L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

Maska intensywnie odżywiająca do włosów suchych. Formuła Cuti Liss System o działaniu odżywiającym i uelastyczniającym zawiera jednocześnie pochodną kationową, która ułatwia rozczesywanie i pochodną silikonu wygładzającą włos i nadającą mu lekkość. Maseczka nie jest czasochłonna. Nakładamy ją na umyte włosy i trzymamy 2-3 minuty.

Skład: aqua/water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, amodimethicone, peg-180, cetyl esters, isopropyl alcohol, methylparaben, camphor benzalkonium methasulfate cetrimonium chloride, pyridoxine hci, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, hydroxypro-pyltrimonium hydrolyzed wheat protein, magnesium acetate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, zapach/fragrance

przywrócił moje włosy do życia

Pierwszy raz miałam nałożoną ją na włosy u fryzjera. Po wizycie w kółko je wąchałam i nie mogłam przestać dotykać. :) w końcu wyszperałam, jakich szamponów i odżywek używają - i skuszona ceną w Hebe kupiłam swój pierwszy pakiet.
Włosy miałam w kiepskim stanie. Farbowane, suche, rozdwajające się końcówki. Już nie układały mi się tak fanie jak kiedyś, kiedy jeszcze nie katowałam ich aż tak suszarką i prostownicą :)
Od momentu, jak zaczęłam stosować zarówno szamponu, jak i tej odżywki - moje włosy wróciły do życia. Są nawilżone, lśniące - a jak poświęcę więcej czasu i dokładnie wyciągnę je na szczotkę i użyję prostownicy - wyglądają, jakby były po wizycie i fryzjera.
Odżywki używam raz w tygodniu na 10 minut. Są mięciutkie, gładkie i zdrowe.
Uwielbiam tę odżywkę i po skończeniu mniejszego opakowania (mam 200 ml) od razu pobiegnę po wielkie :)
Na takie cudo - totalnie nie szkoda mi kasy :)

Ilość zużytych opakowań: pół z 200 ml

Najlepsza!

Wypróbowałam ostatnio kilka produktów, aby pozbyć się "sianowatości" rozjaśnianych końcówek włosów.
Maska działa idealnie:
- wygładza włosy
- rozprostowuje, ułatwia też prostowanie prostownicą
- nie puszą się, nie plączą
- zachowują objętość
- nie obciąża - następnego dnia po myciu spokojnie mogę chodzić w rozpuszczonych włosach, przy innych produktach były już przetłuszczone

To moje drugie opakowanie, kilka lat temu również używałam i byłam zachwycona. Nie wiem czemu jest w \'zapomnianych kosmetykach\' - bez problemu mozna kupić w internecie, widziałam ją też w jednej z sieciowych drogerii.

Używam tego produktu od: 2 tygdnie
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Wart swojej ceny!

Niby o 35zł za małe pudełeczko to może i dużo, ale ta maska warta jest każdych pieniędzy!
Plusy:
* piękny delikatny zapach
* idealna konsystencja taka jakby gesty bydyń
* bardzo wydajny!
* włosy wspaniale się rozczesują
* nie przetłuszcza
Po prostu ideał!
Jako minus samo opakowanie - wolałabym tubkę lub coś z pompeczką.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

WYSUSZA!

Moje włosy nie są zniszczone. Są suche i porowate. Cały czas poszukuję czegoś co im pomoże. Skuszona opiniami innych wizażystek i namową pań w hurtowni fryzjerskiej postanowiłam, że zainwestuję w tę maskę, skoro wszyscy ją tak polecają. Zamiast trzymać 5 minut zostawiłam ją na 40 minut, aby lepiej wniknęła we włókna włosów. Przy zmywaniu naprawdę oczekiwałam cudów. Podczas spłukiwania włosy były sypki, śliskie, gładkie, rozczesane i mięciutkie, takie o jakich marzyłam… niestety nie zostały takie… po wysuszeniu moje włosy stały się JAK SIANO!!! Myślałam, że to może się zmieni po kilku razach, ale z każdym użyciem jest CORAZ GORZEJ! Dla testu dałam ją do wypróbowania mojej przyjaciółce, której włosy są cienkie i jej zdaniem także wysuszyła jej włosy… Nie wiem czy to może jakaś felerna seria z jakiejś fabryki, ale ja już więcej jej nie kupię… na razie zostaje mi się z nią męczyć do końca opakowania…

Plusy:
-gęsta
-dobrze się rozprowadza
- włosy podczas spłukiwania są gładkie, niepoplątane

MINUSY
-wysusza!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Jetem bardzo zadowolona

Używam tej maski od roku i jestem naprawde zadowolona. Nie muszę już tak często podcinać końcówek ponieważ już mi się praktycznie nie łamią. Włosy są nawilżone i gładkie. Dodam że nie mialam zniszczonych włosów ponieważ nie prostuje i nie farbuje. Jak na razie mój numer jeden.

Włosy ją piją

Kupiłam jako zamiennik Loreal Absolut Repair i jestem zachwycona. Przy pierwszym użyciu zrobiłam sobie domową saune na włosy z jej użyciem i po 15 minutach włosy były praktycznie "suche", wypiły i wchłonęły całą maskę i ten sposób sprawdza się najlepiej.
Stosowałam ją na suche włosy, na noc, na 5 minuty pod prysznicem, 15minut na mokre włosy. Przy wszystkich sposobach sprawdza się dobrze ale najlepszy efekt jest przy saunie na włosach.

+ konsystencja gęstego masła
+ zapach ładny i niezbyt intensywny
+ zostawia włosy gładkie, lśniące, miękkie, lejące
+ cena około 35zł / 200ml ale jest bardzo wydajna.
+ nie obciąża włosów (ale ja ją daje od połowy ucha)

+/- nie naprawi na pewno zniszczonych czy spalonych włosów, nie zreperuje ich ale wątpie aby jakakolwiek maska tego dokonała, może tylko poprawić wizualnie kondycje włosa i to robi.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 200ml

Perfekcyjna!

Gładkość, miękkość i połysk włosów w jednym pudełeczku! Mam długie włosy, często je farbuję potem dekoloryzuję następnie rozjaśniam więc mimo że są naturalnie grube tracą objętość i blask. Ta maseczka to naprawia! Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 01.05.2014
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Bardzo dobra

Bardzo dobra maska- choć ja używam regularnie jako odżywkę w zestawie z szamponem do farbowanych.
Nawilża, wygładza. Włosy są lekkie, błyszczące ale puszyste.
Jest wydajna, nie trzeba nakładać dużej ilości mimo, że wchłania się we włosy błyskawicznie.
Włosy ją po prostu absorbują.

Używam tego produktu od: 1 msc

magiczna maska

Dla moich włosów to po prostu cudo !!

Maska jest bardzo wydajna, ładnie pachnie, włosy po niej są miękkie i lejące się. Odżywia je i regeneruje.

Używam jej raz w tygodniu i w zupełności mi to wystarcza.
Czasem nakładam na mokre włosy, zawijam w ręcznik i chodzę sobie tak przez około 30minut, wtedy efekt jest jeszcze lepszy! Ale wiadomo nie zawsze jest na to czas.

Nakładam też na mokre włosy gdy idę do sauny, łuski włosów się wtedy otwierają i chłoną maskę.

Zdecydowanie moja ulubiona maska !!!
Jest duża i starcza na długo więc cena aż tak bardzo nie razi.

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jedna z najlepszych

Świetna maska.
Od razu po jej użyciu włosy są miekkie i odżywione. Stosowałam raz w tygodniu i to zupełnie wystarczało.
Bardzo lubiłam jej używać. Co prawda nie kupuję jej już ze względu na cenę i trudną dostępność, ale polecam wszystkim, bo producent spełnia obietnice.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobra maseczka

Zacznę od tego, że mam włosy długie, ciemne, farbowane i naturalnie kręcone. Mają ładny skręt i nie mają tendencji do puszenia się, ale bywają często przesuszone i przez to pielęgnacja ich jest dość trudna i czasochłonna.
Maseczkę poleciła mi pani w salonie z artykułami fryzjerskimi, wprawdzie przyszłam po maskę mleczną, ale skutecznie mnie odwiodła od tego pomysłu. To nie jest moja pierwsza przygoda z lorealem, więc byłam sceptyczna, ale jednak ten produkt okazał się strzałem w dziesiątkę! Zaznaczę, że ja trzymam ją na włosach znacznie dłużej niż zaleca producent, czasem nawet 20 minut i efekt jest naprawdę widoczny - włosy chłoną kosmetyk, ile bym go nie nałożyła, wszystko znika bez efektu przetłuszczenia później. Pięknie się zmywa, ale czuć już podczas zmywania że są nawilżone, śliskie i się nie plączą. Efekt utrzymuje się do następnego mycia - pięknie się układają, a loczki są błyszczące i nawilżone. Do tej pory żaden kosmetyk nie potrafił wywołać takiego efektu.
Zapach mnie osobiście bardzo się podoba, chociaż na moich włosach wcale go nie czuć. Konsystencja jest gęsta, dobrze się nakłada na włosy, nie spływa. Opakowanie wygodne i poręczne.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

F A N T A S T Y C Z N A !

MASKA WARTA SWOJEJ CENY, Dobrze nawilza wlosy, wygladza, nadaje piekny polysk, zapach ma taki...... sredni.... ale da sie przezyc :)... Dla efektow jakie ona robi... Polecam bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace.
Ilość zużytych opakowań: 1 cale.