A-Derma, Epitheliale A.H, Creme Reparatrice

A-Derma, Epitheliale A.H, Creme Reparatrice

Krem na bazie wyciągu z owsa Rhealba. Owies Avoine Rhealba został wyselekcjonowany z ponad 80 odmian, a uprawiany jest w sposób rygorystyczny i pod ścisłą kontrolą. Jego wyciąg o działaniu łagodzącym, odżywczym i gojącym nadaje produktom A-derma jakość i potwierdzoną klinicznie skuteczność. Krem wskazany w pielęgnacji uzupełniającej skóry uszkodzonej w wyniku urazów mechanicznych, fizycznych lub chemicznych np. drobne rany, otarcia, oparzenia (także posłoneczne), po drobnych zabiegach dermatochirurgii (peeling, elektrokoagulacja), depilacji. Krem sprzyja odbudowie uszkodzonego naskórka dzięki połączeniu wyciągu z owsa o działaniu łagodzącym i przeciwpodrażnieniowym z kompleksem witamin (A i E) o właściwościach odbudowujących. Dzięki zawartości 0,2% kwasu hialuronowego wspomaga naturalne procesy odbudowy komórkowej, skracając czas gojenia. Sprzyja regeneracji kolagenu i neutralizuje działanie wolnych rodników. Krem zawiera substancje nawilżające i ochronne, ułatwia odbudowę uszkodzonego naskórka, przywraca mu spoistość. Jest doskonale tolerowany, może być stosowany na skórę dzieci i dorosłych. Nie powoduje powstawania zaskórników.
W 2016 roku w ofercie producenta został zastąpiony przez Epitheliale A.H, DUO

Krem wspaniale sprawdza się w momencie gdy mam podrażnioną skórę. Czy to po stosowaniu kwasów czy po opalaniu zawsze daje ulgę oraz do tego świetnie się wchłania. Najczęściej stosuję go w dni bez makijażu, ale nałożony na niego podkład nie traci swoich właściwości, więc nie trzeba obawiać się o krótszą trwałość makijażu stosując ten krem. Jedyne do czego można się przyczepić to zapach - nie przypadł mi do gustu.

opatrunek w tubce

Kiedy przesadzę ze złuszczaniem, kwasami albo wysuszającymi maskami to cudo świetnie się sprawdza. Po nałożeniu od razu czuję ulgę, skóra już nie jest tak zaczerwieniona, łagodzi jakiekolwiek podrażnienia. Nie ma tak lejącej konsystencji jak Cicaplast, ale wchłania się bardzo dobrze. Świetnie nadaje się pod makijaż.
Przy dłuższym stosowaniu może zapchać.

Boski

Kram na podrażnionią, przesuszona i skłonną do alerii skórę naprawde świetny.

Miałam miejscowe suche placki na skórze, swędziałama i łuszczyła się. Nic mi nie pomagało.

Ten kremik właściwie po jednej nocy przyniósł znaczącą ulgę. Świetnie łagodzi, leczy , nawilża.

Zapach ma trochę dziwny ale mi to właściwie nie przeszkadza.

Polecam na nieoczekiwane zmiany skórne, z pewnością zadziała

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Moj zimowy wybawca!

Zakupilam go zachecona pozytywnymi opiniami, kiedy to przedobrzylam z maseczka aspirynowa i moja wrazliwa cera zareagowala wrecz plomieniem. Szukalam czegos na podrazniona cere i ten krem swietnie sie spisal. Po kilku dniach uzywania na noc, buzia cala sie zagoila, czerwone plamy poznikaly i wszystko wrocilo do normy. Kontynuowalam wiec uzywanie na noc, jako ze dobrze nawilzal. Ale prawdziwym hitem okazal sie kiedy znow podraznilam sobie buzie na nartach. Nalozylam go po raz pierwszy na dzien i bylam zachwycona. Wchlania sie blyskawicznie, nawilza caly dzien i do tego wszystkie podklady swietnie sie na nim trzymaja. Mam cere wrazliwa, naczynkowa, dosc sucha ale tez sklonna do zanieczyszczen. Ten krem sprawdza sie znakomicie. Nakladam na niego krem z filtrem 40 clarins+ podklad i wszystko ladnie wspolgra.
Ogromny plus za nawilzenie i ukojenie buzi. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Ilośc tubek mówi sama za siebie

Kupuje ten klem od kilku lat, czasami zdradzam go z tańszymi ale i tak z podkulonym ogonem wracam do niego, bo jest najlepszy!

Od pierwszej sekundy po nałożeniu czuje wielką ulge na buzi, znika napiecie skóry, szczypanie czy inna przykra przypadłośc .
Łagodzi, pielegnuje, odswieża, niezastąpiony latem po oplaniu, nawet jak sie maźnie pod oczami to nic złego się nie dzieję. Buźka po nim jest lekko matowa, nie pozostawia tłustego filmu w przeciweństwie do innych kremów tego typu.

I co bardzo ważne, idealny pod makijaż, nie roluje się, nie waży, świetnie przyjmuje płynne fluidy i prasowane mineralnne podkłady

To jest jedyny krem który kupiłam chyba z 8 albo i 10 opakowań, czasmi używam go też na dłonie, więc schodzi mi szybko, ale jest wart swojej ceny i już nie będę go zdradzać. To jest mój p0rawdziwy Hit nad Hity!

Dobry kosmetyk

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Mam w tej chwili straszne problemy skórne, leczę się retinoidami, które zamiast mi pomóc ostro pogorszyły stan trądziku powodując schodząca całymi płatami skórę i rany na niej. Dermatolog usilnie polecała kontynuowanie kuracji oraz na złagodzenie ten krem. Nie powiem, po posmarowaniu na otwarte rany szczypie... ale jest to chwilowe uczucie, da się to przeżyć choć nie jest przyjemne (dlatego nie daję maxa). Natomiast pomaga rewelacyjnie, rany i otarcia goja się znacznie szybciej jak za dotknięciem magicznej różdżki. Krem ani trochę nie nawilża ale też nie jest to jego zadaniem więc nawet przez chwilę tego nie oczekiwałam. Za to dobrze wywiązuje się z obietnic producenta. Znacząco przyspiesza gojenie ran i pomaga skórze się zregenerować. Jest to drogi produkt (aczkolwiek wydajny) i to też jest powodem braku maksymalnej liczy gwiazdek. Miejmy realne oczekiwania a nie rozczarujemy się!!! Krem nie może łagodzić, goić, nawilżać i jeszcze odmładzać. Jeżeli ktoś szuka preparatu, który znacznie przyspieszy regenerację naskórka to to jest idealny krem dla niego! Polecam Drogie Wizażanki i Wizażanie;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

podraznia skore

Krem kupilam po recenzjach,niestety zawiodlam sie.Mam bardzo wrazliwa skore,myslalam,ze bedzie dla mnie idealny.Skora po nalozeniu kremu bardzo piecze,jest zaczerwieniona,mija po ok 1min,ale dyskomfort jest.Konsystencja ok,zapach tez mi odpowiadal,pachnie \"naturalnie\",chyba owsem.Wchlania sie bardzo dobrze,ale nie natluszcza,nawilza skory.O wiele lepszy jest zwykly krem nivea,jestem na nie

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Smierdziuszek

Krem na pierwszy rzut oka bardzo niepozorny, w niepozornym opakowaniu, w dodatku smierdzacy radzi sobie z powaznymi problemami skornymi calkiem niezle.
Pierwszy raz go kupilam zeby ratowac rozhisteryzowana skore po farbie do wlosow (sic!). Uczulenie z linii wlosow zeszlo na policzki - najpierw palace, z pecherzykami powietrza pod skora, a potem przeksztalcajace sie w skorupe...byl moja ostatnia deska ratunku i o dziwo sprawdzil sie! Warto miec pod reka, niewarto stosowac codziennie jesli nie ma takiej potrzeby.Używam tego produktu od:jakis czas

Regeneracja

Wspaniale regenrujący lekki krem.
Odżywczy krem który w oka mgnieniu ukoi i przywróci prawidłwy stan skóry.
Naprawdę działa, jest delikatny i miękki, nie obciąża.

Polecam zwłaszcza po kuracjach, i przy dużym przesuszeniem skóry.

Fantastyczny polecam!

Używam tego produktu od:1 rok(dorażnie w nagłych sytuacjach)

cudowny przez wielkie C

świetny ! zawsze uratuje i ukoi moją podrażnioną cerę. jest delikatny szybko się wchłania. co prawda zapach nie jest fenomenalny ale czego się nie robi żeby być piękną ;) ja wytrzymam wszystko żeby ukoić moją skórę. Osobiście jeszcze go nie kupiłam jak na razie starczają mi próbki z apteki jakie dostałam przy zakupie serii tej firmy. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:3mcy
Ilość zużytych opakowań:2 próbki 4ml

Wspaniały!

Moja miłość, moje cudo na wszelkie bolączki!! Nie jest ważne, jak bardzo mam czerwoną, podrażnioną skórę - ten krem ZAWSZE jest w stanie przywrócić jej równowagę :D
Jest tak silnie łagodzący, że wszelkie uszkodzenia skóry goją się dwukrotnie szybciej niż zwykle. Po prostu BOSKI.
Bardzo gorąco polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu tylko doraźnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i już szukam następnego

Rewelacyjny

jest to idealny krem o delikatnej formule
nie ma zapachu
nie podrażnia lecz koi podrażnienia
nawilża
nie pozostawia tłustej warstwy
świetnie się go dozuje z tej cienkiej końcówki
wydajny

niestety
jest dość drogi

ale mimo wszystko polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (1-2 razy dziennie)