Vichy, Capital Soleil, SPF 50+, écran anti-réactions visage et zones très sensible, Krem do twarzy przeciw reakcjom alergicznym

Krem do twarzy zapobiegający reakcjom alergicznym. Jest hypoalergiczny, bez konserwantów, bez środków zapachowych, bez środków koloryzujących, fotostabilny i wodoodporny. Preparat zawiera Eperulinę, przeciwzapalny składnik redukujący wrażliwość skóry. Preparat wskazany jest przy nietolerancji i nadwrażliwości na słońce: rumień, swędzenie, miejscowe wypryski.
Capital Soleil są to produkty ochronne z opatentowaną formułą Mexoryl XL. Zapewniają najlepszą ochronę i szczelny filtr przeciwsłoneczny, chroniąc skórę przed uszkodzeniami słonecznymi. Chronią równie skutecznie przed UVA (PPD 20) jak również UVB (deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry). Pomaga zapobiec powstaniu przebarwień na skórze.

ok

Krem kupiony jako zalecenie dermatologa. Bardzo dobrze chroni skórę, nie podrażnia i nie zapycha porów.
Przy tak wrażliwej skórze jak moja, nie było żadnych skutków ubocznych.
Niestety bardzo wolno się wchłania i kosztuje dość dużo przy tak małej pojemności.

Używam tego produktu od: 1roku

spełnia swoje zadanie.

Od kremów z tak wysokim filtrem wymagam by całkowicie chroniły przed słońcem.

Krem pozostawia na twarzy tłustą warstwę, ale nie zapycha.
Stosowałam go na różne partie mojego ciała.
Moja skóra często ma skłonność do alergii i nierównomiernego opalania się. Wystarczy ze jakis inny krem z filtrem starł się z małej części ręki/nogi/brzucha/dekoltu i od razu powstaje nieestetyczna czerwona plama, która jest poprostu poparzeniem słonecznym.
Dzięki gęstej konsystencji krem mozna nałozyca tylko i wyłącznie na spaloną plamę. Miejsce to wogole się wtedy nie opala, a cała reszta naszego ciała owszem, co ułatwia potem wyrównywanie się opalenizny,

Doskonała ochrona. Polecam.
(odejmuje gwiazdke za wysoką cenę)

Używam tego produktu od: uzywałam 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 6 próbek

rozczarowanie

Kupiłam ten krem bo stwierdziłam, że z Vichy będzie najlepszy. Niestety!Jest gęsty i bardzo wolno sie wchłania. Pomimo, iż mam bardzo suchą skórę to pozostawia on na niej tłusty faktor. Po nałożeniu na ten krem podkładu robi mi się na twarzy kruche ciasto!Trzeba się liczyć z niedogodnościami przy kremie z takim wysokim filtrem ale bez przesady! Dla przykładu, po użyciu próbek Antheliosa z La Roche Posay byłam super zadowolona!Nie wiem co pokusiło mnie na Capital Soleil ale na pewno błędu nie powtórzę!

Używam tego produktu od; miesiąca

dla mnie najlepszy

jedyny chyba dostepny na rynku krem z wysokim filtrem, ktory nie wywoluje u mnie wielkich, ogromnych, zmutowanych syfow. jestem chyba uczulona na jakis skladnik filtrow i zle je znosze, ale po tym kremie prawie mi nic nie dolega. znaczy zapycha troche i w zwiazku z tym robia mi sie zaskorniki, drobne syfki, ale nie ma dramatu. bardzo sie ciesze z tego powodu i jestem przeszczesliwa, ze taki krem w ogole istnieje.
jesli chodzi o przyjemnosc w stosowaniu, to jest ona umiarkowana. krem niby nie jest taki tlusty jak jego koledzy po fachu, ale dosc mocno sie klei i swieci. bieli delikatnie, w sumie mi to nie przeszkadza, makijaz na nim tez sie dosc dobrze trzyma (puder sam). wlasciwosci pielegnacyjne tez ma srednie - wole go nakladac na uprzednio wchloniety krem nawilzajacy.jak tego nie zrobie, to po poludniu troche piecze mnie buzia - jest taka przyschnieta. jedyne co mnie zastanawia, to to, ze daje on niska ochrone anty-UVA, inne kremy 50+ maja ja z reguly wieksza. z racji tego, ze mam naprawde duuuzy problem z filtrami, chyba przestane kombinowac i ten model zostanie ze mna juz na zawsze, mimo jego drobnych wad. polecam.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

nawet dobry

uzywałam juz chyba wszystkiego co ma wysoki filtr SPF i to chyba najlepszy kremik
nie podraznia
nie wysusza
nie powoduje krost !! :D
a mam cere baaardzo wrazliwa, suchą i tendencje do krostek !! :/
na razie sie go trzymam
chyba ze wynajda cos lepszego

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 i..jak nie znajde nic lepszego to zostane przy tym

używałam zimą.

Kupiłam go zimą, za namową dermatologa, bo niestety walczę ze swoją skórą, ale idzie coraz lepiej :)

Krem jest bardzo treściwy, dobrze nawilża i odżywia skórę. Nie podrażnia i nie wysusza (a używam różnych wysuszających preparatów), nie podkreśla skórek.

Po kilku tygodniach używania byłam po prostu w szoku, bo ani razu mnie nie zapchał, a to u mnie zdarza się baaardzo często. Używam tego produktu od:

To nie to.

Zużyłam kilka próbek z ciekawości i cieszę się, że to były próbki, a nie pełnowymiarowe opakowanie ;).
Krem jest właściwie średni, dość gęsty, dosyć ładnie się wchłania, lekko pobiela, nie jest bardzo tłusty, choć bez przypudrowania się nie obejdzie.
Niestety szybko wychodzi spod pudru, nie jest zbyt trwały, szybko się ściera.

Alkohol nie jest wyczuwalny w zapachu, nie podrażnia oczu ani cery.
Podstawowa wada tego kremu to niskie PPD, na lato niezbyt się nadaje. Do tego mała pojemność za wysoką cenę.
Słowem - NIE!.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek

Po prostu - niesamowity !

Zaznaczę od tego ,że wogóle nie uzywam filtrów z alkoholem, poniewaz wszytskie mnie podrażniają. Ale mając parę próbek w domu , po pozytywnych recenzjach postanowiłam spróbować. Po pierwszym użyciu zszokowałam się, że Vichy stworzyło takie cudo :). Po pierwsze wchłania sie idealniem jakby zastyga na twarzy i tworzy taka szczelna powłókę. Więc mamy 100% pewność,że krem nie spłynął czy przemieścił się na twarzy. Na mojej twarzy zero świecenia. Jest to pierwszy filtr, po którym nie muszę się matowić, po prostu wygląda się jak ze zwykłym kremem nawilżąjącym na twarzy. Wogóle nie szczypie w oczy i nie migruje, prawdopodobnie dlatego ,że jest srasznie gęsty i przy tym troche tępy. Podczas rozsmarowywania robią się białe mazaje ale zaraz znikają. Krem nie pobiela twarzy , wogóle nie podrażnia mi cery, a mam bardzo wrazliwą.
Tylko szkoda,że taka mała pojemnośc, no ale cóż nie mozna mieć wszystkiego;)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbki

fajniutki

To moj pierwszy kosmetyk tego rodzaju, kupiony ze wzgledu na naczynka. Ogolnie jestem bardzo zadowolona, krem jest gesty ale nie ma problemu z jego aplikacja:), nie drazni oczu, bardzo dobrze chroni przed promieniami slo0necznymi, co prawda nie testowalam go na plazy lecz tak na codzien, nie pojwily sie zadne nowe pajaczki mimo iz eksponowalam buzke na sloncu:) bylby idealem gdyby nie to potworne swiecenie sie twarzy, nawet puder matujacy nie dawal sobie rady:( ale jako krem przeciwko promieniom slonecznym jest extra, aha i nie uczula co dla mnie jest ogromnie wazne:)

Używam tego produktu od:maja
Ilość zużytych opakowań: