L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Lumino Contrast serum (Serum nabłyszczająco - dyscyplinujące do włosów z pasemkami i balejażem)

Unikalna technologia nutricerydów otacza włos ochronno-regenerującą warstwą. Cząsteczki aktywne preparatu działają w sposób inteligentny: im bardziej zniszczony włos, tym więcej skupia się ich na danym obszarze, działając silniej, jednocześnie odbudowując i regenerując. Serum wygładza i rozświetla pasemka, wydobywa i podkreśla grę kontrastów we wszystkich strefach fryzury. Włosy stają się jedwabiście miękkie i naturalne w dotyku. Zyskują także zdrowy blask.
Zapach: czerwone porzeczki.

Dobry, ale ma dyskwalifikujące wady

Kupiłam to serum po wizycie u fryzjera, zachwycona wyglądem swoich włosów. Mam bardzo mieszane uczucia.
Plusy:
-dobrze wygładza i dyscyplinuje moje potwornie puszące się włosy. Są miękkie, sypkie i nie puszą się.
-dzięki temu serum nie muszę myć i układać włosów codziennie, wystarczy co drugi dzień, co w moim przypadku jest ogromnym sukcesem.
-nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, nie zauważyłam też aby je przesuszał.

Minusy:
- zapach. Tak skoncentrowanych malin nie wąchałam jeszcze nigdy. Jest do tego straszliwie intensywny i trwały, utrzymuje się bardzo długo i nie chce zniknąć - a ja jednak wolałabym pachnieć perfumami, a nie malinową odżywką do włosów. Perfumy jednak w starciu z tą wonią nie mają najmniejszych szans.
-szklana butelka. Cały czas boję się, że ją upuszczę, rozbiję i zapaćkam sobie oleistym płynem całą łazienkę.
-nie zauważyłam najmniejszego efektu nabłyszczenia, co obiecuje producent.
-już po dość krótkim czasie używania stwierdzam niestety, że preparat bardzo poważnie zniszczył mi... dłonie. Sprawdziłam, to na pewno wina tego serum. Wewnętrzną stronę obu dłoni mam wysuszoną, piekącą, z łuszczącą się skórą. Leczę teraz ręce, a serum z żalem muszę komuś oddać lub wyrzucić, z żalem - bo jednak pomimo wad całkiem nieźle radziło sobie z moimi marnymi włosami.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte może w 1/3

lubię bardzo i często wracam :)

Serum o cudownym malinowym zapachu, fantastycznie dyscyplinuje włosy ułatwiając zarówno stylizacją na szczotce jak i prostownicą.
Idealny również jako wykończenie fryzury. Włosy pięknie po nim lśnią. ;)

Jego wadą jest alkohol w składzie i początkowo alkoholowy zapach, dlatego, jak ktoś wczesniej tutaj pisał po wypompowaniu z opakowania warto rozetrzec go w dłoniach i pomachac nimi aż alkohol się ulotni i pozostanie tylko malinowy zapach ^^

Odejmuje pół gwiazdki, ponieważ jak dla mnie mółgby wygładzać i dyscyplinować dużo mocniej ;)

Wisienka na torcie :)

Od tego serum wcale nie oczekiwałam jakiegoś super podkreślenia pasemek a jedynie rozświetlenia i nabłyszczenia włosów a trudno to osiągnąć na farbowanych, matowych włosach.

I oto co dostałam:

- włosy są rzeczywiście bardziej lśniące (lepszy efekt gdy używam razem z szamponem z serii)
- fryzura jest zdyscyplinowana, gładsza, włosy szybciej się stylizuje;
- mam wrażenie, że efekt dość długo się utrzymuje; włosy są bardziej miękkie
- serum jest bardzo wydajne; jedna pełna pompka w zupełności wystarczy na długie włosy
- mozna stosować na mokre jak i na suche
- włosy wygladają zdrowiej a w słońcu to błyszczą jak durne
- przy wyciśnięciu czuć alkohol, ja zawsze czekam aż wyparuje,
- zapach ładny jednak nie czuję by utrzymywał się jakos super długo
- mimo olejków nie obciąża (stosowane z umiarem oczywiście)

Minusem jest cena oczywiście no i opakowanie choć piękne to drżę, że roztrzaska się na kafelkach.

Dobry wygląd moich włosów to nie tylko zasługa serum ale całej pielęgnacji, jednak jest ono naprawdę przyjemną "wisienką na torcie" :)

SUPER

Bardzo dobre serum, mam włosy lekko przesuszone, które po wysuszeniu suszarką wyglądają z lekka jak siano :D Zachęcona opiniami, postanowiłam kupić ów specyfik i tak
+ włosy bardzo ładnie się układają
+ są nawilżone
+ ładnie błyszczą
Nie trzeba ich prostować ( jesli ktoś ma proste włosy z natury jak ja) wystarczy na mokre włosy nanieść odrobinę serum i wysuszyć włosy trzymając suszarkę nad głową( tak aby powietrze suszarki "prostowało" włosy) i efekt będzie taki sam jak po prostownicy :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

jedno z ulubionych :)

Serum Lumino Contrast jest jednym z moich ulubieńców.

Plusy
- piękny zapach
- bardzo wydajny - 50 ml wystarczyło mi na ponad 4 miesiące, przy używaniu co drugi dzień
- można używać na suche lub mokre włosy
- fajnie wygładza spuszone włosy
- moje sztywne włosy stają się bardzo miękkie

Minusy
- dość rzadki w porównaniu do serum z alfaparfu
Jednak mimo rzadkiej konsystencji jest i tak wydajny

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

TAK :)

Stosuję całą serie i serum jest moim ulubieńcem:)
Opakowanie małe jednak wystarczą 2 naciśnięcia na całe włosy.
Wydajny - prawie nie ubywa
Postać olejku może przerażać ale nie obciąża w ogóle włosów.
Po wyciśnięciu czuć alkohol (na 2 miejscu w skladzie) jednak prawidlowo użyty nie wysusza włosów (robie to jak pani w salonie wyciskam na reke rozprowadzam w dloniach i czekam chwile machając rękami by alkohol wyparował i rozprowadzam na włosach)

Włoski po zastosowaniu lśnią. Jak u aktorek na oskarach i w gazetach - poprostu cudnie:)
Zapach fenomenalny utrzymuje się do następnego mycia.
Włosy super się rozczesują, końcówki wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane niż bez używania tego serum (sprawdziłam)
Włosy gładnie i sypkie.

POLECAM

Używam tego produktu od: maj 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki 50ml

Szukam dalej.......

Szukałam produktu, który sprawi, że moje ciężkie i długie włosy nabiorą życia.
Moim pożądanym efektem było uzyskanie gładkości i połysku bez jednoczesnego obciążania włosów. Produkt ten spełnił moje oczekiwania, ale z drugiej strony jakoś specjalnie nie zachwycił. Wciąż szukam swojego ideału. :)

Plusy za:
+ świetny zapach
+ delikantne rozświetlenie
+ końcówki wyglądają w miarę zdrowo
+ bardzo wydajny (pomimo moich gęstych i długich włosów)

Minusy:
- efekt "suchych i sypkich" włosów jest w moim przypadku nie do zniesienia, naszczęście mija dość szybko (polecam strosować na lekko wilgotne włosy, wtedy efekt błyszczących włosów po wysuszeniu jest o wiele lepszy)

Niemniej jednak polecam, produkt może znaleść wiele zwolenniczek. :)

IDEALNY !!!

Świetny kosmetyk do wykończenia fryzurki...
Plusy:
- włosy błyszczą
- robią się "kruche" i zdyscyplinowane
- bardziej odporne na wilgoć (chociaż bez przesady, ale o taki efekt chyba ciężko)
- nie przetłuszcza włosów (o ile ilość będzie odpowiednia)
- wydajny
- pięknie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach do kolejnego mycia

Cudowny kosmetyk, pomimo, że trochę kosztuje wart tej ceny. Włosy wyglądają błyszcząco i zdrowo.
nie przekonałam się od razu.. trza było trochę czasu, jednak to chyba wina tego, że miałam włosy w kiepskim stanie.
POLECAM W 100% !!!!!!!!!!!!!

blask włosów gwarantowany

Uwielbiam to serum!
moje blond włosy pięknie się po nim błyszczą, podkresla kontrasty pasemek, wystarczą dwie kropelki na całą głowę, włosy łatwo się po nim układają na szczotkę,
ma piękny zapach, idealny do modnej grzywki, która się nie wywija dzięki niemu nawet podczas ulewy,
bardzo wydajny, choc stosuje go codziennie.
Mam naturalnie proste włosy, ale po nim wyglądaja tak jakbym uzywala prostownicy.
Swietny i na impreze i na co dzien
Nie obciaza włosów.
Super! Najlepszy z serum do włosów jakie do tej pory stosowalam, odkad go odkrylam odstawilam mleczka do stylizacji włosów

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

polecam super serum switne

bardzo polubilam te serum, trzeba uwazac przy nakladaniu bo jest extra plynne, ale mysle ze wlasnie to sprawia ,ze jest takie leciutkie dla wlosow a dziala wspaniale!

koncowki po nim wygladaja bardzo zdrowo :)
ja mam wlosy z pasemkami wiec bez serum ani rusz , a to wlasnie ratuje moje wloski ibardzo i m pomaga.

uwazam ze jest w zupelnosci warte swojej ceny i jest w bradzo porecznym pojemniczku.

slicznie pachnie jak wiekszoc kosmetykow professionnell na ktore sie natknelam.

jedyny minus to szklany pojemniczek, jakos zawsze mam wrazenie ze jak spadni ez polki to potlucze sie i zabrudzi mi dywan :P

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: okolo 1/10 pierwszego, wydajny

mogę tylko polecić:)

Kupiłam go po przeczytaniu pozytywnych recenzji i nie żałuję.

+ pięknie pachnie
+ włosy po nim są gładkie i ładnie się błyszczą
+ nie ma problemów z układaniem, bo włosy się nie puszą i łatwo jest je ułożyć na okrągłej szczotce
+ zapach samego serum zostaje na włosach przez dość długi czas
+ wydajny, jedna aplikacja wystarcza na całe moje włosy

- trochę obciąża włosy mimo że staram się stosować go dość oszczędnie
- blask mógłby być trochę mocniejszy

cudowny blask

Jestem bardzo zadowolona z tego serum. Żaden inny produkt nie dawał tyle blasku moim włosom co lumino contrast. Ja najpierw używam szamponu lumino a nastepnie wcieram serum. Jesli dodatkowo wyprostuje wlosy, efekt jest wręcz rewelacyjny!! wlosy lsnia jak w reklamie :D