Nivea, Hair Care, Protein Repair, Szampon `Regeneracja i wygładzanie`

Nivea, Hair Care, Protein Repair, Szampon `Regeneracja i wygładzanie`

Szampon zawiera naturalne ekstrakty roślinne- wyciąg z bambusa i białej lilii. Dzięki zawartości protein regeneruje suche i zniszczone włosy od wewnątrz. Poprawia ich kondycję, wygładza i zapobiega łamaniu.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Silk, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Polyquaternium-7, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-90 M, Oryzanol, Bambusa Vulgaris, Lilium Candidum, Silica, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (27.04.2008)

Cena: 8zł / 250 ml

Przeciętniak.

Podchodziłam do niego kilka razy i zawsze była taka sama klapa.

+ ładne opakowanie, wygodne opakowanie, czasami nadrywa się przy nich zamknięcie, ale generalnie, proste, klasyczne, eleganckie i całkiem wygodne. Dziurka nie za duża, nie za mała, łatwo dozować kosmetyk.
+ cena, jak to Nivea, nie za duża, nie za mała.
+ fajna konsystencja - nie za rzadki, nie za gęsty, aksamitny, dobrze się pieni, nie trzeba go dużo, żeby zrobić pianę.
+ nie obciąża, nie przesusza, dość wydajny.
+ nie podrażnia, nie uczula.

- niestety nie pomaga moim włosom - jak się puszyły, tak dalej się puszą, są zniszczone, suche, łamliwe, matowe, wyglądają wciąż tak samo, równie dobrze mogę umyć sobie głowę szamponem familijnym za 5 i efekt będzie taki sam, a nawet lepszy.

- zapach - akurat tej serii NIVEA pod tym względem nie lubię.

Używam tego produktu od: obecne opakowanie od miesiąca, dwa poprzednie lata wcześniej.
Ilość zużytych opakowań: trzy

obleci

Plusy:
- wydajny
- fajnie się pieni
- nieźle pachnie
- łatwo się zmywa
- pozostawia włosy na tyle gładkie i miękkie, że odżywka nie jest już potrzebna

Minusy:
- obciąża
- raczej nie odbudowuje

Ogólnie może być, ale to na pewno nie Mój Hit ani KWC ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

GORĄCO POLECAM

Bardzo fajny szampon :) włosy po nim są mięciutkie i nawilżone,plusem jest również prześliczny zapach.Jesli chodzi o regenreacje to jaknajbrdziej i wygladzenie również jest widoczne:)Ja bardzo lubie wszelkiego typu kosmetyki z Nivea,a szamony szczególnie.

Ilość zużytych opakowań:Dużo:)

kiepski

W tym produkcie pochwalić można jedynie konsystencję i zapach.Jedyne co robi to myje włosy ale ani ich nie wygładza ani nie ujarzmia a o żadnej nawet najmniejszej regeneracji nie ma mowy.Swoją drogą jak dla mnie to wszystkie szampony nivea to jakieś lewe śą...

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Raczej nie

Szampon nie jest najlepszy. U mnie spowodował że włosy były bardzo przyklapnięte, bez objętości,przetłuszczone i conajgorsze: łupież! Okrpone! Głowa mnie swędziała po nim niesamowicie,a po przeczesaniu włosów sypał sie łupież. (warto zaznaczyć, że nigdy nie miałam do tamtego momentu problemów z łupieżem, bądź z objętością włosów)

Używam tego produktu od:zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

obciaza

Szampon bardzo obciaza moje wlosy, ktore z natury sa lekkie i bardzo puszyste.Nie podoba mi sie ten efekt,poniewaz wlosy mam oklapniete,bez polysku,obciazone.Czy regeneruje to nie wiem,nie spodziewam sie super efektu,poniewaz sam szampon cudow nie zdziala.Kupilam duza butelke,nie wyrzuce,mieszam go z innym i wtedy wlosy mam ladne,takie moje.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w polowie pierwszego

ok:)

Ogólnie zawsze jestem zadowolona z prosuktów Nivea. bardzo je lubię tak jak wszystkie szampony kazdy jest ok. ten szampon troszkę zregenerowal moje wlosy ale spektakularnych efektów nie zauwazylam. Nawilza wlosy stają się miekkie( zreszta po kazdym szapomnie Nivea sa miekkie) dla mnie ok. Niewiem czy kupię ponownie bo lubię zmieniac kosmetyki ale mozliwe ze ejszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: obenie nie uzywam

Regeneracji nie widać

Ładnie się pieni i nic więcej. Włosy są matowe, obklejone mimo dokładnego spłukania, a już po użyciu suszarki chciałoby się je umyć jeszcze raz...
Włosy suche i zniszczone robią się jeszcze bardziej suche na końcach a z kolei przetłuszczone u nasady.

Używam tego produktu od:miesiąca

przeciętny.

Używam prostownicy, więc moje włosy bardzo lubią szampony regenerujące. Miałam nadzieję, że ten taki będzie, tymbardziej, że produkty Nivea bardzo lubię i cenię.

Niestety, zawiodłam się. Szampon regeneruje, ale minimalnie, zdaża mu się obciążać włosy - zaznaczam, że dobrze je spłukuję, więc nie wiem od czego to zależy. Nie nabłyszcza włosów, a wręcz je matuje, ale to pewnie przez to obciążanie.

Jest tani, ma ładne opakowanie i zapach.

Niestety, ja potrzebuję większej regeneracji.

Znow do niego powracam

Szampon jest delikatny i pachnący.Gęsta konsystencja mi odpowiada ,ponieważ tworzy na wlosach sztywna pianę.Swietnie je oczyszcza i odżywia.Mialam problem z sianem na glowie ,ale ten szampon sprawia ,ze są wygładzone blyszczące i wyglądaja na zdrowe.Po umyciu pryskam wlosy odżywką Elsev nutrii blask i efekt jest zadowalający.POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od:kilku tyg

Bez zachwytu

Kupiłam bo pilnie potrzebowałam szamponu a moich ulubionych nie było. Szampon ten oceniam jako nierewelacyjny. Moje włosy były po nim jakby niedomyte, nieświeze, tłustawe wręcz..Zapach dla mnie zbyt chemiczny. Wydajność gorsza od przeciętnej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie

Wprawdzie jest wydajny, fajnie się pieni i ładnie pachnie, ale działać to on chyba nie działa tak jak bym chciała. Nie zauważyłam wygładzenia, ale to nic. Co gorsza, zamiast wzmocnić moje włosy, spowodował, że jeszcze bardziej się lamią/wypadają! Gubię je wszędzie w ogromnych ilościach! Zdecydowanie wracam do Pantene Pro-V...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie