Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Płyn micelarny na bazie źródlanej wody termalnej to specjalista w kuracji Anti-age. Nowoczesny preparat oparty na unikalnej technologii, doskonale zastępuje mleczko, tonik i wodę. Niezwykle łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy, pochłania nadmiar sebum, makijaż i pozostałe zabrudzenia. Nie narusza bariery hydrolipidowej skóry, nawilża ją i wygładza.

Bardzo miło go wspominam:)

Dałam tytuł " bardzo miło go wspominam", bo serii "kawior i trufle" od dawna nie widuję w drogeriach- podejrzewam więc, że prawdopodobnie ją wycofano. Ten płyn kupowałam kilka lat temu systematycznie i byłam z niego bardzo zadowolona. Ładnie pachnie i świetnie zmywa makijaż, nie pozostawiając resztek. Przy tym nie podrażnia, nic nie szczypie, nie piecze, na mojej dość wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze sprawuje się idealnie:) Opakowanie ujdzie- chociaż Bielenda mogłaby naprawdę popracować nad designem swoich opakowań- większość przypomina zywcem PRL. Ale mimo tego podobał mi się.

Używam tego produktu od: Używałam przez ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Całkiem niezły

To mój pierwszy płyn micelarny więc nie mam porównania do innych produktów.
Bardzo dobrze zmywa makijaż, maksymalnie 2 waciki zużyte
Ma delikatny, niedrażniący zapach
Nie klei się na mojej buzi (zauważyłam, ze na to najczęściej skarżą się wizażanki)

Na minus: nie podoba mi się sposób, w jaki płyn wylewa się na wacik. Trzeba uwazać aby nie polało się dołem po rękach.
Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę spróbowac innych produktów.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Nic specjalnego

Jest ten płyn u mnie w sklepach niedostępny,więc zamówiłam 3 sztuki przez internet i do tego wysoka cena przesyłki,nie warto.Jest bardzo wydajny więc pewnie będe się z tym męczyć.Skóra po tym okropnie się lepi,długo klei,śmierdzi,kiepsko zmywa trzeba z 5 wacików do zwykłego przetarcia,bez makijażu,szczypie w oczy totalna lipa,ziaja sopot niebieska jest od tego o niebo lepsza i tańsza

Może być

Raczej przywiązuję się do kosmetyków więc gdy odkryłam ten, używałam długi czas,pomimo jego wad.

+ Wg mnie, dobrze zmywa makijaż, czasem ma problem z tuszem, ale to chyba kwestia nabrania z byt małej ilości produktu.
+ Nie zapycha, a mam podatną cerę.

- Faktycznie zostawia lepki film na skórze.

Ogólnie oceniam go pozytywnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Wielki minus i odjęta gwiazdka za PARABENY w składzie.

Ilość zużytych opakowań:

S U P E R!!!

A ja jestem zachwycona:)

Zaczynałam od mercedera wsród płynów micelarnych czyli od bioderma sensibio H2O. To był mój pierwszy p Niestety trochę krucho się zrobiło z kasą i zmuszona byłam poszukać czegoś tańszego.
Trudno jest po mercedesie przesiąść się do malucha.... Wiedziałam, że znaleźć dobry, tani płyn to będzie niezła sztuka. Przeszłam gehennę z kilkoma tańszymi polskim płynami i w końcu wpadł mi w ręce bielenda kawior i trufle.
I jakież miłe rozczarowanie:

- super zmywa twarz i oczy z tuszu, także wodoopornego
- nic a nic nie szczypie
- nie podraznia mojej naczynkowej cery
- nie zostawia tłustej buzi jak inne płyny
- wydajny
- cena - REWELACJA

Naprawdę, szczerze jestem zachwycona tym produktem:)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dramat

Zachęciła mnie do jego zakupu pozytywna opinią mojej znajomej...która później uparcie twierdziła, że wcale go nie zachwalała. A niestety tak było. To, że wyrzuciła pieniądze w błoto to jedno, to że się z nim tyle męczyłam to drugie, w końcu się poddałam i go wyrzuciłam.
-okropnie szczypie w oczy
-zostawia tłusty film na skórze
-buzia po nim jest jakby podrażniona
Nie ma żadnych plusów, ja przynajmniej ich nie widzę.

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Kosmetyczny pasztet

Do zakupu zachęciła mnie cena i profesjonalny opis na opakowaniu. No i cóż, to chyba 2 atuty tego produktu. Bo więcej ma minusów niestety.

Minusy
- lepi się po nim potwornie skóra, więc muszę go zmywać wodą aby nie mieć tego obrzydliwej lepkiej powłoki na twarzy
- nie zmywa porządnie makijażu, nie radzi sobie głownie z oczami - tusz niewodoodporny zostaje na rzęsach. Masakra! Rano budzę się jak panda:(
- No i potwornie szczypie w oczy!!! Za każdym razem muszę dokładnie wypłukać powieki wodą.

Plusy
- dość ładny zapach
- dobra cena

*****************
Po kolejnym dniu walki z tym preparatem, stwierdzam, że jest to bubel kosmetyczny i odejmuję mu jedną gwiazdkę. Nie zasługuje na nią!
Jak preparat który ma służyć do demakijażu oczu, może tak je szczypać???? Niemiłosiernie wprost!! A do tego zwykła woda z kranu lepiej zmywa mi tusz niż to "cudo". Żenada!!!!!!!!! do kosza, szkoda tylko pieniędzy, bo można je było lepiej zainwestować!!!!

Używam tego produktu od:0,5 miesiąca

Z dużej chmury mały deszcz

To był mój drugi micel, zdaje się. Używałam go jakiś czas temu, ale pamiętam, że mnie nie zachwycił. Pozostawiał lepką powłokę na twarzy (podobnie do Daxa), był niesmaczny ;) i - choć oczu nie mam wrażliwych zupełnie - zdarzało mu się szczypnąć w spojówkę. Opis na tyle opakowania robi wrażenie, ale - jak to mawiają - z dużej chmury mały deszcz. Next, please. :)

Używam tego produktu od: z półtora roku będzie

beznajdziejny

Używałam do tej pory kilku różnych płynów micelarnych i nigdy nei było takiej porażki jak w tym wypadku.Jak dla mnie ten egzemplarz beznadziejny:
- szczypią oczy
- zostawia tłustą powłokę na twarzy
- nie zmywa dokładnie maskary

Ilość zużytych opakowań:1/4 i więcej nie użyję

szczypie

Plusy:
- delikatnie ujedrnil i napial skore wokol oczu
- wydajny
- zapach

Minusy:
- szczypie w oczy
- niezbyt dobrze radzi sobie z makijazem oczu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

niedoskonały

Lubię płyny micelarne i właściwie ostatnio nie używam niczego innego do demakijażu. Ten okazał się najgorszy. Dziwnie pachnie, pozostawia na skórze lepki film, Owszem, zmywa makijaż, ale z tuszem do rzęs kompletnie sobie nie radzi, niezaleznie od ilości zużytych wacików. Po pewnym czasie na skórze pojawiły mi się paskudne wypryski - nie wiem czy to jakaś zależnośc, ale wolę na zimne dmuchać i omijać toto z daleka. Bardzo podrażnia oczy, które momentalnie zaczynają mnie szczypać i robią się zaczerwienione. Nie kupię już nigdy wiecej. Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

jak kwas=/

Zgadzam sie z recenzjami. Moje oczy nie są wrażliwe, nigdy nie reagowaly łzawieniem, szczypaniem i zaczerwienieniem, a tu prosze! Ten kosmetyk do tego doprowadził!! Owszem dobrze zmywa makijaż, ale okropnie podrażnia oczy!!! Ma ładny zapach i jest skuteczny, ale jest zbyt agresywny , więc napewno juz nigdy go nie użyjeUżywam tego produktu od:uzywalam rok temu