Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Żel do mycia twarzy kremowy z termopeelingiem

Zawiera nawilżające proteiny zbóż oraz naturalne termotopliwe ziarenka peelingujące z masła jojoba. Pod wpływem wcierania w skórę ziarenka rozpuszczają się tworząc na niej delikatny film, utrzymujący wysoki stopień nawilżenia. Żel usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek odblokowując pory. Dzięki prawidłowej cyrkulacji krwi poprawia kondycję i koloryt skóry.

bardzo dobry, łagodny żel

Kolejne pozytywne zaskoczenie produktem niepozornej firmy. Z tej serii używam też kremu na dzień i żelu pod oczu, które również są dobrymi kosmetykami.

Żel bardzo dokładnie oczyszcza- z nadmiaru sebum, a także resztek makijażu. Zupełnie nie podrażnia, pomimo dość ostrych drobinek. Drobinek nie jest dużo, producent zapewnia, że są "termotopliwe", jednak co do tego mam wątpliwości, może odrobinę się ścierają podczas tarcia o skórę, ale na pewno nie topią się całkiem. Ma przyjemny, delikatny zapach i miłą, kremową konsystencję. Dość kiepsko się pieni, ale uznałam, że to wynik tego, że nie jest naszpikowany tą "złą chemią". Moja skóra pozostawia wiele do życzenia- pomimo wieku 18+ nadal mam kłopoty z trądzikiem i jego pozostałościami. Ten żel sobie z tym radzi, a na pewno nie pogarsza sprawy. Absolutnie nie uczula nawet tak wrażliwej jak moja skóry. Ładnie odblokowuje pory. Daje uczucie odświeżenia, twarz jest gładka i przyjemnie miękka w dotyku. Żel jest wydajny. Po użyciu twarz nie jest ściągnięta, jakby nawilżona, ale nie świeci się.
Szczerze polecam, dobry produkt w śmiesznie niskiej cenie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Idealny żel do mycia twarzy

Trafiłam przypadkowo na kosmetyki Polleny Ewy, a okazały się strzałem w dziesiątkę.
Tak było właśnie z tym żelem.
Pomimo tego,że już jakiś czas temu przekroczyłam granicę 18lat, używam tego żelu i nie planuję zmian.

Zaznaczam,że nie mam żadnych problemów z cerą- tzn. zero pryszczy, wągrów itp. Czasami wyskoczy mi mała krostka, jak nie zmyję makijażu na noc. Moja skóra jest jednak wrażliwa, także potrzebuję delikatnych kosmetyków.

Ten żel właśnie taki jest- delikatny, ale bardzo dobrze oczyszcza - po użyciu aż chce się dotykać skóry.
Ma gęstą konsystencję i przyjemne granulki. Ładnie pachnie. Jest wydajny.
Jeśli czasem wyskoczy jakaś "niespodzianka" na twarzy - żel świetnie sobie z nią poradzi eliminując zagrożenie :)

Świetny, tani produkt. Niestety jest ciężko dostępny.

Godny polecenia

Fajny żel do mycia twarzy. Zdradziłam Niveae z tym żelem. Idealnie oczyszcza skórę z makijażu i nadmiaru sebum w strefie T. Wydaje mi się, że dzięki temu żelowi mam mniej niedoskonałości. Jednak słabo z wydajnością tego produktu choć za taką cenę warto wypróbować.

Nie polecam

Nie jestem zadowolona z tego żelu. Nie oczyszcza tak jak powinien.Skóra po umyciu jest wciąż tłustawa, nie domywa resztek podkładu więc o uczuciu świeżości nie ma mowy. Termogranulki peelingujące to jakiś żart, bardziej przeszkadzają niż pomagają, męczę ten żel od 2 mcy i nie zdarzyło mi się jeszcze żeby sie rozpuściły. Nie nawilża ale to mogę mu wybaczyć. Zapach ładny, konsystencja też bez zastrzeżeń. Produkt przerażająco wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1/4?

Fajny :)

Jedyny moim zdaniem minus to mała dostępność.
Poza tym: ma super kremową konsystencję, ładnie pachnie, peelingujące drobinki są mało ostre i słabo sie stapiają ale za to jak nawilżają! :)Buźka po umyciu jest gładka i nawilżona. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 tyg

rewelacja

Kremowy żel super oczyszcza, rewelacja to to, że ma w sobie termotopliwe ziarenka peelingujące usuwająca martwy naskórek i pozostawiając na skórze fajny film ochronny. Po umuciu twarzy czuć, że skóra jest nawilżona i gładka w dotyku.

Używam tego produktu od: 2 lata

Świetny!

Rwewlacyjny żel! Matuje i nawilża, nie zapycha, ma przyjemny, delikatny zapach, fajną konsystencję i zostawia uczucie dobrze oczyszczonej, świeżej skóry. Minus za nierozpuszczające się granulki i kiepską dostępność - ja znalazłam go za 10 zł w Realu.
Ogólnie bardzo in plus, na pewno kupię po raz kolejny :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

O taaaaak

Zawsze do niego będę wracać, bo go pokochałam z wzajemnością.
-oczyszcza i matuje
-nadaje się do całego ciałka
-w połączeniu z mleczkiem i kremem z tej serii daje świetne rezultaty stosowania
-tani
-wygodne opakowanie
-ładny zapach
-głębokie złuszczanie martwego naskórka

Wady:
-słaba dostępność

Używam tego produktu od: 2 lata

Fajny, oryginalny

Dla mnie fajny- zmywa makijaż, nie podrażnia (bynajmniej mojej skóry), Skóra jest miękka, mila w dotyku :)
jedyną wadą jest ten nieszczęsny termopilling..mogłby faktycznie dzialac lepiej...dlatego ocena koncwa 4.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

Nie spełnia swojej funkcji

Główny zarzut to brak uczucia oczyszczenia skóry, a na dodatek konkretne wrażenie zapchania (mam cerę ze skłonnością do trądziku i nie zareagowała dobrze na ten żel). Drobniutkie granulki są bez sensu, nic nie dają tylko trudno je zmyć. Zapach również nie przypadł mi do gustu. Żel zużyłam do końca do mycia ciała.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Nawilża

Nie oczyszcza zbyt dobrze, nie peelinguje tylko masuje, ale za to jak nawilza! jeszcze nigy nie mialam tak delikatnej skory po myciu zelem. Przed uzyciem najpuierw zmywam makijaz i uzywam zelu peelingujacego innej fimry ale na koniec zawsze otulam twarz tym kremozelem. Ogolnie jestem zadowolona. No i ma ladny zapach :)

Używam tego produktu od: 3tyg

średni

nie wiem dlaczego ale u mnie te drobinki wcale się nie rozpuszczały a poza tym dawały jedynie efekt masażu a nie peelingu... używałam go jedynie myjąc twarz bez makijażu i do tego był ok, makijażu natomiast dobrze nie zmywał. cena jest bardzo przystępna a sam żel nadaje się do cery bez żadnych problemów

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu