Olay, Complete Care, Multi - Radiance Fluid SPF 15 (Emulsja rozświetlająco - nawilżająca do cery tłustej i mieszanej)

Formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia, a kompleks witaminowy (z witaminą B3, E i B5) dostarcza skórze codzienną dawkę potrzebnych składników odżywczych.Ponadto emulsja zawiera wyciąg z mandarynki nadający skórze blasku i ożywiający ją oraz filtr 15 UVA i UVB.

Kosmetyk także w postaci kremu do cery suchej i normalnej.

Tak

Bardzo dobrze nawilża, rozświetla, leciutki, od razu się wchłania i można od razu robić make up :) ja nic więcej od kremu na dzień nie wymagam. No oprócz tego, żeby nie wyskakiwało po nim nic - i nie wyskakuje :) Ślicznie pachnie.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Nie!

Bardzo porządna pompka, łatwość aplikacji, śliczny zapach, odpowiednia konsystencja i wygodne rozprowadzanie - to prawda. Ale co z tego, skoro kosmetyk uczula? Natychmiast po nałożeniu musiałam zmyć, bo swędziało tak, że nie mogłam się powstrzymać od drapania. :/Koszmar!

O innych wadach/zaletach kosmetyku się nie dowiem, bo nie zamierzam powtarzać tego eksperymentu. Totalny niewypał.

Używam tego produktu od: raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: j.w.

szkoda, że wycofali....

Bardzo ubolewam, że wycofali ten krem na rzecz emulsji, co prawda większej (100ml), ale w niewygodnym opakowaniu bez pompki i ogólnie gorszej jakościowo. Kosmetyk, który recenzuje miał wygodną i higieniczną pompkę (niestety nie typu airless, więc sporo kosmetyku się marnowało), konsystencję- w sam raz, nie za lekką, nie za tłustą. Krem szybko się wchłaniał bez uczucia tłustości, ładnie nawilżał i rozświetlał skórę, pieknie pachniał. No i duży plus za filtr i składniki odżywcze. Nie mam pojęcia, czemu go wycofali, w każdym razie emulsja, która weszła na jego miejsce, nie umywa się do tegoż kremu. To był rewelacyjny kosmetyk, tani (75ml) i zapewniał duży komofrt stosowania (zapach, pompka).

W porządku

+ rozświetla skórę
+ estetyczne, wygodne opakowanie z pompką
+ bardzo wydajne
+ ładny zapach

- matuje skórę tylko na krótki czas

Jak narazie - najlepszy!

Jako jeden z niewielu produktów do cery tłustej - faktycznie się do niej nadaje. Używam rano, najczęściej latem, kiedy skóra jest narażona na słońce. Nie zapycha porów, nie jest tłusta, nie powoduje wysypu "niespodzianek". To jedyny produkt nawilżający do twarzy, na widok którego moja skóra się nie buntuje. Ogólnie polecam wszystkim z podobnymi problemami skórnymi. Niestety nie mogę używać tego produktu ciągle, ponieważ skóra się przyzwyczaja i nie reaguje już tak dobrze (jedna gwiazdka mniej). Ale to nie wina produktu, tylko mojej pokręconej cery. Mam jeszcze jedno opakowanie w zapasie (zakupione w wyniku promocji) i zamierzam je zużyć tego lata. Nie wiem czy to będzie możliwe, ponieważ produkt jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: roku (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

U mnie klapa!

Dla cery tłustej i mieszanej? O nie! W moim przypadku klapa na całej linii. Po użyciu produktu, skóra nieładnie, wręcz niezdrowo, świeci się. I nie mam tu wcale na myśli roświetlających drobinek. Rzeczywiście ładnie się rozprowadza, ale makijaż na nim jest nietrwały. I jeszcze ten odpychający zapach, który prześladował mnie przez cały dzień! Męczyłam się niemiłosiernie, aby zużyć ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

taka sobie

Kupując tą emulsje miałam większe wymagania. Krem tak na dobrą sprawę nie robi nic konkretnego. Nie zbyt nawilża, drobinki owszem trochę rozświetlają, poza tym nic. Dobrze że kupiłam w promocji za jakieś 19 zł.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

No.1

Lekka emulsja nawilżająca-rozświetlająca na dzień doskonale odżywia skórę ale nie przetłuszcza co jest bardzo ważne a ponadto zawiera faktor 15 .jak dla mnie super uwielbiam ten krem i nie znalazłam lepszego .

-minusy
jak dla mnie nie ma żadnych :)

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

nie dla mnie

Fajnie nawilża, nie roluje się, ma lekką konsystencje. Duży PLUS za opakowanie, nie znosze pchać paluchów do słoików. Niestety jest "ale" - świece się po nim jak żarówa. Fakt że cere mam mieszaną, ale świece się natychmiast od momentu posmarowania, a nie dopiero wystąpienia sebum. Tak wiec po skończonym opakowaniu następnego nie będzie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (75ml)

Slicznie pachnie i rozswiatla cere

Bardzo dobry produkt. Spelnia swoje zadanie. Bardzo lanie pachnie, ma lekka konsystencje. Szybko sie wchlania. Skora jest delikatna, rozswietlona i dobrze nawilzona. Bardzo wydajne opakowanie, poreczne i higieniczne.
Mam cere normalna bez wiekszych problemow skornych. Zauwazylam jednak ze w miejscach gdzie "cos" mi sie pojawia emulsja bardzo to uwydatnia. Rowniez tam gdzie sa rozszerzone pory.
Bardzo dobra baza pod makijaz jak rowniez krem nawilzajacy na noc:)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Idealna nacodzien i pod makijaz

Jestem w trakcie 2 opakowania tej emulsji ;) Uwielbiam ja i uzywam prawie codziennie ( gdy jest goraco wole spf).Ma lekka konsystencje,ladnie sie wchlania i przede wszystkich szybko. Makijaz utrzymuje sie tak jak powinnien,skora jest ladnie rozswietlona ;)
Szkoda tylko ze nie nawilza tak jak powinna ;) ale porzadny krem na noc i sprawa rozwiazana ;)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

zdecydowanie najlepszy krem na dzień jaki miałam!

To już moja duga buteleczka tej emulsji. Przepadam za nią, nie potrafię się bez niej obejść. Mojej skóry nie zapycha, przepięknie ją rozświetla, wygładza, nie świecę się po niej długi czas, a nawet jak coś zacznie przebijać przez makijaż, to wygląda ten błysk bardzo szlachetnie;) Cena jest rewelacyjna- ja płacę za niego 17zł bez promocji. Filtr jednak zbyt niski, żeby można było go używać w lato samego, za to odejmuję pół gwwiazdeczki. Ale nie jest to przecież głównym zadaniem tego kremu, a jak powierzechnie wiadomo, żeby być pięknym trzeba się trochę pomęczyć;)

Używam tego produktu od: sierpień 2010
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego