Rival de Loop, Preparat do demakijażu z wyciągiem z ginko i ogórka (stara wersja)

Preparat do demakijażu nie zawierający tłuszczu, z wyciągiem z miłorzębu japońskiego i ogórka, nieperfumowany.
Preparat delikatnie i dokładnie usuwa makijaż niewodoodporny.

Świetny!

Szczerze mówiąc to chyba najlepszy płyn do demakijażu jaki miałam. Nawet małą ilością płynu wylaną na wacik pozbywam się bez problemu makijażu z oczu i twarzy. Super radzi sobie z tuszami do rzęs i eyelinerami. Nie zostawia na twarzy lepiej warstwy, nie uczulił mnie i nie podrażnił oczu. Skład jest krótki i przyjazny dla skóry. Płyn jest bardzo wydajny do tego tani. Nic dodać nic ująć.

Najlepszy do demakijażu :)

Zachęciła mnie cena :)

Plusy:
- świetnie radzi sobie z naprawdę ciężkim makijażem oczu oraz całej twarzy (tu stosuję rzadziej) i zmywa nawet ciężkie podkłady typu Revlon czy Dermacol
- wydajność (wystarczy wylać trochę na wacik)
- nie uczula
- nie podrażnia
- nie szczypie
- nie ma zapachu
- dostępność (zawsze w Rossmannie)

Minusy:
- cena, zbyt wysoka jak na taką pojemność, ale mimo wszystko zawsze kupuję!

Kosmetyk zagościł na stałe w mojej łazience i wszystkim polecam :)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Tonik ten zakupiłam w o wiele mniejszym opakowaniu,które kosztowoło mnie jakieś 3 zeta z kawałkiem i chyba dlatego sie skusiłam.Nie żałuje!
Świetnie zmywa makijaż( i ten lekki-korektor czy róż do polików czy ten grubszego kalibru,kiedy na facjacie okupanci-pryszcze ;P)
odświeża mi cerę i co najważniejsze nie spowodował wysypu! jak dla mnie jest idealny;-)

nie lubię

czasami używam płynu micelarnego do takiego wstępnego demakijażu przed umyciem twarzy żelem beabydream

nie wyobrazam sobie tego kosmetyku w roli samodzielnego płynu do demakijażu
- jest niedokładny
- nie radzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami
-mam po nim poczucie nieumytej, takiej nieświeżej twarzy
-zostawia lepiącą powłokę
-pieni się!- nie podoba mi sie to
- czasami piecze w oczy

gwiazdkę dostał za cenę i za to że zmywa niewodoodporne kosmetyki (chociaż sposób w jaki to robi mi nie odpowiada)

Przeciętniak.

+cena
+wydajność
+zapach
+nie podrażnia
+całkiem fajny skład

-ABSOLUTNIE NIE DO DEMAKIJAŻU!!! Oczy radzę trzymać od niego z daleka, szczególnie z wodoodporną mascarą, bo wtedy już jest tragedia.

Używam go bardziej jako oczyszczacza rano, coś jak płyn micelarny. W tej roli sprawdza się w miarę i pod tym kątem go oceniam.

Używam tego produktu od: miesiąca ?

Dobry

Płyn dobry i jak dla mnie wielofunkcyjny.
Używam go jako płyn do demakijarzu oraz jako tonik i muszę powiedzieć, że w oby przypadkach działa tak samo dobrze - dość dobrze.
+ baaaardzo wydajny - wystarczy odrobinę nalać na wacik i gotowe, wszytsko zmyte (dodam, że stosuję tylko trem na buzię z podkładem więc nie ma za dużo do zmywania)
+ piękny zapach
+ cena - kupiłam go za niecałe 4 zł
+ solidne opakowanie, które nie ulega otwarciu w kosmetyczce lub innym przykrym sytuacją
+ dostępność - w każdym Rossmannie są, czyli wiadomo gdzie ich szukać.

