Miss Sporty, Bronzing Powder

Miss Sporty, Bronzing Powder

Puder brązujący do twarzy. Nie nadaje błysku, bez miki.

Cena: 15 zł/11 g

Średni

Puder ciężko rozprowadzić ,powstają plamy na skórze .Bardzo mocny kolor daje .
Plusy :
-cena
-dostępność
-opakowanie
-zapach
Minusy :
-źle sie rozprowadza
-zostawia plamy
-Bardzo mocny kolor

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ok

jak dla mnie puder jest ok, zapach mi wcale nie przeszkadza bo zwazajac na cene nie wymagalam jakiegos super exlusive kosmetyku poprostu normalny codzienny puder! Mam jasna karnacje i mimo to nie robie sie pomaranczowa jak tu co poniektoróre panie zauwazyly poniewaz do pudru brozujacego uzywa sie na prawde meeeega pedzla i jeszcze nalezy ZAWSZE strzasnac nadmiar, dzieki temu mozemy sobie "regulowac" stopien przyciemnienia :) moge go polecic jezeli ktos nie ma akurat kasy na cos wiecej a chce fajnego opalonego efektu :)

Używam tego produktu od: pol roku

tani szit

Śmierdzi
Pomarańczowy
Źle sie rozprowadza .
zostawia mazy . ;/
ma lekkie drobinki ... prawie nie widoczne ..

nie wtapia się w podkład.

Masakra . Wystrzegajcie się go !

Używam tego produktu od: nie używam już

polecam z czystym sumieniem

może nie jest to mój ideał, ale jako róż spisuje się bardzo dobrze.
+ po nałożeniu ma ładny kolor
+ łatwo się rozprowadza
+ zapach może nie jest rewelacyjny ale po nałożeniu w ogóle go nie czuć
+ wydajny
+ bardzo dobra cena ;)

pod koniec dnia pudru na policzkach zostaje mniej, ale mi to nie przeszkadza, opakowanie jest wygodne, z łatwością mieści się w każdej kosmetyczce, więc zawsze mam go przy sobie i w każdej chwili mogę nanieść drobne poprawki :)Używam tego produktu od:roku

Świetny!

Puder nie dość, że świetnie i równomiernie brązuje i nadaje mojej twarzy delikatną opaleniznę (dosłownie skóra muśnięta słońcem ;)) to jeszcze matuje, nie zawiera tych jakże denerwujących drobinek, które tworzą później na twarzy istną grę świateł.... W dodatku wydajny, twardość jest odpowiednia by uzyskać wymarzony efekt... Świetne, naprawdę polecam ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dobry

Kupiłam ten puder jako alternatywę dla różu, jako, ze różne kupowałam swego czasu w ciepłych brązowych odcieniach stwierdziłam, ze taki puder będzie bardzie ekonomicznym rozwiązaniem, ma większa pojemność za zbliżoną cenę.

+ ładne odcienie, delikatne;
+ dość twardy ale nie uniemożliwia to aplikacji ale pomaga w nałożeniu odpowiedniej ilości;
+ można stopniować efekt przez powtórna aplikacje;
+ nie podrażnia i nie wysusza;
+ ładnie stapia się z cera i podkładem;
+ daje naturalny ładny efekt;
+ wydajny;
+ tani;
+ opakowanie w porządku chociaż po pewnym czasie pękła mi przykrywka;

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

śmierdziel

Mój pierwszy puder brązujący i totalna klapa. Chciałam kupić coś bez błyszczących drobinek i rzeczywiście ten jest czysto matowy. Dosyć dobrze modeluje sie nim twarz, można się nieco "opalić" natomiast zapach.... szkoda gadać. Jak z publicznej toalety :/. Dlatego też komfort stosowania żaden. Jak na razie stosuje go dalej ale jak tylko nadarzy się okazja kupna nowego to z Miss Sporty na pewno zrezygnuje.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

nic nadzwyczajnego

Tak jak się spodziewałam po firmie miss sporty nic specjalnego. Jego zaletą jest to że ma ładny kolor i nie ma żadnych drobinek w sobie. Niestety nic poza tym,ma drażniący zapach i po 2 -3 godzinach nie ma po nim śladu na twarzy.

Używam tego produktu od:roku

Fatalny

Przede wszystkim - śmierdzi. Jak jakiś lek, coś chemicznego w każdym razie. To stanowczo odstręcza.

Sucha konsystencja jak starta cegła, kolor na twarzy diabolicznie pomarańczowy i matowy... :[ Znowu się na mnie mści chęć oszczędzania.
Do śmietnika!

SUPER

Bardzo Dobry puder brazujacy! Doskonale matuje moja buzie i zawiera delikatne drobinki krore ja rozswietlaja!!!! Dla mni odlot uzywam go juz dosc dlugo i jak mi sie tylko konczy kupuje nastepny! Polecila mi go kolezanka i nie zaluje :)Używam tego produktu od: 1 -1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 6-7

Moze być

To jest moj drugi puder brązujący - wczesniej mialam bronzer z avonu w kompakcie. Ten jest na pewno lepszy. Nie ma świecących drobinek, ladnie stapia się ze skórą, nadaje lekko opalony koloryt. Jest na prawde dobry. Nie wiem czy jest to moj KWC... Poki co szukam dalej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

Okropność!

Nie wiem, skąd tu tyle pozytywnych recenzji. Dla mnie to najgorszy puder, jaki w życiu miałam. Kolor, w opakowaniu brązowy, na twarzy wyglądał rudo-pomarańczowo. Pudrując np. tylko policzki, drobinki miałam nawet na powiekach. Po niedługim czasiezostawały na twarzy już tylko one. Zapach chemiczny. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: już nie używam!
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1