Matrix, Biolage Hydratherapie, Daily Leave-In Tonic

Matrix, Biolage Hydratherapie, Daily Leave-In Tonic

Do codziennego stosowania, natychmiast nawilża dzięki ekstraktowi roślinnemu wzmocnionemu moszczynem, chmielem, słodkimi migdałami i lekkimi czynnikami odżywiającymi. Zawiera wyciąg ze słonecznika, antyoksydanty i filtry przeciwsłoneczne, aby chronić włosy przed promieniami UV i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Wydobywa połysk włosów i sprawia, że stają się łatwiejsze do ułożenia.
- Zapewnia naturalny poziom nawilżenia włosów
- Przywraca włosom blask, jedwabistość i miękkość dzięki zawartości wyciągów ze słodkich migdałów, protein roślinnych i nasion słonecznika
- Ułatwia rozczesywanie i modelowanie włosów trudnych do układania
- Bardzo lekka konsystencja pozwala na zastosowanie nawet do bardzo cienkich włosów

Bardzo ok :)

Używam go dosyć długo. Bardzo go lubię bo rzeczywiście moje przesuszone włosy stają się po nim nawilżone i super mięciutkie. Ma jeden minus-można z nim przesadzić. O jedno psiknięcie za dużo i włosy stają się momentalnie matowe i sztywne...nie wiem o co chodzi ale i tak bardzo go lubię :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże butelki

świetny efekt wizualny

Bardzo dobra odżywka bez spłukiwania. Daje świetny efekt wizualny, po jej użyciu włosy błyszczą i łatwo się rozczesują. Jest lekka i nie obciąża przy tym włosów.
Jeżeli chodzi o nawilżenie, to jest to lekki, mało wyczuwalny efekt.
Co do jej odżywczych właściwości na razie się nie wypowiem, gdyż jestem dopiero w połowie buteleczki.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa butli

Świetny tonik!!!

Najlepszy znany mi środek do pielęgnacji włosów w sprayu!
Nawilża, nawilża i jeszcze raz nawilża!!!
Nie obciąża, nie skleja, za to ładnie kondycjonuje. Świetny dla posiadaczek kręconych włosów. Na dodatek ma bardzo ładny, świeży zapach.

Często przelewam odrobinę tego toniku do buteleczek ze spryskiwaczami o małej pojemności i wzbogacam przeróżnymi dobrociami z Mazideł (keratyną, NMF, mocznikiem, pantenolem, jedwabiem hydrolizowanym...). Tonik świetnie sprawdza się w tej roli.
Polecam!!

Wyraźnie nawilża

Całkiem sympatyczna odżywka w sprayu, bardziej przypominająca konsystencją wodniste mleczko niż tonik.
Dobrze nawilża, ujarzmia niesforne kosmyki. Dobrze sprawdza się jako mleczko do końcówek (aczkolwiek zaznaczam, że nie mam problemu rozdwojonych włosów!)- czasem pryskam bezpośrednio na dłoń i wcieram w końce.

Po dwóch miesiącach dość regularnego używania, ubytek w butli mam niewielki.

Z szamponem z tej serii się nie polubiłam, ale do odżywki będę powracać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 400ml

brak efektów

Spray na moich włosach kompletnie nie działa. Mam włosy puszące się, suche, szorstkie. I takie również są po zastosowaniu tej odżywki.

- nie nawilża ani trochę
- rozczesywanie ułatwia jedynie odrobinkę
- nie wygładza włosów, zmiękcza je minimalnie, jak się puszyły tak się nadal puszą
- nie pachnie ładnie, jakiś tam zapach ma, ale jest mi on obojętny
- nie obciąża- to fakt
- rzeczywiście nie zawiera ciężko zmywalnych silikonów, ale za to cenne substancje ma na szarym końcu
- butelka duża i masakrycznie nieporęczna, ciężko jej używać "na sobie"

Już wolę napakowane silikonami spraye Gliss Kur bo przynajmniej widać pozytywne efekty ich używania :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Polecam !

