Babydream, Żel do kąpieli i pod prysznic na okres ciąży oraz karmienia piersią

Babydream, Żel do kąpieli i pod prysznic na okres ciąży oraz karmienia piersią

Babydream żel do kąpieli i pod prysznic oczyszcza i pielęgnuje ciało oraz pozostawia na skórze delikatny zapach. Połączenie środków myjących i pielęgnujących gwarantuje przyjemne odświeżenie pod prysznicem. Preparat posiada właściwości ochronne dla skóry.
Przeznaczony jest dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Zawiera rumianek, pantenol oraz proteiny zbóż, nie zawiera barwników i konserwantów oraz zawiera oleju mineralnego. Testowany klinicznie i pod kontrolą dermatologiczną.

Dobry

Żel ma przyjemny, krótki skład. Na wstępie zaznaczam, że nie jestem w ciąży.
Delikatnie oczyszcza, u mnie nawet znalazł zastosowanie jako płyn do demakijażu oczu, zero podrażnienia!
TŻ lubi jego zapach i czasami nawet on sięga po ten płyn, jego atopowej skórze też służy.
Dobrze się rozprowadza, opakowanie jest praktyczne. W pełni zasługuje na mocną czwórkę.
Nie zawiera konserwantów czy barwników, a to dla mnie ogromnie ważne.
Zapach po dłuższym stosowaniu jest jednak strasznie irytujący, a nawilżenia wielkego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:2 msc

delikatny i wydajny

Jego plusy to:
delikatny, przyjemny zapach,
wydajny,
nie wysusza wysuszonej ciążowej skóry,
opakowanie - ok,
cena przystępna.
Będe go używać i po ciąży.

Używam tego produktu od: 8 m-cy
Ilość zużytych opakowań:kilka

znakomity

Jeden z najlepszych żeli pod prysznic jakie kiedykolwiek używałam. Zaczęłam go używać kiedy byłam w ciąży i sprawdził się znakomicie, więc nadal go używam i nie zamierzam przestać.
Wspaniale myje, nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry, dobrze się pieni, jest niedrogi i sympatycznie, delikatnie pachnie.
Jak dla mnie wspaniały kosmetyk.

Cudny

Co tu dużo mówić:
+ wydajny
+ brak SLSów w składzie
+ dobrze myje
+ dobrze się pieni
+ dla mnie zapach ma neutralny, ledwo wyczuwalny
+ tani
Czego chcieć wiecej ? :) Nie kupię już innego zelu do kąpieli :) Dla mnie nie ma oleistej konsystecji, tylko poprostu ma taki kolor jak olej, ale konsystencja normlanego żelu

Rozczarowanie

W ciąży nie jestem, ale zakupiłam ze względu na prosty, naturalny skład i nadzieję na fajny, nawilżający i łagodzący podrażnienia żel. Nie podrażnia fakt, nawilża?Raczej nie.Na pewno nie wysusza. Zupełnie nie odpowiada mi natomiast oleista konsystencja (nie jest to olejek) i dziwaczny, drażniący zapach. Ciężarnym paniom wrażliwym na zapachy nie polecam.

spodziewalam sie wiecej

Kupilam ten zel kiedy jeszcze nie bylam w ciazy- kilka lat temu, przeszkadzal mi zapach i dziwna konsystencja-oleista? Kupilam go ponownie kilka miesiecy temu- juz w ciazy - i to samo- nie moglam zniesc zapachu, czulam sie niedomyta. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze olejek z kielkow pszenicy? w kazdym razie wyrzucilam do kosza. Zapachu szamponu babydream, zelu do mycia z nagietkiem tez nie lubie i cos mi w nim przeszkadza- a sklad pewnie maja podobny.
z calej seri dla ciezarnych uzywam balsamu, bo dobrze sie wchlania, powiedzialabym, ze nawet lekko chlodzi i jego zapach jakos toleruje.
szkoda, bo sklad tej serii jest przyjazny, jednak nie moge sie przemoc.
mysle, ze za ta cene mozna kupuic lepszy produkt, tez delikatny-np. z ziaji

Używam tego produktu od:krotko

leciutki

a ja go bardzo lubię. jest leciutki. ma świeży, delikatny zapach, ktory ani nie drażni ani nie mdli. fajnie się zachowuje podczas używania. dobry skład, bez SLS.

Miłe zaskoczenie

Nie jestem w ciąży, ten żel kupiłam dzięki opiniom wizażanek. Szukałam środka do mycia, który nie pogarszałby stanu mojej suchej skóry, dodatkowo dręczonej przez fatalną miejską wodę. Nareszcie znalazłam, żel jest wspaniały - tani, wydajny, delikatny (powiedziałabym wręcz nawilżający), dobrze się pieni.
Polecam i dziękuję :-)

Wspaniały i tani!

Bardzo dobry produkt. Delikatnie myje - używam go na całe ciało. Zastępuje mi też płyn do higieny intymnej. Prosty skład, nie wysusza, wręcz przeciwnie - nawet skóra twarzy nie jest po nim ściągnięta.
Używam tego produktu od:2 lat z małymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

świetny

Nie jestem co prawda brzuchatką, ale ten żel bardzo lubię. Fajny skład, bez śmieci, nie wysusza, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, ze nawilża, bo po jego użyciu tylko moje przesuszone łydki wymagają jakiegoś smarowidła. Bardzo dobry nawet do higieny intymnej - zdradziłam z nim Lactacyd. Polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiące

delikatny

kupiłam z ciekawości, bo jestem łasa na kosmetyki dla ciężarnych,, a nóż coś dobrego wypatrzę :)
dla mnie neutralny zapach, tzn ani nie drażni ani nie zachwyca.. dobrze się pieni, skóra nie jest po nim ściągnięta co dla mnie jest dużym plusem,,,
przekonuje mnie skład,, choć zastanawiam się za tą cenę jaka jest naprawdę zawartość.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

calkiem, calkiem

Kupilam kiedys z ciekawosci. Zel dobrze sie pienil, zapach byl nawet ok, przypominal mi cytrusy. Do wlosow tez byl ok(uzylam tylko raz), tylko opakowanie jakos mi nie na reke. Tzn. opakowanie jest ok, ale czasami wylewajac zel czy oliwke( tez mialam) to produkt mi sie lal po sciance . Gora butelki mogla by byc wezsza. Ogolem nie jesz zly, moze sie jeszcze skusze. Poki co szukam swojego idealu i chyba znalazlam, ale nie wykluczone, ze kupie ponownie( lubie zmiany)

Używam tego produktu od:mialam go chyba z rok temu