moj najlepszy tusz jaki kiedykolwiek mialam, a mialam ich juz duzo. Musze jednak powiedziec, ze mam naturalnie dlugie, geste i ciemne rzesy, troche jasniejsze na koncach.

Ten tusz doskonale je podkreslil, mimo, ze sa geste, to wydawalo sie jakby bylo ich jeszcze 2 razy wiecej, a przy tym wygladalo to bardzo naturalnie. Piekna czern, dobra trwalosc. Roznice w stosunku do innych tuszow widac golym okiem, co zauwazyly rowniez moje kolezanki, dopytujac sie intensywnie jakiego tuszu uzywam :)

Kupilabym go jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze, gdybym tylko byla w stanie go gdzies dostac, neistety tusz jest juz nie do kupienia w naszych drogeriach- why ?????? Jestem tym faktem zdruzgotana :(

Może być, dopóki nie trzeba go zmyć

Nie osypuje się, długo utrzymuje się na rzęsach. Na początku miałam problem z aplikacją, bo za dużo tuszu lądowało na szczoteczce, ładna czerń. Na pewno w jakimś stopniu wydłuża rzęsy, może trochę podkręca. Ogólnie mógłby być lepszy

koszmar

Kupiłam go skuszona promocją na Truskawie. Tusz okazał się totalnym niewypałem. Nie podkręca, skleja rzęsy, trochę wydłuża. Całkowicie przekreśla go jednak fakt, że się rozmazuje i obsypuje. Po kilku godzinach robi "pandę" pod oczami.
Bardzo się rozczarowałam.

Używam tego produktu od:2 miesiące temu

Świetny!!!

Za namową Pani W Douglasie i poradzie kicia555:):) nabylam ów tusz i bozesz nareszcie tuszysko mam do perfekcyjnego dziennego makijazu:):) wydłuża niebotycznie,otwiera oko,podkręca(bardzo podobny do Glorius) i rozdziela..tu pokłon w stronę HR za to boskie rozczesanie bez paprochów ,bez sklejonych po 3:):)Chanel tak chwalony za rozdzielczość to Helence moze tylko pozazdroscić genialnego skladu i szczoteczki..Opakowanie tez mi sie podoba i chyba najbardziej ze wszystkich bo ja nie lubię deseni panter wiec minimalizm z odrobina nutki dekadencji jest jak najbardziej na miejscu w mojej kosmetyczce:):)Tusz świetny,polecam jak ktos szuka pieknej oprawy oka za dnia:):)Używam tego produktu od:tygodnia

Tusz jak tusz, nic specjalnego

Na plus:

-nie osypuje się
-wydłuża (ale tylko na początku jego używania)
-szczoteczka

Na minus:

-szybko się zeschnął
-po kilku użyciach przestał tak ładnie wydłużać rzęsy
-cena, zupełnie nie adekwatna do jakości przedmiotu

Używam tego produktu od: brak

Robi owadzie nóżki

Kupiłam ten tusz, bo był w promocji. Na szczęście nie zapłaciłam za niego 100 zł tylko 45 (truskawka).

Powinnam była pamiętać po moich przygodach z Lash Queen, że tusze HR są po prostu kiepskie.
Ten nie różni się praktycznie niczym od Lash Queen - takie samo kiepskie wydłużenie i pogrubienie, przy 2 warstwie zaczyna sklejać rzęsy i robi owadzie nóżki.
No, ileż się naklnę rano przy robieniu makijażu...

Mam nadzieję, że szybko znajdę jakiś zamiennik (w promocji oczywiście;)).

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry ale bezrewelacji

Tusz dobry ale nie ma co oczekiwac spektakularnych efektow. Eleganckie, ladne opakowanie, wygodna szczoteczka. Przez pierwsze trzy miesiace bylo niezle jednak rowno po uplywie tego czasu zaczal sie kruszyc :/Używam tego produktu od: ok 4 miesiecy

Średniak

Od razu napiszę, że tusz jest na pewno oryginalny, świeży i umiem się nim obsługiwać;) żeby nie było żadnych wątpliwości.
Na plusy można zaliczyć ładne opakowanie tuszu oraz trwałość- faktycznie nie osypuje się wogóle i nie rozmazuje. Dość ładny odcień czerni. Tusz wydłuża dość ładnie, może ciut pogrubia i na tym koniec. Nie podkręca za bardzo a efekt nie jest ani odrobinke surrealistyczny. Tusz przyjemny i warto go wypróbować, ale rewelacyjny to on niestety nie jest.
Edytuję recenzję i dodaję gwiazdkę! Jak trochę posiedział i zmienił konsystencję zrobił się całkiem niezły:) ogólnie uważam tusze HR za najlepsze!
Używam tego produktu od:miesiąc

Zdecydowanie NIE Surrealist

Kolejna próba z markowym tuszem z górnej półki zakończona rozczorowaniem.
Do zakupu skłoniły mnie:
1) nazwa i obietnica producenta
2) opakowanie
Co do opakowania zastrzeżeń nie mam żadnych. Zdecydowanie ładnie prezentuje się na toaletce.
Natomiast co do reszty zasrzeżeń jest już cała lista:
- skleja rzęsy produkując efekt muszych nóg
- pierwszą warstwę tuszu kładzie się niezwykle pracochłonnie; mam wrażenie że szczoteczka ślizga się po rzęsach zostawiając ledwie widoczną warstwę tuszu u nasady, końcówki prawie nietknięte
- przy drugiej warstwie wręcz przeciwnie, szczoteczka przesuwa się tępo no i produkują się musze nogi
- efekt po nałożeniu podwójnej warstwy zdecydowanie naturalny, o żdnym "surrealist" nie ma mowy.
Podsumowując tusz zdecydowanie poniżej przeciętnej.
Obietnice producenta dotyczą chyba zupełnie innego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

bardzo dobry, ale...

Lubię kosmetyki HR, ten również, choć spodziewałam się bardziej teatralnego efektu, ale do rzeczy :-) :
-tusz jest świetny jakościowo (nie skleja rzęs, nie ma problemu "owadzich nóżek", nie osypuje się)
-jest b. trwały, wytrzymuje spokojnie 12h, czasem nawet więcej
-używam go jakieś 3 miesiące i nie stracił na jakości, nie wiem, ile go jeszcze pozostało, ale wydaje mi się, że całkiem sporo, więc zakup uważam za dość opłacalny (tusze lancoma, których też używam są niewiele tańsze, a wystarczają na 1-2 msc)
-ładnie podkręca, rozdziela i wydłuża rzęsy - robi to jednak w bardzo naturalny sposób, kolejne warstwy niestety wyglądają nieestetycznie...

Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że obietnicą producenta (i konsultantki w perfumerii) był efekt sztucznych rzęs. Lubię mocno podkreślone oczy i stosując tusz na dzień jestem w pełni usatysfakcjonowana, jednak kupiłam go z myślą o wieczorach :-) chciałam czegoś naprawdę "mocnego", dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Uważam, że taka marka jak HR nie powinna mieć takich wpadek ze złym definiowaniem swoich produktów.

w sumie ok

tusz kupiłam w ciemno , nigdy nie kupuję wydłużajacych tylko pogrubiające... ale , ale o dziwo ten pogrubia!:) dobrze rozdziela za to wydłużanie jak w każdym innym.... efekt naturalny na codzień ale nie tak naturalny , ze nic nie widac jak w przypadku tuszow z grzebykiem np.... jets ok tylko , ze ja wole efekt sztucznych rzes a nazwa surrealist to troche za malo jak na zwyczajnosc efektu no i cena powalająca...Używam tego produktu od: pół roku

mój nr1

Mój ideał. Bardzo przedłuża, pogrubia, nie znalazłam jak do tej pory nic lepszeg,a porównywałam go z tuszami lancome, które wiele osób uważa za idealne.

Używam tego produktu od:nie pamiętam