Bardzo dobra odżywka bez spłukiwania.Nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie oraz modelowanie.Nadaje ładny połysk i zdrowy wygląd.Zawiera w składzie silikony zmywalne nawet łagodnym szamponem bez SLS-ów.
U mnie najlepiej się sprawdził na podsuszonych włosach.Ne obciąża włosów i nie skleja ich.Wystarczy 3 - 4 psikniecia.
Niesamowicie wydajna i w przeliczeniu niedroga odzywka.
Dodatkowym jej atutem jest posiadanie filtrów UV.Używam tego produktu od:6 miesięcy

na razie szukam dalej

Do zdyscyplinowania moich loków nawet był dobry, z całej serii zakupionej tonik najbardziej mi pasował.
Jak nie znajdę coś lepszego do spryskiwania włosów po umyciu to znowu go kupię.
Dobry do stylizacji, bo nie używam nic do ukłądania swoich kręciolów.
Na początku pachniał troche jak zgniłe jajko :(.
Potem albo się przyzwyczaiłam, alo przestało juz tak cuchnąć.
Szukam na razie czegoś bardziej mega nawilżającego.

polysk i odzywienie

Do dziewczyn o suchych i zmaltretownaych rozjanianiem wlosow!
Ta odzywka jest genialna:nie przetluszcza wlosow,przy jednoczesnym wygaladzaniu ich!Juz nie ujrzycie odstajacych polowek wlosa,wlosy zachowuja swoja ciaglosc i wygladaja na zdrowe!
Odzywka starcza na conajmniej kilka miesiecy,dlatego koszt rzedu 45 zl za 400 ml jest smieszny!
Pozdrawiam

Używam tego produktu od:2 lata

Dla mnie fatalny

Dla mnie ten produkt okazał się być fatalnym.
Na drugi dzień moje włosy wymagają niestety mycia.

Fakt, super łatwo włosy się po nim rozczesują. Są miękkie, mocno nawilżone. Ale widać jak dla mnie za mocno.
Może mam za mało suche włosy ;>

Dla mnie ten produkt to zupełnie nietrafiony zakup. Do tego po m-cu użytkowanie popsuła się pompka i obecnie muszę się w tym mazać żeby cokolwiek nałożyć na włosy.

Szczerze nie polecam dla osób które mają normalne włosy. Zapewne dla mega suchych jest to wielki ratunek...

Używam tego produktu od: 6 m-cy (i nie mogę zmęczyć.. )

Doskonałość!

Świetny kosmetyk, na suche i zniszczone włosy-rewelacja, super nawilża, ładnie się po nim włosy układają, z najgorszego siana ten tonik zrobi niezłą fryzurę, ułatwia rozczesywanie. Jedynie zapach nie do końca fajny, przynajmniej dla mnie. Włosy po nim są miękkie, choć nie zawsze gładkie. A co najlepsze-ten tonik nawet "stylizuje" , kiedyś poszłam spać z włosami mokrymi od toniku, a następnego dnia ludzie się pytali kto mi zrobił taką fajną fryzurę=) Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od:kilku m-cy

IDEAŁ dla loków

Na forum wychwalalam kosmetyki z serii biolage nawilzajacej tyle razy, ze czuje sie jak automatyczna sekretarka odtwarzajac je tu po raz kolejny;) Jednak nie moge zostawic swoich ulubionych kosmetykow do wlosow bez recenzji.

Ten tonik byl odkryciem przelomowym w mojej pielegnacji lokow i odkad go mam nie potrafie sie bez niego obejsc. Zdarza mi sie nawet zabierac go ze soba, kiedy wychodze gdzies na caly dzien - mimo tego, ze butelka jest duza i w zwiazku z tym nieporeczna. Blyskawicznie przywraca wlosom poziom nawilzenia nie obciazajac ani nie sklejajac ich. Sprawia, ze momentalnie dyscyplinuja sie i ladnie skrecaja - a mam na glowie niezle siano po dekoloryzatorach i farbowaniu. W dodatku jest wydajny: uzywam swojego od stycznia, a mam jeszcze 1/3 butelki:) Polecam serdecznie wszystkim wlascicielkom kreconych wlosow - to strzal w dziesiatke, nawet Fekkai w porownaniu to slabizna.

Używam tego produktu od:stycznia

rzeczywiście nawilża włosy

Bardzo dobry produkt: miałam mocno zniszczone włosy przeróżnymi zabiegami fryzjerskimi; były suche, wręcz "sianowate", nie chciały się ładnie układać. Fryzjerka poleciła mi ten produkt i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Włosy są miękkie, dobrze nawilżone, ale aby utrzymać ten efekt muszę je spryskiwać nie tylko po umyciu, ale też na noc, czasem w ciągu dnia. Generalnie jednak nie jest to kłopotliwe, a sam produkt i efekty jego stosowania są naprawdę godne polecenia.