Klorane, Dry Shampoo with Nettle (Seboregulujący szampon suchy z wyciagiem pokrzywy)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.85/5

Stworzony w 1971 Seboregulujący szampon suchy z wyciągiem z pokrzywy wchłania nadmiar sebum i pozwala na rzadsze mycie włosów dzięki nowatorskiej formule, łączącej wyciąg z Pokrzywy o właściwościach seboregulujących i zmikronizowane pudry o silnym działaniu absorbującym. Włosy w kilka minut odzyskują objętość i czystość bez użycia wody.

hipoalergiczna
do włosów przetłuszczających się, suche szampony
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się
oczyszczające
w spray'u

Uwielbiam

Mój Hit suchych szamponów, według mojej oceny najlepszy produkt na rynku. Przede wszystkim, działa ! Włosy po użyciu suchego szamponu sprawiają wrażenie świeżych, nie brudzi, nie osypuje się. Jest bezzapachowy. Poręczna butelka. Na początku jest biały nalot, tylko wtedy, gdy za blisko zastosujemy. Można oczywiście wyczekać. Wada jest cena, moglby być trochę tańszy albo być w większym opakowaniu.

Uwielbiam to, że jest BEZZAPACHOWY

Ileż ja nakupowałam suchych szamponów, a później zapakowałam głeboko do szafki w łazience, bo nie mogłam znieść ich zapachów... Ten szampon jest idealny. Włosy są świeższe do końca dnia, a do tego nie ma zapachu, tzn. ma taki który czuć, gdy sie nim psika, ale nie zostaje on na włosach. Za to jest on dla mnie hitem wartym bez wątpienia swojej ceny!

Klorane suchy szampon do tłustych włosów

Najlepszy ze wszystkich jakie używałam. Przedłuża świeżość włosów o jeden, nawet dwa dni, to dużo dla kogoś takiego jak ja, kto musi myć włosy, co dwa dni.
W moim przypadku, dobry efekt daje stosowanie szamponu jeszcze tego samego dnia, w którym umyłam głowę. Włosy same się układają.
Ten szampon jest jednym z niewielu kosmetyków, które używam stale i nie zamienię na żaden inny.

Efekt świeżych i uniesionych włosów

Testowałam już wiele suchych szamponów, jednak ten zwrócił szczególnie moją uwagę.
Zakupiłam go w aptece w cenie ok 30-40 zł. I cena jest jego jedynym minusem, ponieważ produkt ma dość mała pojemność i nie starcza na długo.
Wygodny atomizer pozwala nam w szybki sposób aplikować suchy szampon.
Zapach delikatny przyjemny.
Włosy po użyciu zyskują na objętości i wyglądają świeżo jak po umyciu.
Efekt ten trzyma się przez cały dzień.
Inne suche szampony często powodowały u mnie przesuszanie się skóry głowy i łupież, lecz przy tym produkcie nic takiego się nie pojawiło.

Bardzo dobry suchy szampon

Zużyłam już kilka opakowań tego szamponu i moje włosy go uwielbiają!:)

Cenię go najbardziej za to, że nie zostawia białych plam!! Jak to zazwyczaj jest z suchymi szamponami dosyć znanej marki drogeryjnej...

Jestem brunetką z ciemnymi włosami i zwykle suche szampony zostawiały "puder" na moich włosach przez co wyglądałam, jakbym miała siwe a do tego nieumyte włosy.

W końcu natknęłam się na francuską markę Klorane i pokochałam ją:)

Gdy już czuję, że moje włosy potrzebują małego odświeżenia od nasady, nie mam obaw aby sięgnąć właśnie po ten szampon:) Przyjemnie pachnie i momentalnie czuję świeżość na mojej głowie a przy tym nie mam obawy, że pojawi mi się biała poświata na głowie:)

Polecam dla wszystkich brunetek!:)

mini wersja zawsze w torebce

Mam mini wersję tego suchego szamponu i jest to fajna sprawa bo zawsze mam go gdzieś w torebce na czarną godzinę.
Jestem zadowolona z tego szamponu. Całkiem dobrze odświeża włosy. Spray dobrze rozprowadza produkt w odpowiednie miejsca. Zapach jest w porządku, nie dusi :)
Jeśli chodzi o zostawianie białych śladów do trzeba uważać ponieważ dość łatwo tak zrobić. Kluczem jest używanie stopniowo niwielkiej ilości oraz dokładne wyczesanie. Ale to chyba tak jak przy każdym kosmetyku tego typu.
Dla mnie jest to kosmetyk, który mnie ratuje w wyjątkowych sytuajach (nie do codziennego użytku) i taką rolę spełnia dobrze.

Wykorzystała: kilka próbek

Ten zapach... <3

Bardzo sobie cenię markę Klorane.
Ten szampon jest bardzo fajnym produktem jeżeli chodzi o odświeżenie włosów. Kocham jego zapach. Naprawdę jest rewelacyjny.
Jedyny minus to cena. Jak wiadomo taka pojemność szybko się zużywa. Za taką cenę mam parę opakowań z innej firmy. Niestety.

To jeden z pierwszych szamponów jakie kiedykolwiek kupiłam. A było to ładnych parę lat temu, wówczas był on w białym opakowaniu z zielonym korkiem. Jakiś czas temu przypomniałam sobie o nim, bo był to naprawdę świetny produkt. Teraz posiada inną szatę graficzną natomiast działanie nic się nie zmieniło – jestem równie zadowolona. Moja skóra głowy ma pewną tendencję do przetłuszczania się, a takie preparaty są niezwykle przydatne na co dzień. Suchy szampon Klorane pokrywa włosy równą warstwą drobno zmielonego preparatu. Rozprowadzam go jeszcze dokładniej palcami, tak aby wszędzie dotarł i po kilku chwilach wyczesuję. Nie pozostawia białych śladów, włosy są odświeżone, ładnie odbite od skóry i przede wszystkich są miękkie. Zapach ma delikatny i na szczęście nie męczący nosa. Minusem może być cena, bo jest stosunkowo drogim produktem tego typu. Natomiast mnie wystarcza na jakiś czas, ponieważ nie używam go codziennie i stosuję zamiennie z inną, równie skuteczną ale jednak tańszą i łatwiej dostępną marką.

Dla mnie najlepszy.

Mam problem z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów i mimo wielu wysiłków, przetestowania mnóstwa specyfików nadal muszę myć głowę co 2 dzień. Niestety, drugiego dnia włosy wyglądają o wiele gorzej niż pierwszego. Wtedy spinam je w koka lub ratuję się suchym szamponem. Spośród wszystkich, które miałam okazję stosować, Klorane jest najlepszy. Mam blond włosy, więc nie widać na nich białego proszku po użyciu, nawet po niedokładnych wyczesaniu. Ja spryskuję tylko miejsca najbardziej "potrzebujące", najlepiej z kilkunastocentymetrowej odległości, chwilę odczekuję, po czym rozprowadzam opuszkami na skórze głowy. Suchy szampon nie zastępuje mycia głowy, nie oszukujmy się, ale na pewno ją odświeża. Już po pierwszej aplikacji przynosi ulgę, skóra jest mniej tłusta, a włosy u nasady podniesione.
Plusem jest też neutralny zapach - nie lubię, jak kosmetyki pomocnicze przebijają zapachem moje perfumy.

Jest ok

Robi, to co ma robić suchy szampon. Po jego użyciu włosy (moje przetłuszczają się na drugi dzień po myciu + mam łojotokowe zapalenie skóry głowy) są świeże przez kilka godzin.
Żadnej filozofii tu nie ma. Po jakimś czasie swędzi mnie po nim skóra. Znam suche szampony działające tak samo albo i nieco lepiej (efekt utrzymuje się dłużej) za znacznie mniejsze pieniądze i nie powodujące swędzenia.

Dobrze zmielony - Nie słodki

Bardzo fajny suchy szampon. Drobno zmielony, pozostawia niewielki osad. Spray jest szybki i niezawodny. Zapach jest roślinny, bardzo delikatny. Pozostawia uczucie świeżości na długo. Klorane odpowiada mi najbardziej jeśli chodzi o suche szampony.

Fatalny

Staram się nie nadużywać suchych szamponów, ale czasami naprawdę nie mam możliwości umycia tradycyjnie włosów. No i niestety ten się absolutnie u mnie nie sprawdza. Nie da się go rozpylić równomiernie na włosach - zostawia białe placki, które trzeba ścierać ręcznikiem. Efekt odświeżenia włosów też jest słaby. Podrażnia skórę głowy i powoduje u mnie swędzenie.