DLa mnie minusem jest to, że nawet jak solidnie oczyszczę nim twarz to i tak nie czuję wielkiego odświeżenia i nieskazitelnej czystości, a szkoda.

Uwaga- oczowyżeracz!!

Wyjeżdżałam na wakacje i potrzebowałąm małej buteleczki płynu do demakijażu- ten akurat był sprzedawany w takim podróżnym opakowaniu, na szczęście przed wyjazdem sprawdziłam co to za cudo.
Jak w podsumowaniu- zmywanie makijażu oczu dla mnie skończyło się podrażnieniem, wyglądałm przez jeden dzień jak jakiś zapijaczony królik:(
Dodam że na co dzień używam dobrych płynów micelarnych, gdzyż oczy mam wrażliwe;)
Ale za to buteleczka udana- po wylaniu zawartości i napełnieniu micelkiem sprawdza mi sie świetnie.

Używam tego produktu od: tylko raz
Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Najlepszy w tej cenie , POLECAM!

No i przebił Ziajkę 2- fazową . Długo przyglądałam sie temu produktowi , ale obawiałam sie ze względu że noszę soczewki kontaktowe, a oczy mam raczej wrażliwe .
Przy okazji pormocji za 3 złocisze skusiłam sie . I to był strzał na medal.

+bardzo bardzo niska cena
+wydajny
+ładnie usuwa makijaż , poradził sobie naet z dior show , którego nic z 1 fazówek nie ruszało.
+ zmywa makijaż jednym dotknięciem wacika
+ nie pozostawia tłustego filmu
+ nie wysusza , nie uczula

Ilość zużytych opakowań: trzy pełne

Ok

Używałam go dość dawno ale z tego co pamiętam kosztował jakieś 4 zł ale produkt bardzo dobrze radził siebie z kosmetykami, nie podrażniał, nie uczulał za taką cenę bomba 

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Totalna masakra !

Mam nową wersję i nie wiem jak stara,ale nowa zupełnie nic nie robi. Nie zmywa makijażu,ale za to bardzo wysusza skórę, podrażnia twarz tak bardzo,że jest czerwona i piecze jakbym smarowała nim żywą ranę. :( Skóra po kilku użyciach łuszczy się i sypie jak łupież,a nigdy nie miałam takich problemów. Jedyny plus to zapach.

Nie jest wart swojej ceny choćby tak niskiej :/ Ten produkt to totalna pomyłka,ODRADZAM KUPNO, szczególnie OSOBOM ZE SKÓRĄ WRAŻLIWĄ - TO TOTALNA KATORGA!!

Ilość zużytych opakowań: 10 użyć i poszło do kosza :/

extra!

Używam od dawna, do tej pory zużyłam kilka flaszek i na pewno będę używać nadal. Zdarza mi się nosić soczewki kontaktowe, oczy mam raczej wrażliwe i jak dotąd płyn ten nigdy mnie nie podrażnił :) Odkryłam przypadkiem; czasem z braku dostępu do rossmana skuszę się na jakis inny (ostatnio takim sposobem nabyłam awokado Bielendy, też bdb, ale wolę rossmanowy), więc zawsze chętnie do niego wracam, bo wg mnie jest niezawodny: nie podrażnia, nie wysusza, doskonale zmywa makijaż oczu (nie wiem jak sobie radzi z wodoodpornym, bo nie używam takich kosmetykow), nie zostawia ŻADNEJ tłustej warstwy (nie wiem skąd taka opinia poniżej).No i oczywiście przystępny cenowo :D

Używam tego produktu od: dawna, nie pamiętam od kiedy
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

polecam!

*bardzo niska cena
*wydajny
*ładnie usuwa makijaż
*nie uczula, nie podrażnia
*ładny zapach

Nie wiem co tu jeszcze dodać, za taką cenę warto spróbować :)

Kiedyś już go używałam ale nie wiem dlaczego zapomniałam o nim, dopiero ostatnio zauważyłam go w moim Rossmannie i bardzo się z tego cieszę.
Kolejne opakowanie czeka już w zapasie :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 3