Lovely, Nail Care, Odżywka z pyłkiem diamentowym

Lovely, Nail Care, Odżywka z pyłkiem diamentowym

Odżywka zawiera pyłek diamentowy, który utwardza i wzmacnia płytkę paznokcia zapobiegając jego łamliwości, tworzy ochronną powłokę na płytce paznokcia, która nadaje im diamentowy połysk.
Odżywka zawiera formaldehyd. Należy chronić skórę tłuszczem lub olejem.

nie działa

Używałam jakiś czas temu aby wzmocnić swoje kiepskie paznokcie i próbowałam wszytskich odżywek po kolei - bez rezultatu.

Ta nie działa wogóle, ot zwykły nabłyszczacz do paznokci, zamiast zwykłego bezbarwnego lakieru.

Doszłam do wniosku że lepiej używać odżywki niż zwykłego lakieru bo może akurat coś pomoże, ale nic z tego.

Ja u siebie nie zuważyłam żadnego efektu.

Dlatego też więcej nie kupię, bo po co?

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry!

Lakier bardzo przyjemny, utwardzał płytkę (choć nie wiem czy jakoś bardzo, z natury nie mam problemów z paznokciami, są twarde, ale czasem używam takich odżywek)
Z racji pyłku diamentowego paznokcie były błyszczące, niestety odchodził płatami...
Ogólnie rzecz biorąc robi swoje :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobra, wielofunkcyjna

Dobry produkt za przystępną cenę.
Używam jako bazy i topu, więc wg mnie jest wielofunkcyjna.
Położona na paznokieć przed kolorowym lakierem wygładza płytkę przez co lakier kolorowy można ładnie rozprowadzić.
Położona na lakier daje mu ładny "mokry" połysk i przedłuża żywotność lakieru.
Jest rzadka i bardzo wydajna.
Szybko schnie.
Lekko utwardza płytkę.
Nie ma mocnego lakierowego zapachu.
Łatwo się zmywa z paznokci.

U mnie nie działała wcale.

Zużyłam jakiś czas temu całe opakowanie.
Kupiłam ją wyłącznie dlatego, że przez kilka tygodni nie mogłam dostać odżywki z wapniem, którą bardzo lubię, myślałam, że ta również się sprawdzi.
Niestety, nie zdziałała nic dobrego.
Nie działa kompletnie, nie odżywia, nie wzmacnia, nie utwardza, nic nie robi. Na szczęście krzywdy też nie.
W życiu jej więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobra odżywka!

Kupiłam w zwykłym osiedlowym sklepie za mniej niż 10zł na pewno. Stosuję ją jako podkład pod wszelkie lakiery i się sprawdza. Paznokcie nie żółkną przy niej od ciemnych emalii, wzmocniła pazury tak że tylko 1x czy 2x mi się rozdwoił przy jej użyciu i szybko schnie a lakiery się na niej nie odpryskują. Odjełam pół gwiazdki za to że używam jej codziennie od 4miesięcy -zostało mi pół buteleczki a już mi zgęstniała! :( jeszcze jej używam ale kiepsko to idzie bo się ciągnie. I pewno lada dzień pójdzie out.

Bardzo dobra

Bardzo dobra odżyka!

+ szybko schnie
+ jest idealną bazą pod lakier
+ dzięki niej paznokcie nie barwią się od ciemnych lakierów
+ wzmocniła moje paznokcie
+ nałożona sama pięknie się błyszczy :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka

nie jest to diament wsrod odzywek

chroni płytkę przed przebarwieniami
nałożona na lakier zostawia trwały połysk
zapobiega odpryskiwaniu lakieru
łatwa aplikacja
jest trwala i wydajna
tania
torche zbyt rzadka konsystencja
mogłaby szybciej schnąć

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

masakra

Kupowalam ta odzywke 2-krotnie,kilka lat temu ;> Niestety,nigdy nie polubilam tej odzywki i raczej sie to nie zmieni ;<

