KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 93% osób
    vaninilia
    9 października 2008 o 16:07
    4 / 5
    Polecam nie tylko dla dzieci
    Wiem, wiem, to balsam dla dzieci. Ale szukałam na wakacje czegoś bez parafiny czy silikonów, co pozwoli wypocząć w nocy mojej skórze zalepianej w ciągu dnia toną filtrów, a jednocześnie nawilży i ukoi po działaniu słonej wody i słońca. I znalazłam. Balsam ma przyjemną konsystencję, świetnie się rozprowadza na skórze (bez naciągania, smużenia czy rolowania), bardzo dobrze wchłania (warstewka, która pozostaje, jest niemalże niewyczuwalna), nie lepi się, lekko wygładza, jest łagodny dla skóry (nie podrażnił, nie uczulił, nie pozapychał). Przyzwoicie nawilża (mam skórę raczej suchą, ale bez przesady), praktycznie nie natłuszcza. Wysoko w składzie witamina E, trochę roślinek i minerałów - nie jest to wprawdzie kosmetyk naturalny, ale i tak nieźle (ciężko doszukać się takiego składu wśród balsamów drogeryjnych). Ponadto jest tani, wydajność ma przyzwoitą, przytulnie pachnie. Właściwie jedyne zastrzeżenie mam do opakowania - zaokrąglona zatyczka nie pozwala na postawienie butelki na głowie, przez co po rozcięciu wydobyłam jeszcze sporo balsamu ze ścianek. Wahałam się, czy powinnam oceniać kosmetyk przeznaczony dla zecydowanie innej grupy wiekowej, jednak uznałam, że skoro w moim przypadku też się sprawdził, to czemu nie. Polecam, sama będę czasem do niego wracać, a w przyszłości z pewnością wezmę go także pod uwagę przy pielęgnacji mojego dziecka. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kinus000
    12 marca 2013 o 13:32
    cudnie pachnie
    Bardzo ładnie pachnie, jak zresztą większa część kosmetyków tej marki. Szybko się wchłania, skóra jest po nim bardzo miękka i nawilżona. Idealny zarówno dla mamy jak i dla dziecka:) Używam tego produktu od: nie pamiętam Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Fantasmagori
    19 kwietnia 2011 o 17:25
    Mój ulubiony
    Świetnie nawilża, ma bardzo fajny zapach(który długo czuć), szybko się wchłania Dobrze sobie radzi z moją suchą skórą, jego stosowanie to przyjemność :D Zdecydowanie polecam Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

patkaqwerty
    17 kwietnia 2011 o 11:19
    Najlepszy pod słońcem
    Najlepszy balsam do ciała jaki posiadałam (a było ich dużo). Ma nietłustą, lekką formułę. Nawilża po prostu perfekcyjnie. Ma śliczny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Opakowanie na 5+. Ogólnie- KWC. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: trzy
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Kisara
    10 marca 2011 o 21:15
    Podstawa
    Jako, że staram się wyeliminować kosmetyki z chemią w mojej pielęgnacji, to przerzuciłam się na te w większości z naturalnymi składnikami a często przeznaczonych dla dzieci. Od czasu gdy zaryzykowałam kupno tego balsamu już nie kupuję żadnego innego. + dobrze nawilża + całkowicie i szybko się wchłania nie pozostawiając przy tym dziwnej nieprzyjemnej bądź lepkiej warswty + przyjemnie pachnie + wydajny + dobra konsystencja - nie da się wycisnąć co do kropli tego balsamu z butelki, która jest dość twarda. Używam tego produktu od: nie pamiętam Ilość zużytych opakowań: ok. 4