+ cena(ok,5 zl, za odzywke to bardzo ok )
+fajnie,ze na kazdej buteleczce byl inny znaczek,jezeli mamy kilka odzywek tej firmy latwiej nam siegnac po ta,ktora chcemy

No i juz,niestety,tylko minusy :(

- zero efektu,poza nablyszczeniem plytki
-z tego co pamietam,odzywka \'\'zrywala sie\'\' platami,czesto takze z czescia paznokcia :(
-bardzo szybko zgestnial,po kilku tyg. nie dal sie juz nakladac na plytke,po ok. 1-2 mies. stwardnial na kamien!!!!

Wiec pieniadze wywalone w bloto,mimo marnych 5 zł. pieniadze wyrzucone w bloto.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zaczete 2 i nie zdazylam skonczyc

Całkiem fajna

+ chroni przed odbarwieniami paznokci, jeśli położy się ją jako bazę
+ położona na lakier wydłuża jego żywotność
+ widocznie wzmacnia pazurki
+ szybko schnie
+ wydajna :)

- na początku diabli wodnista
- nietypowa buteleczka... ułatwia rozlewanie jej na różne powierzchnie... no trudno, mam lakierowane panele w pokoju przynajmniej ;)
- rzeczywiście gęstnieje po jakimś czasie, ale spokojnie można rozrzedzić ustrojstwo zmywaczem... i działa :)

Niby dużo minusów, ale i tak ją lubię :)

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno... wydajny preparat :)

Nie jestem z niego zadowolona

Odżywka nadaje paznokciom ładny blask, nałożona pod lakier chroni przed przebarwieniami, nałożona na lakier przedłuża trwałość lakieru. Szybko schnie, utwardza. Zauważyłam również małe właściwości odżywcze. I jest wydajna, dość tania. Jakość odpowiada cenie ;)

Jeżeli chodzi o minusy odżywka ma bardzo rzadką konsystencję, z czasem gęstnieje i to tak, że ciężko się jej używa. Nie podoba mi się pędzelek, bo osobiście wolę grubsze, a odżywka posiada cieniutki. Zostawia też jakieś bańki powietrza, ale to chyba wina tego, że za dużo jej nakładam.

Dodam, że jest to moja pierwsza odżywka do paznokci i nie mam porównania jak wypada na tle innych.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

bardzo ją polubiłam

Zacznę od tego, że mam bardzo mocne paznokcie i kupiłam tę odżywkę jako zamiennik dla bezbarwnego lakieru - moja ocena będzie dotyczyć więc tych własności odżywki , bo z racji dobrego stanu własnych paznokci , nie zauważyłabym ich poprawy pod wpływem odżywki (dlatego nie daję 5* , bo po prostu nie mogę ocenić własności odżywczych w 100%) .
Ale do rzeczy:

[+]
-ładne opakowanie
-fajny pędzelek, miękki- można nim pomalować całą płytkę za jednym pociągnięciem
-trwałość - dziś mija 4-ty dzień od pomalowania paznokci i odżywka dalej nieźle się trzyma bez odprysków
-cena

[-]
-rzeczywiście zaraz po kupieniu odżywka jest wodnista ( rzadka) ,trzeba uważać ,żeby się nie pokapać

Używam tego produktu od: kilku tygodni

sama nie wiem...

mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. używam od długiego czasu, jakieś 2 lata, ze względu na niską cene. i w tym przypadku nie należy spodziewać się oszałamiającego działania i jakości
stosuje ta odzywke po lakiery żeby nie odbarwiały się paznokcie. niestety odkąd jej używam nie zauwarzyłam żadnej poprawy paznokci..dalej są łamliwe, rozdwajają się, są cienkie i mało elastyczne..
odżywka jest bardzo wodnista i przy tym wydajna, szybko schnie i ładnie nabłyszcza,ale to chyba wszystko co robi.
na dodatek gęstnieje szybko i musze kupować nowe opakowanie zanim skończe stare...

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo